Şimdi Ara

Toshiba A200-23U İkinci HDD Bağlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıdaki fotoğrafta sağ tarafta da görebileceğiniz üzere A200-23U bilgisayarın anakartında ve kasasında ikinci bir HDD takmak için yer var ama SATA ve GÜÇ portları anakartta yok. Buraya gerekli portları lehimlesem ikinci bir HDD takabilir miyim? Daha önce deneyen veya bu konuda bilgisi olanlar var mı?

• o bölümler de bunun için yapılmıştır zaten gerekli yerleri lehimleyebilirseniz takabilirsiniz. lehim konusunda iyi değilseniz de hiç uğraşmayın derim anakartı bozabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10
    o bölümler de bunun için yapılmıştır zaten gerekli yerleri lehimleyebilirseniz takabilirsiniz. lehim konusunda iyi değilseniz de hiç uğraşmayın derim anakartı bozabilirsiniz

İkinci harddisk için yer yapsalar bağlantı soketini de koyarlardı orası başka bir parça için olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmldrs

quote:

o bölümler de bunun için yapılmıştır zaten gerekli yerleri lehimleyebilirseniz takabilirsiniz. lehim konusunda iyi değilseniz de hiç uğraşmayın derim anakartı bozabilirsiniz

İkinci harddisk için yer yapsalar bağlantı soketini de koyarlardı orası başka bir parça için olmasın?

bahse varmısınız

• quote:

bahse varmısınız

Yazdığımı okursanız değil diye idda etmiyorum merak ettiğim 2. disk için yer yapmışlar da bağlantı yerini neden koymamışlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 18 Şubat 2011; 19:45:47 >
  • quote:

quote:

bahse varmısınız

Yazdığımı okursanız değil diye idda etmiyorum merak ettiğim 2. disk için yer yapmışlar da bağlantı yerini neden koymamışlar?

maksat şaka olsun diye dedim iddaya varmısınız diye hocam kusura bakmayın. birçok üretici birkaç parçadan kıcırmak için bazı parçaları koymaz kimine de koyar ama daha cüzi bi miktara satar herkesin bütçesine göre cihaz üretir. kasa tipi aynıdır anakartı aynıdır ama işlemci modeli değişiktir hdd değişiktir ram miktarı yüksektir bu yüzden de kullanıcının cebine göre modellere yönelmesini sağlar. @cmldrs tekrar kusura bakmayın hocam

• quote:

quote:

quote:

bahse varmısınız

maksat şaka olsun diye dedim iddaya varmısınız diye hocam kusura bakmayın. birçok üretici birkaç parçadan kıcırmak için bazı parçaları koymaz kimine de koyar ama daha cüzi bi miktara satar herkesin bütçesine göre cihaz üretir. kasa tipi aynıdır anakartı aynıdır ama işlemci modeli değişiktir hdd değişiktir ram miktarı yüksektir bu yüzden de kullanıcının cebine göre modellere yönelmesini sağlar. @cmldrs tekrar kusura bakmayın hocam

Estafurullah kusur olacak bir durum yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.