Şimdi Ara

toshiba satellite A200 anakart yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bende bi satellite a200 var ve anakartini degistirmem gerekiyor ama a200 adi altinda birton degisik referans k000058.. k000056.. v000056.. v000068.. ........ falan gibi bircok referans var hanigisinin benim ki ile uyumlu olacagini nasil anlarim bi bilgisayarciyi aradim bana herangi bi a200 haricten grafik karti uyumlu intel islemci uyumlu bi anakart alabilirsin dedi ama ben emin olmak istiyorum.

fransada yasiyorum a200 anakartlar 30 euroya satiyorlar ama hangisi?

anlayan arkadaslardan acil yardim bekliyorum

toshiba satellite A200 anakart yardim toshiba satellite A200 anakart yardim

• Fransa da servis yok mu? Servis'e götürsen onlar ona göre uyumlu parçayı monte ederler. Ha servise para vermek istemiyorum ben montaj yapacağım diyorsan yine gidip sorarsın bir sorun olacağını sanmam. Fiyat almak istiyorum bana uygun modeli söyleyin dersin eğer fiyatı uygunsa yaptıracağım der çıkarsın. Sonra başka yerden uygun parçayı alıp kendin takarsın.
  • telefon edip sorabilirim belki evet ama hangi anakartin uygun oldugu hakkinda ilgi verirlermezler heralde bide biliyosun servisler hic bi zarari olmiycak ufacik bisey bile uyumsuzsa uyumsuz derler ve sadece %100 ayni model ve referans i onereceklerinden eminim.
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.