Şimdi Ara

TR'de 1-20 arası hesap gasanlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 saat oyun bulmuyor gelin de çabuk bulsun,oyunda daha önce 30 heyecanını yaşamadıysanız gelmenize gerek yok,firivin isteyen gelsin yardırak.

DP LongB

14 lvlim şu an :(

• Vaay longb hep sana denk geliyorum tr de
    Benim nikim: Emre
    Ama blokladin sanirim beni. gecen ayni takimdaydik kaptirdin gittin base de durup sadece izledim o derece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana birkaç tane isim yazayım istersen,birlikte girince oynamaktan zevk alabileceğin,oyunu bilen insanlar.Seninle eskiden oynarken gercekten oyundan zevk aliyodum bilen biriyle oynuyordum cunku.Istersen beni de ekleyebilirsin imzamda yaziyor summoner name im

• 1 saate gircem oyuna 20 levelim nick trabzonizm

• AngelOfMurder
    elsasis
    IIRiskII
    Dobrosky
    Polonzo
    Strahtmore

Bu yazdiklarimi eklersen Turkiye sunucusunda adam akilli oyun oynayabilirsin.DümenciHaydar diye biri var onu da blokla hemen

• Emre seni bloklamadıydım ekledim şimdi.
    Herkesi ekleyemedim oyun başladı 30lar geldi sanırım junglelar supportlar lolololo
  • TheLordOfShadowS kardeşim nickim 11 lwl falan olması lazım ekleyebilirsin genelde akşamları açık olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smallwax -- 1 Ocak 2013; 23:56:36 >
  • inanmayın böbrek.avi olabilir
  • DP ShortB ekle kardesim arada oyun atarıq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HardReaction -- 1 Ocak 2013; 14:56:37 >
  • Trde hesabımın ismi siluett. 11 level falan sanırım. çok nadir giriyorum tr'ye. denk gelirsek oynarız.
  • TylerDurden23 level 16
  • 25 var gurt, uyar mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.