Şimdi Ara

Tr'de Solotop&Ad Carry araniyor. 20+yas ve 1700+ elo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yukarida yazdigim ozelliklere sahip tecrubeli, gece erken yatma kalkma sorunu olmayan, her gun takim antremanlarina katilabilecek solotop ve adc aranmaktadir. 20 yas ustu tercihimizdir. Ciddi niyetli bir takim olusturmak istiyoruz. Lutfen gercekten iyi olan arkadaslar bana ulassin, bosuna vakit kaybetmeyelim. Gereken diger kosullar;

Ad, armor, penetration, attack speed, magic resist ve diger rolune hitap eden runlere(ms, manareg vs..) sahip olmasi.

Solotop oynayanlarin; jax, irelia, jayce, yorick, rumble, olaf, shen, malphite gibi su aralar meta olan karakterlere sahip olmasi ve iyi bilmesi.(atladigim olabilir)

Adc icin; ezreal, graves, corki, draven, kogmaw icin ayni beklentiler gecerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Feelgood -- 9 Ekim 2012; 22:48:20 >

• trde ranked atan yok eloyu nabican.
  • quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

trde ranked atan yok eloyu nabican.

hiç tr'de hiç ranked olmayacak anlamına gelmiyor ki
  • quote:

Valla mecburen gectik tr'ye turnuvalarla ilgili bir sikinti vardi riske atmak istemedik. geri donus acildigi an kacacagiz zaten euw'e. Simdilik antreman yapalim yeter. olan bizim elolara oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Feelgood -- 9 Ekim 2012; 21:38:45 >
  • Son sinifim olmasa ad carry olarak gelebilirdim 1750 elo ad carry olarak ama malesef....

Eger seneye kurdugunuz takimdaki ad carry olurse falan herzaman burdayim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Feelgood

quote:

Valla mecburen gectik tr'ye turnuvalarla ilgili bir sikinti vardi riske atmak istemedik. geri donus acildigi an kacacagiz zaten euw'e. Simdilik antreman yapalim yeter. olan bizim elolara oldu.

Alıntıları Göster
    Geri dönüş açıldığı an derken ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain_Donanım

Son sinifim olmasa ad carry olarak gelebilirdim 1750 elo ad carry olarak ama malesef....

Eger seneye kurdugunuz takimdaki ad carry olurse falan herzaman burdayim

Saglik olsun. Okul daha onemli tabii sen onu hallet once.

Bu arada 1600 olacakti telefondan yazarken yanlis yazmisim. yine de adc 1700 civari tercih edilir tabii ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LOL OBA

Alıntıları Göster
    West olsaydı katılabilirdim.
  • quote:

Su an euw'ye gecis kapali bildigin gibi ama surekli oyle kalmayacak diye okumustum. zaten oyle bir haklari oldugunu sanmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsela

West olsaydı katılabilirdim.

Aman diyim gelme zaten. Tr'ye gectigimden beri solo q diye birsey kalmadi. Oynamayi unuttum neredeyse. oyuncu yok oynayan da adam gibi adam yok. bir de elonuz silinince yenilerin arasinda insanin sabri kaldirmiyor.
  • Cok pis solotop oynarimda uni hazirligindan gunde iki oyun oynayabiliyorum.TRde antrenman zevkli olur takim iyiyse defeat almazsiniz
  • quote:

quote:

Su an euw'ye gecis kapali bildigin gibi ama surekli oyle kalmayacak diye okumustum. zaten oyle bir haklari oldugunu sanmiyorum.

Anladım. Açılır ya öyleyse. Sürekli kapalı tutamazlar bence de.
  • quote:

Cok pis solotop oynarimda uni hazirligindan gunde iki oyun oynayabiliyorum.TRde antrenman zevkli olur takim iyiyse defeat almazsiniz

Girin su uniye de alak sizi yaw.
  • quote:

quote:

Cok pis solotop oynarimda uni hazirligindan gunde iki oyun oynayabiliyorum.TRde antrenman zevkli olur takim iyiyse defeat almazsiniz

benim takim hazir zaten uniye bi kapak atsam dort yil fena yardircam

• quote:

quote:

quote:

benim takim hazir zaten uniye bi kapak atsam dort yil fena yardircam

Alıntıları Göster
    tr'de bir account var normalde westte oynuyorum. tr'ye de Easttaki hesabı geçirdim orada kaldı.

1300 küsür elosu vardı yamulmuyorsam antrenman filan olursa gelirim

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    ELO limiti yerine tryout sistemi getirmenizi tavsiye ederim. Madem ciddi bir takım olmak istiyorsunuz, Solo queue elo'sunun takım oyununda ne kadar önemsiz olduğunu unutmayın derim.
    Yaş sınırının tamamen saçmalık olduğunu düşündüğümü söyledim ben daha önce. En büyük örnek şu olur heralde. Solo top için mesela wickd sizin takıma baş vuramıyor bu koşulunuz yüzünden.

Onun dışında 20+ yaşı olup da sabah erken kalkma ihtiyacı duymayan insanlar var mı cidden aranızda? Şaşırma sebebim ise, insanların genelde çalışmasıyla kaynaklı. Çoğu kişi için ise bu sabah erken kalkmak ve şirketin yolunu tutmak demek oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

ELO limiti yerine tryout sistemi getirmenizi tavsiye ederim. Madem ciddi bir takım olmak istiyorsunuz, Solo queue elo'sunun takım oyununda ne kadar önemsiz olduğunu unutmayın derim.
    Yaş sınırının tamamen saçmalık olduğunu düşündüğümü söyledim ben daha önce. En büyük örnek şu olur heralde. Solo top için mesela wickd sizin takıma baş vuramıyor bu koşulunuz yüzünden.

Onun dışında 20+ yaşı olup da sabah erken kalkma ihtiyacı duymayan insanlar var mı cidden aranızda? Şaşırma sebebim ise, insanların genelde çalışmasıyla kaynaklı. Çoğu kişi için ise bu sabah erken kalkmak ve şirketin yolunu tutmak demek oluyor.

çok mantıklı bir yorum tamamen katılıp uyguladığım bişey
  • quote:

Dediklerin kendi içinde tutarlı şeyler ve mantıksız değil tabii ki.

Gel gelelim yaş sınırı koymamın sebebi maalesef buradaki insanların olgunluk konusunda biraz sıkıntı olması. Madem Wickd örneğini verdin ben de Reginald üzerinden gideyim. Reginald 20 yaşında ve oynadıkları Azubu Frost maçında Azubu'nun bence bariz bir şekilde hile yapmaları sonrası yaptığı açıklamayı izlemeni tavsiye ederim. Burada çoğu 30-35 yaş insanın bile konuşamayacağı olgunlukta konuşuyor. Aynı şey buradaki bir turnuvada olsa çemkirmekten başka birşey duymazdık. Elmalar ve armutları karşılaştırıyoruz yani. Yaş sınırını yazmadan da bir iki kişiyi denedik tabii ki, ama arkadaşlara düşünmediğimizi söylediğimizde acındırma, küfür gibi çeşitli takdir etmediğimiz yöntemlere başvurduklarını gördük. Aynı şekilde elo sınırını da normalde yazmazdım söylediğinde çok haklısın, gayet 1300 elo'da hatta 1000 elo'da bile 1800-2000 seviyesinde kendini geliştirmiş oyuncular mevcut. Hiç bir oyuncu tek başına oyunu taşıyamayacağından burada sıkışmış kalmış oluyorlar. Yine benzer şekilde eğer ben oraya elo sınırı koymazsam az önce söylediğim tarzda şeyler yaşıyoruz. En azından çok da absürd olmayan bir sınır koyarak katılmak isteyen arkadaşın en azından belli bir seviyede olduğundan emin olmuş oluyoruz. Daha düşük elo'ya sahip olup da hakikaten iyi olan oyunculardan özür diliyorum.

Yani senin söylediklerin olması gereken şeyler, kabul ama maalesef olamayan şeyler.

Sabah kalkma konusunu da cümlenin gelişinden öyle yazmışım herhalde. Gece geç yatabildiği sürece sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Feelgood -- 9 Ekim 2012; 22:45:42 >

• quote:

quote:

Dediklerin kendi içinde tutarlı şeyler ve mantıksız değil tabii ki.

Gel gelelim yaş sınırı koymamın sebebi maalesef buradaki insanların olgunluk konusunda biraz sıkıntı olması. Madem Wickd örneğini verdin ben de Reginald üzerinden gideyim. Reginald 20 yaşında ve oynadıkları Azubu Frost maçında Azubu'nun bence bariz bir şekilde hile yapmaları sonrası yaptığı açıklamayı izlemeni tavsiye ederim. Burada çoğu 30-35 yaş insanın bile konuşamayacağı olgunlukta konuşuyor. Aynı şey buradaki bir turnuvada olsa çemkirmekten başka birşey duymazdık. Elmalar ve armutları karşılaştırıyoruz yani. Yaş sınırını yazmadan da bir iki kişiyi denedik tabii ki, ama arkadaşlara düşünmediğimizi söylediğimizde acındırma, küfür gibi çeşitli takdir etmediğimiz yöntemlere başvurduklarını gördük. Aynı şekilde elo sınırını da normalde yazmazdım söylediğinde çok haklısın, gayet 1300 elo'da hatta 1000 elo'da bile 1800-2000 seviyesinde kendini geliştirmiş oyuncular mevcut. Hiç bir oyuncu tek başına oyunu taşıyamayacağından burada sıkışmış kalmış oluyorlar. Yine benzer şekilde eğer ben oraya elo sınırı koymazsam az önce söylediğim tarzda şeyler yaşıyoruz. En azından çok da absürd olmayan bir sınır koyarak katılmak isteyen arkadaşın en azından belli bir seviyede olduğundan emin olmuş oluyoruz. Daha düşük elo'ya sahip olup da hakikaten iyi olan oyunculardan özür diliyorum.

Yani senin söylediklerin olması gereken şeyler, kabul ama maalesef olamayan şeyler.

Sabah kalkma konusunu da cümlenin gelişinden öyle yazmışım herhalde. Gece geç yatabildiği sürece sorun yok.

Alıntıları Göster
    trde +17 yaş ve +1700 elo ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dakican

trde +17 yaş ve +1700 elo ?

Vallahi forumlardan uzak olan biri olarak durumun farkında değilim herhalde. Çok mu zor şeyler istiyoruz?

+18 yapıp elo'yu kaldıralım bari

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.