Şimdi Ara

TR GG (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hazır elom yüksekken weste geçicem eğer beğenmezsem tr'ye bedavaya geri dönerim . tavsiye edermisiniz west'İn durumu nedir ? Oyunda sağlam bir iletişim olmadan kazanmak ne derece mümkün ?
  • tr server iptal beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: -zed-

hazır elom yüksekken weste geçicem eğer beğenmezsem tr'ye bedavaya geri dönerim . tavsiye edermisiniz west'İn durumu nedir ? Oyunda sağlam bir iletişim olmadan kazanmak ne derece mümkün ?

TR Serverindeki iletişim (Küfür - Ana bacı vokke - Tel isteme - adres sorma) derken bundan bahsettin sanırsan.. Westte bu çeşit iletişim yok ..
  • zaaaaaa ben oyundayım şu an
  • Zaten lullanim disi yaziyor patcher da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hiç olmadı ya

• quote:

Orijinalden alıntı: OKANI[L]

quote:

hazır elom yüksekken weste geçicem eğer beğenmezsem tr'ye bedavaya geri dönerim . tavsiye edermisiniz west'İn durumu nedir ? Oyunda sağlam bir iletişim olmadan kazanmak ne derece mümkün ?

TR Serverindeki iletişim (Küfür - Ana bacı vokke - Tel isteme - adres sorma) derken bundan bahsettin sanırsan.. Westte bu çeşit iletişim yok ..

Oyunculuk olarak nasıl ? Ne bileyim blue vermedi feedliyorum , killimi çaldın izle şimdi tipinde oyuncular var mı plat eloda ? Büyük ihtimal golda atar elom yüksek şu an smurf hesabım denebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardwell.

Bu nasıl server ya her şeyi rezalet
     TR GG

Abartma knk

• quote:

quote:

aynen westde silver 3 hesabı var arkadaşımın onu kasıyorum 1 kere küfür görmedim çok çok az flame oluyor takımda onu sustuyuruyor.
  • Bugün arkdşla anlaştık ev boş diye çağırdım laptopunu aldı ortamı kurduk lol atıcaz bi baktık server kapalı

Dedik fiilm izliyelim izledik oyunu açtık sadece özel oyun açık yine oynamadık ranked atcktık

30 dk sonra bidaha baktık bu sefer normal açık rsnked kapalı şansımı Yapraam ya

• quote:

quote:

quote:

Oyunculuk olarak nasıl ? Ne bileyim blue vermedi feedliyorum , killimi çaldın izle şimdi tipinde oyuncular var mı plat eloda ? Büyük ihtimal golda atar elom yüksek şu an smurf hesabım denebilir

Sezon 4 silver bitirdim 10/7 yaptım gold 4 attı plat 1 arkdşla ranked girdik herkes plattı en ufak bi hakaret görmedim çok zevkliydi yani

Ama silverdan çıkmaya çalışırken

• arkadaşlar tr serverı noldu.Kullanım dışı yazıyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.