Şimdi Ara

Tr serverında OTAKU oyuncunlar aranıyor. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: GhilleintheMist

quote:

Orijinalden alıntı: GasaiYUNO

quote:

Orijinalden alıntı: Yonkou

quote:

Orijinalden alıntı: GasaiYUNO

Çok sık giremesem de girdiğim zaman yanım da bir Adc olursa support oynarım. Nami Nunu vs vs.
    Otaku olursa çok iyi olur ^^
    Fairy Tail'e çocuk animesi demesin de -.-

fairy tail en baba çocuk animelerinden biridir.

müziği sağlam gerisi fos,zaten full naruto ve özellikle one pieceden çalıntı üstüne sıfır kan var dizide onca olay olmasına rağmen.

+ natsu = god adam kimseye yenilmiyor

Okok. One piece ile Fairy tail arasinda alaka yok. Calinti neresinde ?
    Ve sen galiba Naruto'cusun. Ergen...

Bu arada Natsu Gildarts'a yenildi.

fairy tailcı bebe narutocu ergen diyo çok güldüm ya :SDFSD:F: iyi güldüm ama :DSFDS:F: fakat çok güldüm S:DFSDF hayır yani fairytaila antipatim yoktuda onu izleyenlerin kompleksli tavırlarına gıcık oluyorum. zaten anime bilgisi naruto, op, bleach, fairy taildan ibaret olan insanlar yüzünden hep

Tm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gene kavgalar başlamış beyler size ne milletin zevkinden. Ama bence anime hakkaten loser işi ben zamanında çok denedim beceremedim sevmeyi. Tadında bırakmak lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachelbel's Canon

Gene kavgalar başlamış beyler size ne milletin zevkinden. Ama bence anime hakkaten loser işi ben zamanında çok denedim beceremedim sevmeyi. Tadında bırakmak lazım.

Biz eziğiz sen kralsın tamam git.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesla troll

quote:

Orijinalden alıntı: stealthmass

quote:

Orijinalden alıntı: tesla troll

çizgi film izleyenlerden oyuncu olmaz.

ben family guy izliyorum :/

sen oyuncu musun la xddx

ben de simpson izliyorum. kahretsin oyunu siliyorum.

Ben de South Park izliyorum?

-Otaku motaku botaku ne olm ya-
  • Animeye çizgi film diyen mi ararsın , loser işi diyen mi ararsın .. Sizi konuya zorla sokan yok zorla anime izleyin diyen yok sırf konuşmuş olmak için boş yorumlar yapmayında insanlarıda sinirlendirmeyin. Dh'nin anime bölümünde ne buluşmalar hatırlıyorum 30 35 yaşında insanların bulunduğu ve mükemmel zaman geçirilen . Yaşları 16 yı geçmeyen insanlar gelmiş burda ahkam kesiyorlar bilmiyorsan susacaksın bu kadar basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazoomlyer

Animeye çizgi film diyen mi ararsın , loser işi diyen mi ararsın .. Sizi konuya zorla sokan yok zorla anime izleyin diyen yok sırf konuşmuş olmak için boş yorumlar yapmayında insanlarıda sinirlendirmeyin. Dh'nin anime bölümünde ne buluşmalar hatırlıyorum 30 35 yaşında insanların bulunduğu ve mükemmel zaman geçirilen . Yaşları 16 yı geçmeyen insanlar gelmiş burda ahkam kesiyorlar bilmiyorsan susacaksın bu kadar basit.

Hayatını adıyanlar için dedim, genelde böyle kişiler başka bişeye yönelemez evde kendi kendine anime izler takılır vs.
    Hobi olarak güzel şey yoksa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otaku ne? Naruto kim? Ne diyor siz, ben anlamiyor? Where is SultanAhmet?

Hepten cahil kaldik. Birgun orutup bu animeler her neyse onlari seyredecegim. Neymis bu kadar fani olan merak ettim.
  • Ripcrusader otaku olmasamda animeciyim :)
  • Otaku olarakdan ekleye bilirsiniz konusuruz muhabbet döner LaSt MoHiKaN ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Otaku ne? Naruto kim? Ne diyor siz, ben anlamiyor? Where is SultanAhmet?

Hepten cahil kaldik. Birgun orutup bu animeler her neyse onlari seyredecegim. Neymis bu kadar fani olan merak ettim.

abi sana tavsiyem ''death note'' ile başla klasik ama güzel ve sağlam bir başlangıç yapmış olursun anime/manga dünyasına
  • Otakuluk sadece anime izleyip manga okumakla olunmuyor. Japonya'da otakulara iyi gözle bakmıyorlar çünkü gerçek otakular biraz manyak oluyor. Karakterlere saplantı derecesinde bir bağlılık gösteriyorlar. Figürler, karakter desenli yastıklar ve. başka bir sürü garip anime bağlantılı eşyayla kafayı bozmuş oluyorlar. Bunlara Nerd'de denilebilir. Eğer kafayı bozacak derecede bağımlı değilseniz kendinize Otaku demeyin hatta Japon birine otaku olduğunuzu söylemeyin.
  • Otaku ne merak edenler Gintama izleyebilirler. Tabi bölüm olarak bir şey diyemeyeceğimden baştan başlayıp tüm bölümleri izlemeniz gerekebilir. Bence izleyin de zaten dünya üzerinde yapılmış en muhteşem anime. Japonlarında espri yapabildiklerinin bir göstergesi aynı zamanda.
  • Kavgaya bak ahaha en animeci benim kavgası
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.