Şimdi Ara

Tr ' ye Geçmemi Önerirmisiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuan Euw sunucusunda oynuyorum , hazır TR sunucularına geçiş ücretsizken geçsemmi hem kendi dilimde insanlarla oynamış olurum oyun içi samimiyet daha iyi olur diye düşünüyorum acaba önerirmisiniz TR'ye geçmemi ? şimdiden teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volomir42 -- 15 Kasım 2013; 20:08:36 >

• Sakın öyle bi hata yapma
  • Up up
  • quote:

Orijinalden alıntı: volomir42

Arkadaşlar şuan Euw sunucusunda oynuyorum , hazır TR sunucularına geçiş ücretsizken geçsemmi hem kendi dilimde insanlarla oynamış olurum oyun içi samimiyet daha iyi olur diye düşünüyorum acaba önerirmisiniz TR'ye geçmemi ? şimdiden teşekkürler :)

Hiç bilmediğin küfürleri öğrenmek için geçmek istersen tabii ki geç Samimiyet çok zor bulunur TR'de. En küçük hata da flame yapan insanlar var
  • Ben de weste geçmeyi düşünüyorum, ama bazı arkadaşlar west çok bozdu diyor, siz ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Tr serverının 3 iyi yanı var bana göre
    1-Tr serverına özel indirimler
    2-Ortam
    3-Rankedte elo kasmak baya kolay
  • çok küfür yersin onu diyeyim ama oynarken yanlız hisstmessin kendini oda var.
  • volomir42 kullanıcısına yanıt
    1 gram aklın varsa geçmezsin
  • Geç bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAKIN PİŞMANIM
  • cevaplarınız için teşekkür ederim.
  • elo kasmak dışında herşey sıkıntılı
  • Kimse kimseye böyle bişi önermez

• SAKIN.
  • Tr ye gecmek ? Bugün gectim trye . Ranked girdim supportum dorans ring ve 1 ward ile basladı . ' Supp yapacam ama ap olucam ' dedi . Top jung feedledi . Sorun yok feedlesin normaldir . Supportum feedliyor diye flame'e basladı . Ad kasmaya basladı . İtemleri sattı base'e 30 ward attı . Anlatabildim umarım .

• bende bugün arkadaşlarımla geçtim tr ye hiçbirimiz pişman değiliz daha 1 tane troll takım gelmedi herkeste adam gibi oyununu oynuyo westte daha çok troll var
  • Arkadaşlarınla toplanıp oynamıcaksan gelme. Solo Que yapıyorsan falan hiç gelme. Ben dün geçtim arkadaşların yarısı burda diye.

Ormancı oynuyorum adama gank gidiyorum ben kill alıyorum o assist adam dönüp küfüre başlıyor yok niye ks atıyon ıvır zıvır. Counter-Jungle yapıyorum karşının mavisini çalıcam ward atıyorum oraya, bekliyorum. Bizim üst koridordaki eleman geliyor bekliyoruz elise gelicek kesicez diye. Geliyor baya hasar aldıktan sonra kurtlara atlayarak kaçmaya çalışıyor o soldan ben sağdan gidiyorum elise sağa geliyor önümde tabi bekliyim mi adam gitsin diye kill alıyorum o assist yine küfür yiyoruz. Bıraksam kaçıcak yine küfür.
    Karşıdaki orta koridor sürekli minyonları ileri sürüyor gank atıyorum ölüyor sürekli oyun sonuna doğru tüm sohbeti kullanıp bizim takımı raporlayın adamlara küfür ediyor halbuki suç kendinde. Aynısını alt koridor yapıyor hiç ward almamışlar gidip gidip kesiyorum birbirlerine küfür. Bazen o kadar yere gank gitsek bile kaybetmeye başlıyoruz bizim takım ağlamaya başlıyor, ward yok, support yok. Ben sadece üstte oynarken bile 2 pembe 2 yeşil almışım adam 1 tane bile alıp bi yere koymamış yakalanıp öldükçe bize küfür ediyor. Böyle takımlar gelince zaten bi ekmek çıkmıyor oyundan. Ya önüne geleni kesiyorsun yada senin takım o kadar çöp oluyor ki önüne gelen ölüyor. Kendilerinin iyi olduğunu düşünmeleride cabası. 6 oyunda 10 tane ignore attım ilk gün.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.