Şimdi Ara

Trafikten korkuyorum. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: N0YAN

quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

quote:

Oha lan arabalarla baş başa rampa iniyorum 80 ile, millet 10 km de Yusuf atıyor

Yanlız, düşme riski çok fazla hocam, tebdir akıllı insanın sigortasıdır, arkadaş çok tedbirli ama yine de iyi birşey tedbir

evet ama yol bisikletinin doğası bu, arkadaşın 9 yıllık rekorunu görüyorum ve arttırıyorum.20 yıldır bisiklete binerim daha bir kere bile ciddi kaza geçirmedim

Peki iyi hocam siz efsane iyi sürücüsünüz bizde 10 km/h da yusuf atıyoruz.Evet arkadaşlar olayı gerçekten anlayıp yardım edicek insan varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: code-ShaRK

Araba al kullan

yok hıcam napıcam arabayı.Zaten bir araba alırken bir tane kendinize bir tanede güzel devletimize alıyısunuz.maksimum motor alırım o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SoloTurk3734

quote:

quote:

quote:

Yanlız, düşme riski çok fazla hocam, tebdir akıllı insanın sigortasıdır, arkadaş çok tedbirli ama yine de iyi birşey tedbir

evet ama yol bisikletinin doğası bu, arkadaşın 9 yıllık rekorunu görüyorum ve arttırıyorum.20 yıldır bisiklete binerim daha bir kere bile ciddi kaza geçirmedim

Peki iyi hocam siz efsane iyi sürücüsünüz bizde 10 km/h da yusuf atıyoruz.Evet arkadaşlar olayı gerçekten anlayıp yardım edicek insan varmı ?

ne yardımı istiyon evladım kıt mısın ? korkmayacan üstüne gidecen, gelip sırtını mı pışpışlayalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SoloTurk3734

quote:

quote:

quote:

ne yardımı istiyon evladım kıt mısın ? korkmayacan üstüne gidecen, gelip sırtını mı pışpışlayalım

Evladım felan noluyo?gevşek gevşek konuşma.Çık git konudan seni bağlayan bişeyde yok git ya git.Anladık 20 yıldır bisiklet sürüyosun iyide sürüyosun.Artık terk et konuyu.Aferin sana.Hadi devam et.Kabul ediyorum senden daha kötü sürüyorum ama artık git yav.İnşallah arabalarla 80 km/h ile rampa inerken kaza yapmazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoloTurk3734 -- 3 Ağustos 2017; 19:45:21 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.