Şimdi Ara

Trafikten korkuyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bazen Bisikllet sürüyorum trafikte ve arabaların beni ezmesinden korkuyorum.her insan korkar ama mesela10 km/h ile gidiyorum yqklaşık 30 metre ötemde araba olsun ani fren koyup duruyorum.Bu korkuyu nasıl aşabilirim?

• Bisiklet surmeyi yeni mi ogrendiniz
  • Oha lan arabalarla baş başa rampa iniyorum 80 ile, millet 10 km de Yusuf atıyor
  • çılgın olmalısın dur lan ben geçiyorum demelisin ön kaldırırak rampa inmelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: N0YAN

Oha lan arabalarla baş başa rampa iniyorum 80 ile, millet 10 km de Yusuf atıyor

şakaya gelmez bu öyle yusuf musuf diyorsun da başına bir şey gelirse görürsün yusufu umarım gelmez ama yapma öyle şeyler de tabi sen bilirsin herkesin popisine kimse karışamaz çılgın hayat yaşıyorsan...
  • Yaptığın son derece doğru. Onlar 10 kaza yapar sen 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn It To The Ground

quote:

şakaya gelmez bu öyle yusuf musuf diyorsun da başına bir şey gelirse görürsün yusufu umarım gelmez ama yapma öyle şeyler de tabi sen bilirsin herkesin popisine kimse karışamaz çılgın hayat yaşıyorsan...

şakaya gelmediğini biliyorum, trafikte bisikletinizi milletin gözüne gözüne sokun ki sizi fark etsinler.Fazla kenardan gitmeyin, gerekirse şerit kapatın benim gibi.Hele üstünüzdeki ekipman da tamsa sürücüler çekiniyor ve daha çok müsamaha gösteriyorlar

• o yol senin bisiklet sürmen için değil zaten arabalardan korkman gayet normal
  • Yapman gereken kaskina aksiyon kamerasi takmak.Bunu yapinca ne olursa olsun sen hakli oluyosun.Herkese atar gider yapabiliyorsun.
  • Kendine güven trafikle birlikte akmaya çalış bunun için biraz daha hızlanman lazım

Rüzgar arkamda olunca sprintte 55 kmh yapabiliyorum şeridi kaplıyorum bir araç gibi onlar sana çarpmaktan korksun bırak önlerine atla
  • Kask ve eldiven takmayı unutma şu an 3 kazam var biri downhill yaparken biri ince tekerin demiryoluna girmesiyle biri de önüme çıkan araba sonucu
  • quote:

Orijinalden alıntı: canislupusccc

o yol senin bisiklet sürmen için değil zaten arabalardan korkman gayet normal

ne için peki ?
  • quote:

quote:

ne için peki ?

motorlu taşıtların geçmesi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: coreytoddgray

Bisiklet surmeyi yeni mi ogrendiniz

7 yıldr mtb kullanıypum 2 senedirde yarış bisikleti lütfen gerçek bilgiler hakkında konuşalım BOŞ KONUŞMAYALIM.
  • quote:

Hergün ulaşım yaptığım yer bisiklet ve araba için aynı şeridi kullanıyor yukarıdada yazdığım gibi gerçekleri bilmeden boş konuşmayalım.
  • bende korkuyorum ama arabayla olunca
  • quote:

hayatında hiç GÜVRNLİ SÜRÜŞ diye birşey duydunmu.Kim yusuf atmış arkadaşım .Yine gerçeği bilmeden boş konuşan bir kullanıcı daha ben sizden soruma cevap istemişim sizde boş bir şekilde 10 kilometre ile giderken yusuf attığımı söylemişsiniz.Bu srada şu ana kadar gördüğüm max hız 83.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noggin

Kask ve eldiven takmayı unutma şu an 3 kazam var biri downhill yaparken biri ince tekerin demiryoluna girmesiyle biri de önüme çıkan araba sonucu

Hocam tüm güvenlik önlemlerini alıyorum 9 senedir sadece bir tane ciddi kaza yaptım oda bu sene oldu sadece elim çatladı ciddi bişey yok.Önerileriniz için çok teşekkürler.
  • Ben 12 yaşımdayken dahi ilçeler arası bisikletle gezerdim, gerisini sen düşün. :D Artık bisikletim yok gerçi ama olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom II

Yapman gereken kaskina aksiyon kamerasi takmak.Bunu yapinca ne olursa olsun sen hakli oluyosun.Herkese atar gider yapabiliyorsun.

Yanımda aksiyon kamerası taşıyorum zaten bu arada birine durduk yerede prim çıkarmak için kavga etmiyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.