Şimdi Ara

Travian'a kayıt olucaklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Traviana kayıt olacak arkadaşlar için kısa bir tanım yapıcam , Travian web tasarımlı indirme gereği olmayan bir oyundur. Genelde strateji sevenler tarafından oynanır, Ben travianla bilgisayarım bozulduğunda tanıştım bir gereksinim olmadığı için en eski bilgisayar bile açabilir. Travian'a bir köyde başlıyoruz Köy merkezi ve Hammadde bölümü var , Hammadde bölümünde ürettiğimiz hammaddelerle Köy Merkezinde binalar , kışlalar kurup askerler vs üretiyoruz. Oyuna başlamak isterseniz bu linkten başlayınız ;http://www.travian.com.tr/?uc=trx_94192 bu linkten üye olduğunuz zaman size ve bana 250 altın geliyor. Altın oyunda ticaret yapılan , özel üyelikler vs alabiliyoruz

• Bize altın geldiği falan yok sakın kanmayın bu çakala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Travian açılalı kim bilir kaç sene oldu. Ne tanıtımı yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemoktem

Bize altın geldiği falan yok sakın kanmayın bu çakala.

Kardeş çakal falan demişsinde ref linkini herkez biliyor ve 2.köy kurulduğu anda 250 altın geliyodu yeni güncellemeyle 50 altın geliyor. Oyunu bilmiyosan yorum yapma terket burayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doberman Pinscher

quote:

Kardeş çakal falan demişsinde ref linkini herkez biliyor ve 2.köy kurulduğu anda 250 altın geliyodu yeni güncellemeyle 50 altın geliyor. Oyunu bilmiyosan yorum yapma terket burayı

Senin yaşın kadar travian oynamışlığım vardır benim sen multihesap da açıyorsundur kesin aha buraya yazıyorum ayrıca 250 altın kazanın diye niye milleti kandiriyon o zaman

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Doberman Pinscher

quote:

Senin yaşın kadar travian oynamışlığım vardır benim sen multihesap da açıyorsundur kesin aha buraya yazıyorum ayrıca 250 altın kazanın diye niye milleti kandiriyon o zaman

Madem oyunu biliyosunda ref linkten altın kazanılcağını niye bilmiyorsun ? Bana inanmıyosan talimatlarıdamı okumadın Multi kassam buraya yazmam aynı bölgede açarım bi hesap yollarım ona günlük hammadde 50 nüfusdayken 2.köyü kurarım Neyse sen şimdi dersin 50 nüfusda açılmaz falan diye

Edit : 24 yaşındayım

• Ben 250 altın diyip kandırma dedim dikkat edersen.dogrusu 50 altınsa niye 250 altın diyip kandırıyorsun milleti

Edit:ayrıca hem multi kasıp hem buraya yazıyorsundur travianı hilesiz oynayan mı kalmış bu devirde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemoktem -- 3 Aralık 2013; 9:49:25 >
  • cemoktem C kullanıcısına yanıt
    Dikkat edersen yeni güncelleme ile 50 oldu dedim. Ayrıca herkez hile kullanıyor diye bir şey yok ben tek köyden oynuyorum 2. bir köye ihtiyacım yok zaten birliğim sağ olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.