Şimdi Ara

TRİNA Nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar trinanın upgrade scrool oldugunu biliyorum ama ne zaman ne kadar şansı var hiç bilmiom hiç görmedim de resmini bi gönderirseniz sevinirim bide fiyat hakkında bi bilgi bide upgrade hakkında geniş bi topic açılsa ne guzel olur cevap yazmanızı bekliyorum gerçekten önemli

• Dostum Trina bir scroll değil. Trina scoll ile beraber upgrade basabileceğin bir tür item. Şekli rozete benziyor. Bu itemin işi ise mesela bir silahı upgrade etmek istiyorsun. Upgrade scroll ile birlikte küreye bu itemide koyarsın. Scroll ile upgrade şansın mesela %20 ise bu itemi koyduğun zaman şansın %20 artar. Her Trina %20 şans demektir.
  • peki 5 tane koysam şansım %100 mü olur
  • 5 tane birden koyamazsin 1 tane oluyo
  • Zaten 5 tane parasıyla neredeyse istiğini satın alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gencyazilim -- 7 Ağustos 2005, 13:15:12 >
  • yaw upgrade ederken orda 9 kare var 1 BUS bitane de trina koyduk dierleri nolcak 7 kare boş
  • +7 den +8 yapmış adamlarla konuşurum. biri %100 biliyodum bastım oldu dedi yanınada hiç bişi koymamış sade trina. diğeride blassedin yanına 1 trina koydum patladı +7 wizardım sonra blasedin yanına 3 trina yanyana koydum bu sefer +8 oldu dedi. ama beramusta bu 4 trina fiyatına +8 wizard alırdım 60 milyon civarıda cebine kalırdı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.