Şimdi Ara

Trojan bilgisayarimi Aciyor ve sonra otomatik kapatiyor...???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dunden itibaren bilgisayarimin guvenligini yukselmek icin cabaladim ama basaramadim.
    Bilgisayarim Trojan girdi, AVG programi vardi tarattim, Spyware de tarattim ama hic bir etkisi olmadi...devamli windows guvenlik uyarisi verdi.
    daha sonra KAspersky yukledim ve tarattim. Sanirsam Trojani buldu ve sildi...Bilgisayarimi yeniden baslattim ama daha sonra asil problem olustu,...

simdi bilgisayarimi aciyorum ve oturum acilirken, aniden oturum kapatiliyor diyor ve Kullanici Menusunde kaliyor....
    Format atayim dedim, girmedigi icin yapamadim....bilgisayarimi suan hic kullanamiyorum....

yardim ve tavsiyelerinize ihtiyacim var....simdiden cok tsk ederim....

• F8 ile admin hesabında güvenli kipte taramaları yap. Eğer girmeyi başarıyorsan sistem geri yüklemeyi dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: pc-system1

F8 ile admin hesabında güvenli kipte taramaları yap. Eğer girmeyi başarıyorsan sistem geri yüklemeyi dene

Yukarida yazmayi unuttum,

Dedigin sekilde Guvenlik Modunda da giremiyorum ne yazikki...Zaten Uye girisinde ADMINISTRATOR olarak gorunuyor...
    normalde verdigi hatayi oradan da veriyor....
  • yavaş yavaş sindire sindire windowsun oldugu bölümü format at başka türlü geçiçegini ben zannetmiyorum. hardiskteki biligilerininde bir başka bilgisayardan kopyala
    kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __ToLPoW__ -- 25 Haziran 2007; 22:28:05 >
  • Tesekkurler...suan format atiyorum....

yardimlariniz icin tskler....

Donanimhaber is the BEST....!!!
  • ero command dıe bı program vardı sanırım :S ama formatı atmışsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.