Şimdi Ara

Trollüğün Kökeni

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Trollüğün Kökeni

(En Son Oy Tarihi: 22.2.2022)
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar. Bu konuda şu sıralar salgın olan trollüğün kökenlerini tartışacağız. Öncelikle trollerin çocukluğuna ineceğiz.

Sizce trollüğün nedenleri nedir ?

• İşsizlik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oo, Trollerin Kökeni - Charles Kızıldağ
    Küçüklükte yaşanan büyük travma sonrası otoriteye karşı güvensizlik, itaatsizlik. Bilinçaltına itilmiş, aşılamamış oidipus kompleks'iyle güven kaybının orantısız karışımı. Bağımlı ve saplantılı karakter.
    Kaynak: Totom.
  • küçük yaşlarda ailesi tarafından yapılan cinsel istismar sonucu oluşan tepkiyle topluma olan baş kaldırış,sosyopat
  • @bareth_gale kendisi trollerin atası...

• bakınız çok enteresan m.ö 3500 yıllarında sümerlerin çivi yazısıyla yaptığı forum yazışmalarından köken aldığı bilinmekte....
  • buradaki arkadaslar trolluk yaptigini saniyor ama trolluk baska bir sey arkadaslar. burada yapilan sey ergenlik, baska bir sey degil

• Can sıkıntısı arada ben de yapiyorum ama cok az affedin

• İlgi çekmek, bir şekilde birileri sizi farkediyor

Böyle bir şey denilmesini mi bekliyorsunuz

• Ben çok eğleniyorum lan trollerden, gayet zekice ve organize iş yapanlar da var yani.

• Daha fazla fikir lazım baylar. Donanımhaberdeki nobel potansiyeli görüyorum. Biz değilmiyiz her konuda, her zaman en birinci, en uzun, en kaslı olan.

Şuan trollüğün sık görüldüğü meslekler üzerine veri topluyorum.

Trollüğün Kökeni

Şekil 1. (a) 25 yaş üstü öğretmen, eğitimci troll
  • Bence trollük bulaşıcı. Donanım haber ygs/lys bölümünde şu ana kadar görülmüş en büyük troll bareth_gale'dir. Ondan ve ee_35'ten sonra trollük çağ atladı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: müsevvid

Bence trollük bulaşıcı. Donanım haber ygs/lys bölümünde şu ana kadar görülmüş en büyük troll bareth_gale'dir. Ondan ve ee_35'ten sonra trollük çağ atladı zaten.

Abartma la, onlar benim döneminde ünlüydüler. Ben ilk üye olduğumda, daha küçük ve sevimli bir 11. Sınıfken ne troller vardı forumda zevkle okurduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahtapotahtapot -- 28 Haziran 2015; 22:04:02 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.