Şimdi Ara

TTnet fiyatları yükseltiyor mu...? Smile yalan mı söylüyor...?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün bir kadın aradı , bana söyledigi aynen şu... İşte ne kadar hız alıyorsunuz , falan filan derken TTnet Lübnanlı bir iş adamına satıldı özelleştirildi bu yüzdende tarife fiyatları artacak

Neyse sonra işte Smile adsl de kampanya var aynı hız size daha ucuza sunacagız tarifeniz aynı kalacak fakat Smile kullanarak daha az ödeyeceksiniz dedi Sizi biraz sonra bir yetkili arayacak eger smile'a geçmek istiyorsanız ona söyleyin falan neyse adam aradı konuştuk sonunda adam dedi 16 veya 17 şubat yani perşembe veya çarşamba size kurye ile sözleşme gelecek tamam dedim ben kapattım...

Şimdi bu arada kadın smile'dan aramıyordu galiba bana '' internet çözüm merkezi '' gibi bir yerden arıyorum dedi galiba tam anlamadım

Neyse sormak istedigim şey salladımı yoksa dogru mu söyledi özellikle fiyat artışı konusunda ve ayrıca şu anda 8 mb limitsiz AKN 25 gb galiba onu kullanıyorum ve ayda 59 ödüyorum

Ve şu anda memnunum yani iyi bir sorunum yok Özellikle ttnet ile tahahüt'üm bitti ve istedigim zaman kapatabilirim ama smile'a geçersem şimdi 2 yıllık tahahüt olcak yine

smile'ın bahsettigi tarife'de şu ilk 6 ay 29 sonra 55 tl olan kampanyalı paket..

Son bişey daha şimdi daha smile'a geçmedim umarım öle bi saçmalık olmaz herhalde çünkü daha sözleşmeyi imzalamadım yani internette öle bişey gördüm telefondaki konuşmayı kullanıyorlarmış hani '' onaylıyor musunuz '' gibi evet diyince GÜM gitti

• güzel bir hikaye ama bir nebze doğru. senin 59 lira ödediğin tarife diğer iss lerde 55 lira
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.