Şimdi Ara

Ttnet Tarife ücretlerine zam (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
5.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fireforge35

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Orijinalden alıntı: tyll

benim tarife 16 mbps ye kadar limitsizdi,50 gb AKN vardı,

şimdi fiyat ne oldu,AKN sabit mi kaldı ? ben bir şey anlamadım ..

eski kullanıcımıydın yani 59 tl mi ödüyordun.Yada neyse farketmez 1 nisandan sonra iki ultranette aynı olacak :) fiyat 64 tl oluyor, akn aynı kalıyor 50 gb.

Netlimitsiz eski kullanıcılarda 55 idi o da 59 a çıkacak onda ise akn 25 gb dan 50 gb a çıkıyor.

Eğer 5 tl zam senin için önemliyse netlimitsize geç ay sonu derim, ben öyle yapacağım.Akn her ikisinde de 50 gb zaten uygulansa bile aynı.Tek fark hız olacak 8 e 16 ama 5 tl fazla ödemek var işin ucunda.Ki bazı bölgelerde netlimitsiz kullandığı halde 10-12-24 mbit gibi hızlar alanlarda var.

ne? eski kullanıcılar da mı 59 TL olacak. e biz şubat 2013'e kadar sözleşme yapmıştık? Şu ana kadar 55 geliyordu, artık 59 TL mi olacak?

aynı mektup banada geldi.orda taahhütü devam edenler bitene kadar eski ücretten devam edecek yazıyor.benimde taahhüt vardı gelecek marta kadar 55 liradan devam

• Ben Netlimitsiz İndirimli paketteyim 49 tl ödüyorum. Bizim tarife ne oldu ?
  • yahu nedir bu saçmalık hızların artıp fiyatların düşmesi gerekmiyormu bir allahın kuluda tüketiciyi düşünsün bu ne ya hep bana hep bana
  • Kampanyalı müşterilerimizin indirim dönemindeki ücretlerinde değişiklik olmayacak, indirim dönemi sonrasında ise ücretlendirme yürürlükteki paket ücreti üzerinden yapılacaktır.

demiş :) 16 ay daha taahütüm var demekki ben zamdan etkilenmiyorum doğru mu anladım acaba? :(
  • Arkadaşlar inanırmısınız 2 aydır mobil internet kullanıyorum lanet ettim artık bu ttnetin zammınada kalitesiz hizmetinedd
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Kampanyalı müşterilerimizin indirim dönemindeki ücretlerinde değişiklik olmayacak, indirim dönemi sonrasında ise ücretlendirme yürürlükteki paket ücreti üzerinden yapılacaktır.

demiş :) 16 ay daha taahütüm var demekki ben zamdan etkilenmiyorum doğru mu anladım acaba? :(

evet. doğru anlamışsınız.

Arkadaşlar bu arada DH serverları 2 gündür baya ağır çalışıyor. Sizde de yavaşlık var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Kampanyalı müşterilerimizin indirim dönemindeki ücretlerinde değişiklik olmayacak, indirim dönemi sonrasında ise ücretlendirme yürürlükteki paket ücreti üzerinden yapılacaktır.

evet. doğru anlamışsınız.

Arkadaşlar bu arada DH serverları 2 gündür baya ağır çalışıyor. Sizde de yavaşlık var mı?

Güzel o zaman :) DH bende de ağır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

netlimitsize yine akn artmış , ulranete artan bisi yok 64 Olcak.ben ay sonu netlimitsize geçerim madem akn ayni niye 5 tl fazla vereyim.59 devam ederim.ama kismetse bu sene ttnette son senem evim değişecek kapaticam ve daha ttnet ve telekom hayatımda olmayacak :)

Cesin ttnetten sasma kardesim..
  • netdisk adı altında uygulama getirip ağzımıza bal çalıyor.neymiş bu uygulamayla fiyatlar güncellenecekmiş.netlimitsiz tariflerini kullanan arkadaş hızlarınız düşüyorsa 1dk durmayın.ben de netlimitsizdeyim.3 yıldır 1 kere hızım düştü onun haricinden sürekli giydiriyorum ttnete
  • quote:

Orijinalden alıntı: sneypkill

netdisk adı altında uygulama getirip ağzımıza bal çalıyor.neymiş bu uygulamayla fiyatlar güncellenecekmiş.netlimitsiz tariflerini kullanan arkadaş hızlarınız düşüyorsa 1dk durmayın.ben de netlimitsizdeyim.3 yıldır 1 kere hızım düştü onun haricinden sürekli giydiriyorum ttnete

ee napalım durmayıp beimde önceden 1 2 kere düştü modemi kapatıp açtım düzelmişti. Birkere hattım zayıfladı snr margin düştü meğer kopukluk varmış telekom yerine ttneti aradım adamlar kotayı aşmışın ondan düşmüş birde hattın desteklemiyor diye direk 1 e sabitlediler. diyorum 1 saat önce böyle değildi 1 saatte mi oldu hepsi. Biz anlamayız diyorlar bunlar para alıyor diye bizim tarifemize zam yapıyorlar işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

netdisk adı altında uygulama getirip ağzımıza bal çalıyor.neymiş bu uygulamayla fiyatlar güncellenecekmiş.netlimitsiz tariflerini kullanan arkadaş hızlarınız düşüyorsa 1dk durmayın.ben de netlimitsizdeyim.3 yıldır 1 kere hızım düştü onun haricinden sürekli giydiriyorum ttnete

ee napalım durmayıp beimde önceden 1 2 kere düştü modemi kapatıp açtım düzelmişti. Birkere hattım zayıfladı snr margin düştü meğer kopukluk varmış telekom yerine ttneti aradım adamlar kotayı aşmışın ondan düşmüş birde hattın desteklemiyor diye direk 1 e sabitlediler. diyorum 1 saat önce böyle değildi 1 saatte mi oldu hepsi. Biz anlamayız diyorlar bunlar para alıyor diye bizim tarifemize zam yapıyorlar işte.

taahhüt varsa geçmiş olsun yani ben de taahhütlüyüm ve tivibu kullanıyorum çıkamıyorum o yüzden.

aynı olay arkadaşımın başına geldi.adamın hızı önceki gün 8mb iken bir anda 4 mbe çekmişler.kafalarına estiği gibi takılıyorlar.arkadaşların dediği gibi tekelcilik yüzünden...

• quote:

quote:

quote:

taahhüt varsa geçmiş olsun yani ben de taahhütlüyüm ve tivibu kullanıyorum çıkamıyorum o yüzden.

aynı olay arkadaşımın başına geldi.adamın hızı önceki gün 8mb iken bir anda 4 mbe çekmişler.kafalarına estiği gibi takılıyorlar.arkadaşların dediği gibi tekelcilik yüzünden...

yok allahtan sözleşmem bitti 2009 da. Birdaha 50 kere aradılar hiç sözleşme yapmadım TT ile hayatta sözleşme yapmam Allah herkesi korusun TT net sözleşmelerinden

Bu arada ben kotayı bile geçmemişim hızım düşmüş

• netlimitsizi 49 tl den kullanmaya devam...
  • quote:

Birde foruma sponsor gibi bişey olmuşlar iğreniyorum resmen. En dandik alt yapıyı sunan sen, fiber diyip milleti kandıran aylardır bekleten sen birde tarifelere zam yapıyor 60 lira diyor hız ne 8 mbit ? Lanet olsun böyle firmaya tez vakitte komple başına bişey gelir inşallah komple hatları mı yansın ne olsun artık kurtulalım internet falanda olmasın razıyım bu ne ya.

Hız düşmez diye eskiden savunurdum TT yi. 8 mbit sınırsız kullanıyoruz okadar download yapıyoruz (dizi den başka bişeyde indirmem aslında 4 tane falan takip ettiğim dizi var) arttık adil kullanım kotası da devreye girmiş modem kapatıp açılınca da düzelmiyor. Ve bu dandik hizmet 60 lira. Bunca kullanıcının dediklerini yorumlarını dikkate almayan ttnetin bu foruma yamanmasına yönetimden biri olarak ben şahsen kendi adıma utanıyorum kesinlikle.

60 lira nedemek arkadaşlar 60 lira nedemek ya ? Millet avrupada 50 euroya ayda 100 liraya sınrısız 20mbit internet, sınırsız ip tv, sınırsız konuşma paketleri ve bir çok sınırsız multimedia özelliklerden yararlanıyor.

Bizde lanet olası dandik internet altyapısını 60 liraya veriyor.

Adil kullanım kotasının artık katı şekilde devreye girmesinden sonra hiç bir anlamı ve özelliği kalmadı TTnetin. Dsmart falan alırım hrhalde interneti içinde 4gb kotayla falan geçiririm günlerimi. ÇAKALLARA DA PARA KAPTIRMAMIŞ OLURUM.

Yazılımcı online bayanı bile çileden çıkmışlar artık. Çileden çıkmayacak gibi değil ki. Aylardır cepnet kullanıyorum. Ancak inanın
    bu yapılan dayatmaya, yüksek fahiş fiyat uygulamasına bir vatandaş olarak dayanamıyorum. Meydan boş olduğu için bu kadar da
    olmaz ki. 60 lira ya. Az para değil. Yılda 720 lira yapar. Yazık. Çıldırmamak elde değil. Ama meydan boş işte, Dur diyecek Adam yok.
    Serbest piyasa olsa anlarım. Serbest piyasada fiyat dengesine bulur. Ama burada tekelcilik var dayatma. Hazmedemediğim bu.
    Turkcell de tekeldi. Dayatıyordu istediği gibi. Avea vodafone kampanya yapınca ne oldu. Turkcell fiyatları aşağı çekti.
    Ama şu var millette de suç var. Tüketici de bilinçsiz. Herkesi donanım haber forumu okuyan kişi diye düşünmeyin. Milletin daha biri, doping gibi
    alternatif adsl şirketlerinden bile haberi yok ki, superonline fiberden, uydunetten, metronetten, cepnetten haberi olsun.
    Onlara göre internett Ttnettir. Başka firma bilmezler. Gerçi bilse ne olur ki. Bunlar dayatmayla işi götürüyor.
    Ama bir yiğit çıkar inşallah. Buna dur der.

• 60 lira değil ki sadece. En az 15 lira daha sabit ücret ödüyorsunuz.
  • caner282828 , hocam erkeğim ben avatardaki anne hathaway :D 60 liraya ek olark birde telefon var onu yazmayı unutmuşum s0ft hatırlattı. Bunda da yeni furya başladı geçri ucuza gleiyor sabit ücret alıyorlar. 25 liralık tarifeye geçtim mecburen normalde 35 40 lira gelirdi telefon az bişey konuşunca 60 + 25 etti mi 85.

85 liraya yurt dışında en baba yalın interneti alıyorsunuz. Ping düşük, alt yapı kaliteli mis gibi vallaha. Adil kullanım diye bir saçmalıkta yok, ha geldi mi bilemem ama gelmişsede 50 gb falan değildir. TT netin reklamında HD kalitesinde filmler diyor, bir HD film 15 GB zaten korsanı engellemek asıl amaç adil kullanımda ama lisanslı film alsanız bile kotanız bitecek, ttnet müzikten yasal müzik indirseniz, yasal müzik dinleseniz yine kotanız bitecek işe bak Allah aşkına bu ttnet ne içiyorsa bizim foruma da dağıtsın.

• Ev telefonunu kullanmadığım için ben de geçen ay yalın internete geçtim. Geçmeden önce 6gblık paket kullanıyordum. Geçmeden önce ttnetin web sayfasından 39,99 tl ye 6gblık yalın internet kampanyasını görüpte gittim. Başvuru için giderken ekstra 15 tl sabit ücret ödeyeceğimi de biliyordum ancak bana 6gblık kampanyadan sadece ticari kuruluşların faydalanabileceğini söylediler. Halbuki kendi sitelerinde bu tarifenin şirketler için olduğuna dair bir açıklama yok. Özellikle mail attım bunun değerlendirilmesi için ama yok işte Ben de üzerine, en az 22-23 tl gelen telefon faturası ödemek yerine 15 tl sabit ücret ödeyip 55tl lik sınırsız (25gbyte a kadar 8gbit lik) yalın internet aldım. Yani 70 tl ödemeye razı oldum. Bu arada 8tl geçiş ücreti(ne ücreti olduğu belli değil) ödedim. Ayrıca özellikle ay sonuna denk getirip başvurumu yaptığım halde dilekçemi 1 hafta sonra işleme koydukları için sonraki ay için de 4 küsür lira ödeme yapmak durumunda kaldım. Yeter artık...

http://www.ttnet.com.tr/web/529-2495-1-1/tur/evde_ttnet/kampanyalar_-_dsl_kampanyalari/yalin_internet_kampanyasi/s:yal%FDn+internet

Dün de 4tl daha bindirim yapıldığına dair bir posta aldım. Görsünler bakalım en kısa sürede mobil internet cihazı alacağım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ealtin -- 16 Mart 2012; 10:09:53 >

• TTNET'ten mektup geldi, bulut teknolojisinden SKYDRIVE mıdır nedir, ondan söz ediyorlar, galiba adı "NETDİKS", işte ilk ay ücretsiz miş, 1 Nisan'dan sonra falan bedel faturama yansıtılacakmış. Bir de laf salatasının içine, Milletvekillerinin yıllarca uğraşıp da geçiremediği ama en sonunda başardıkları "Kıyak Emeklilik" gibi "Kıyak Zam" yapmışlar, "NetLimitsiz Paketinizin fiyatı bu tarihten itibren 63,50 TL olarak güncellenecektir" tarzında ZAM haberini özel mektupla bildirmişler.

Tabi telefon ettim... 444 0 375'ten birşey elde edemedim, 0-212-306 1000'ı aradım, sözcük dağarcığımı sallayabildiğim kadar salladım, sonunda telefondaki bayan itiraf etti... "Evet, zam yaptık, tamam mı!!!"

Günaydın Türkiye!

"GÜNCELLEME"

• Aynı mektubun 59TL versiyonu da bana geldi dün.Zam değil güncelleme yapmışlar.Oh ne güzel yaptınız yetmez ama evet.Şerefsiz herifler.
  • Senelerdir beddua okuduğumuz kurum hala bizi soymaya devam ediyor bunca insanın bedduası tutmuyor mudur nedir anlamadım dönüp dolaşıp giren yine biz vatandaşa oluyor :) Bundan sonra Allah seni başımızdan eksik etmesin TT net diye dua edecem bakalım ne olacak Rezalete bak ya şu dünyadaki herşeyin en pahalısını kullanan millet biziz. Birde gleir seviyesine bal.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.