Şimdi Ara

tüm dişlerim berbat bir diş doktoru varsa yardım bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllardır bu dişlerim yüzünden asosyal oldum, özgüvenimi sıfırladı,çok fırsat kaçırdım. Sürekli psikolojim bozuk halde oldum.misal arapçayı baştan sona öğrenmeyi kaçırdım.
    Kurslara arkadaş ortamlarına giremedim hâlâ da öyle.
    Ben 17 yaşına yeni girdim. Bu güne kadar dişlerim hep çürüktü ve bu yaşa gelinceye kadar çürükler hepsini kapladı.
    Misal bir azı dişim yok oldu. Tüm azı dilerim de siyah damarlar gibi oldu yarısı gitti hepsinin. Ön alt dişler de aralıklar olmaya başladı. Üst ön dişlerim en berbat kısım. Köpek dişlerim ikisininde üçte biri çürük yandaki dişler de aynen öyle
    En son geçen sene gittim dolgu yapmaya.dolgu yaparken doktor bana ağzın leş kargası gibi olmuş dedi.inanır mısın dolgu bitene kadar yerden yere vurulmuşa döndüm. Bir daha da gitmedim o dolgudan sonra.
    Yav çok kötüyüm. Üniversiteye hazırlanacağım zaman "zaten dişlerin çürük kazansan da okuyamayacaksın uğraşma" diyorum ve yine psikolojim yerlere seriliyor.

Tüm dişlerin çürük az veya çok çürük
    Ön dişlerin yarısı yok üst dişler yani
    Alt dişler de berbatlaşıyor.
    Ablam ne olur bir şey de bi yardım et cidden çok kötüyüm. Yaşama sevincim kalmadı. Ne yapabilirim nerden nasıl başlıyıcam ne kadar param olması gerek

Ayrıca şimdiye kadar anne sütü hariç süt içmedim içemiyorum. Bunun yüzünden olsa gerek dişlerim çok dayanıksız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.