Şimdi Ara

TüRK KO SERVERİ KURALIM... DESTEK İSTİYORUM... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bencede iyi fikir kontrolu iyi oduktan sonra ne ks ci kalır nede küfür edeni.
  • arkadaslar turkiyede serever hic dusunmeyin mevcut olan turkiyenin alt yapısı buna musait degil
    ancak yurtdısından server kiralanırsa mumkun olabilir ama bu tip bir server icin an az 3 makine lazım her bir makinenin aylık kirası yaklaşık 1000 dolar civarında konuyu acan arkadas bunu webserver falan sandı galiba
    makineler yurtdısında olursa kurulacak olan hayali turk serveri nin bir anlamı olmaz
    kısaca sadece güzel bir hayal 5 yıl sonra olabilir neden olmasın :D:D:D
  • güzel de sorun olan PARA PARA PARA
  • YAA ARKADAŞLAR BU TOPİĞİ AÇMANIZ İYİ OLMUŞ BENİMDE HAYALİM. BU PARA SORUNUNU USAKO DAKİ GİBİ PREMIUM ÜYELİKLE HALLEDEBİLİRSİNİZ . AMA ÖNEMLİ OLAN LEGAL OLMASI FİYATI MAKUL TUTARSANIZ BENCE HİÇBİR SORUN OLMAZ . ÜÇ KAĞATÇILARA GELİNCE ADAM KARDEŞİNİ KAZIKLAYACAK DEİL YA TABİ EN AZINDAN BEN BÖYLE DÜŞÜNÜYORUM . HERKES BİLİNÇLİ OLURSA OLABİLİR . BİDE BENCE YAŞ SINIRLAMASI ŞART OLMALI MESELA 16+ . BEN ÖĞRENCİYİM AMA YAPABİLENLER VARSA ELİNDEN GELENİ YAPSIN MİNNETTAR OLURUZ..

SWIFT PLZZ
  • database i türkçe yaparsın bütün çoluk çocuk oraya girer sende usko pardon uske de kasarsın rahat rahat ben destek veriyom ama manevi maddi deil

• Herkesin düşüncesi farklı arkadaşlar bu HACK türkler bile yapıyolar kaldıki türk server ks desen türk adam çekip öldüren yine türk...başka ne diyeyimm biz kendimizden kaçarken kaldıki server
  • server parasi aylik 1000 - 3000 dolr arasinda ki lag ve dc olmasin diye oldukca saglm bir yerde olmasi lazim.
    birde KO server icin bir ucret talep etmiyor ama haritalar icin bir pra talep ediliyor.
    yani bu oyun oynasana - gibi bir firma tarafindan sokulmazsa turk servr isi zor gibi bu adamlard bu ise niye girmedi merak ediyorum. CS ten fazla potansiyeli olan bir oyun ve buyuk bir oyun firmsi halen bunun server isine girmedi.
  • bu oyun lisanslı ben araştırdım 5.000 usd oyuna veriyorsun lisansını alamak sadece daha sonra da server kiralamak lazım aylık 200 usd o sponsor da bulunmuyo bence vazgeç bu sevdadan
  • Boşver sen bence Türk serverını.Düşünsene ortalıkta bi dünya ks yapan küfür saydıran adam olacak.Belki biraz ters gelebilir ama ben bugüne kadar bizimkiler kadar ks yapan adam görmedim.Parti kurarsın fulldür adam gelir ''aga partiye alsana'' der sen dolu dersin ama adam hala ısrar eder bi de üstüne bi dünya küfür....
  • iyide tamamen turkçe olan bi mmorpg oyunu var zaten (ragnarok)

hemde 200 $ odemek gerekmıyo

hem dogru okadar para verene kadar

wow oynarım daha iyi
  • Bence Türk server işi olabilir.

Çoluk çocuk oynadığı için bu sorunlar ortaya çıkıyor. Sizin yazdıklarınızın hepsini 10-15 yaş aralığı yapar, yetişkin birinin yapması çok zor.

1- KS'cileri banlarsın, o sorun çözülür
    2- Küfürü yok etmek için en az 10 yöntem var, bence kökten çözüm kullanıcıların log'larının tutmaktan geçer. Yazdığı, aldığı, sattığı herşeyi kaydedersin, şikayet olunca da açarsın log'u, verirsin ban'ı olur biter
    3- KE'de artık yaratığı çekip pazar açan adamları öldürmek çok zor. Belli bir noktadan sonra yaratıklar geri dönüyor. Bunu yapcam derken kendiniz yatarsınız. Bence sorun zaten çözülmüş durumda.
    4- USKE artık premium ile para kazanamıyor. Herkesin parasını çekip premium'u vermediler, millet dolandırıldı. Para veren kimse kalmadı. USKE parayı KOSP (KnightOnlineSuperPlug-in)'den kazanıyorlar. Hack aracını kendileri yapıp satıyorlar (aylık 10$ premium'dan ucuz :-) Bu aracı kullanıp 9999gün ban yiyen görmedim, sadece bobert 3 gün ban yedi, biz yapsak 999.999.999 gün ban yerdik
    Bu programı kullanmıyorum, ama ciddi ciddi kullanmayı düşünüyorum
    Oyun para vermeye değer mi diye düşünüyorum

Unutmayın arkadaşlar, BU SADECE BİR OYUN, eğlenin... Sinir, stress yapmayın

• kurabılırsek kuralım da nasıl yapcaz bunu
  • GÜZEL AMA MANY KİM BULCAK!!!!!!!!!
  • Elbette bende isterim böyle bi serverin kurulmasını, ama USKOda çoğu türk oyunun tadını kaçırıyor ve adımızı kötüye bile çıkarıyor. Bunlar türk serverine geçtiği zamanda aynı şeyin olacağını tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakuza893 -- 12 Eylül 2005, 15:25:41 >
  • Vala le yada böle ben oyunda ki bazııı Türklerden nefret ediom yabancılarla pek ing kasamıoz o yüzden aramız pek bozulmuoAma Heps, Türk olursa orda küfürden durulmaz herkez küfür ederBiliom yani KE de bile ki çook Türk var orda bile gerçekten durulmuo bazen adamın asabıını attırıolarO yüzden bu Türk server işi beni bozar

• Ya adam bi küfürsüz sözü yoq çoğu öle vala Ya terbiye kalmamışSanki bi oyun oynamıolar herşeylerini o oyuna bağlamış gibilerYoq dolandırıyolar yoq KS yapıolar yada buna benzer bir sür üşey vala Türküz ve Türklerden şikayet ediyoruz Biraz o arkdaşalr kendilerine çeki düzen versinler................Türk server olayına bu yüzden ben katılmam

• DESTEKKKKKKKK
    :(:)

• bencede iyi olur valla....
    Ama bu konuyu w00p 'la görüşmemiz lazım bence...
  • Türk ko çoktan kuruldu, geç kaldınız 15-20 kişi oynuyo
  • Bence parayı sorun etmeyin, OSKOnun Forumuna gidin, Oraya biz türkler bir Türk serverı açmayı düşünüyoruz deyin ve paraya ihtiyacımız var deyin. eğer para verirseniz uskodaki Türkler bizim servera geçecek deyin. İstediğiniz kadar para alırsınız.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.