Şimdi Ara

Türkçe için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkçe netlerim 25 civarı geliyor. Bu netleri 30 üzerine nasil cikarabilirim nasil calismaliyim. Yardımcı olursaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up
  • Up

• Yukariiii

• mfm14 M kullanıcısına yanıt
    Öncelikle şimdiye kadar nasıl çalıştığını söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz. Eksik ve yanlış yaptıkların neler, Türkçe dersi için günlük çalışman nedir ve bölümün ne?
  • Genel olarak tarama yapiyorum her gun her konudan 3 4 soru çözüyorum netlerde artış görmedim sadece paragraf cozsem daha mi faydali olur ? Günde ortalama 1 saat calissam netlerim artar mi suan 1 saat calisiyorum ortalama. Sayısalım

• quote:

Orijinalden alıntı: mfm14

Genel olarak tarama yapiyorum her gun her konudan 3 4 soru çözüyorum netlerde artış görmedim sadece paragraf cozsem daha mi faydali olur ? Günde ortalama 1 saat calissam netlerim artar mi suan 1 saat calisiyorum ortalama. Sayısalım

Paragraf çöz ve çözmek istersen yayın denizi türkçe hız efsanedir arada yanlış sorularda çıkıyor ama piyasada en değişik deneme diyebilirim ösym tipine yakındır.
  • Değişik olması iyi bisey mi? Sinava az bi zaman kaldi gunde ne kadar cozsem yeterli olur? Yakin bi zamanda kitabi inceler alırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mfm14

Genel olarak tarama yapiyorum her gun her konudan 3 4 soru çözüyorum netlerde artış görmedim sadece paragraf cozsem daha mi faydali olur ? Günde ortalama 1 saat calissam netlerim artar mi suan 1 saat calisiyorum ortalama. Sayısalım

Her gün paragraf çözüp yanında dil bilgisinden bir konu çalışabilirsin veya Türkçe denemeleri alıp her gün bir deneme çözebilirsin. Senin çalıştığın gibi biraz faydasız olabilir.
  • Hangi denemeyi tavsiye edersiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.