Şimdi Ara

~TÜRKÇE Siri ~ BEDAVA Yapımı VİDEOLU anlatım 25 ARALIK 2012 GÜNCELLENDİ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
27
Favori
57.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mewluthday

quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

ben iki tane 4s yaptım ne elmada kaldı ne bişi oldu Allaha şükür

hocam 4s cihazıma 2 kere denedim olmutoe olmuyor.. Sorunum: siriyi açıyorum "merhaba" diyorum SİRİ CEVAP VERMİYOR, MİKROFON VAR O DÖNÜYOR 1 SAATTİR !!!! SİNİR OLUYORUM

Sertifika aldınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcancan

beyler türkce siri ios 6 için yapmışlar..4s e yükledim sunucu sertifikası için para istiyorlar yıllık 30 lira..konuyu açan arkadaş biraz bilgi verirmisin? yakın zamanda halledebilirmisin? para vermek istemiyorum..restore çökme patlama umrumda değil her söylediğini uygularım..umarım çabuk dönersin..kolay gelsin

Benim o parayla satan adamla alakam yok konuyu kim açmış anlamış biraz okuyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni yanlış anladınız..parayla alakanız olduğunu söylemedim..sadece siri nin türkce olarak yayınlandığını söyledim ve sizden yardım istedim o kişiye para vermemek için..konuyu açan arkadaş dedim bu forumdaki konu demeyi unuttum kusura bakmayın..iyi çalışmalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcancan -- 11 Şubat 2013; 13:45:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KDGL

quote:

Orijinalden alıntı: mewluthday

quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

ben iki tane 4s yaptım ne elmada kaldı ne bişi oldu Allaha şükür

hocam 4s cihazıma 2 kere denedim olmutoe olmuyor.. Sorunum: siriyi açıyorum "merhaba" diyorum SİRİ CEVAP VERMİYOR, MİKROFON VAR O DÖNÜYOR 1 SAATTİR !!!! SİNİR OLUYORUM

Sertifika aldınız mı ?

almadım..
    nereden alırım? kaça alırım?
    nasıl düzelir bu sorun
  • Nezaman kavuşacağız Türkçe siri ye acaba?Aklımda bugün anlatım yapılacak diye kalmış...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siri yok mu siri?
  • yav türkçe falan istediğim yok da her türlü jailbreak işlemini yaptım ama şu sizin anlatımlarınızla yaparken bir kaç dosyayı fazla sildim 6.1'e geçerken restore etmeme rağmen hala siri çalışmıyor biri şunun dosyalarını upload etsin bir yere ingilizce de kullanırım ben sorun olmaz.
  • Siri yayımlanacak denmişti noldu acaba iptal mi oldu?
  • Yokmu arkadaşlar siri kurulumunu bılen yapan eden tarif etsın Beklıyoruz sürekli siri bi açıklama yapsın bıren bırı lutfen
  • Nerde Türkçe Siri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: macarxp

Siri yayımlanacak denmişti noldu acaba iptal mi oldu?

Bence arkadaş tırt çıktı...
  • Arkadaslar ben iPad 1 kullanıyorum iPad 1 siri araştırdım su ana kadar hiç bir sonuc bulamadım 4 gündür bakıyorum hep iPhone 4s 4 3gs 3g vb hiç iPad 1 bulamadım bulduklarımda ingilizceydi spiteyi kurduğumda iPad elmada kaldı restore ettim düzeldi bugün yine turkce kurdum fakat çalışmıyordu e mail gelecek filan diyordu bende sildim lütfen bı bilgisi olan cevap yazabilirmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salihcan29 -- 2 Eylül 2013; 18:17:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.