Şimdi Ara

Türkçe Windows Media Player 11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
12.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Microsoft linkidir güvenin...

1. Sağ tıklayıp, klasöre çıkart wmp11-windowsxp-x86-enu/ tıklayın.
    2. wmfdist11.exe çalıştırın.
    3. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
    4. wmp11.exe çalıştırın
    5. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

not: ingilizce mediaplayer 11 yüklüyse silip öyle yüklemeye başlayın... ayrıca kopya yazılımda çalışmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sheythun -- 29 Mayıs 2006; 12:13:49 >

• Çok sağol. Kuruyorum şimdi yorumları yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prozium

Çok sağol. Kuruyorum şimdi yorumları yazarım
    Gene kopya yazılımda olmuyo dimi!! Walla yıldırdılar artık
    orjinal sürüm alcm vistayı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karakurtmelih

Gene kopya yazılımda olmuyo dimi!! Walla yıldırdılar artık
    orjinal sürüm alcm vistayı bekliyorum

Alıntıları Göster
    Bende mp11 ingilizce vardı ve bunu kurduğumda kabul etmedi. Windows bileşenlerinden media player'ı kaldırmayı denedim yine olmadı. Hâlâ mp11 ingilizce duruyor neyapacam
  • quote:

Bende mp11 ingilizce vardı ve bunu kurduğumda kabul etmedi. Windows bileşenlerinden media player'ı kaldırmayı denedim yine olmadı. Hâlâ mp11 ingilizce duruyor neyapacam

Alıntıları Göster
    evet bendeki wmp11 ing. olan da bir türlü kaldırılamıyor, sistem geri yüklemedeki sistem yedeği de gitmiş, full sürümü bekleyeceğiz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

evet bendeki wmp11 ing. olan da bir türlü kaldırılamıyor, sistem geri yüklemedeki sistem yedeği de gitmiş, full sürümü bekleyeceğiz bakalım.

Alıntıları Göster
    Hemen indiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Hemen indiriyorum.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar program ekle kaldıra geldiğinizde yukarda bi yer açılır, eklentileri göster seçeneğini seçili hale getirin ve windowmedia player 11 i silin ondan sonra bunu yükleyin... yalnız söylediğim şekilde yükleyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sheythun

arkadaşlar program ekle kaldıra geldiğinizde yukarda bi yer açılır, eklentileri göster seçeneğini seçili hale getirin ve windowmedia player 11 i silin ondan sonra bunu yükleyin... yalnız söylediğim şekilde yükleyin...

Alıntıları Göster
    benim kopya.ama lisanslı gözüküyor?
    (IE 7,0ı yükledim.ondan biliyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut228

benim kopya.ama lisanslı gözüküyor?
    (IE 7,0ı yükledim.ondan biliyorum)

Alıntıları Göster
    sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: T cetveli

sağol

Alıntıları Göster
    bende yukleyemedım wındowsun orjınalmı sahtemı oldugunu anlayamamıs oyle bır yazı cıkıyo...bu sorunu nasıl halledcez bılen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eedbs

bende yukleyemedım wındowsun orjınalmı sahtemı oldugunu anlayamamıs oyle bır yazı cıkıyo...bu sorunu nasıl halledcez bılen var mı ?

Alıntıları Göster
    abi güzelde direk dovnloand yapıcak bi link yokmu yaa bide sılmeden yukleyemıyomuyuz bendekı medıaplayer 10

• quote:

Orijinalden alıntı: Drifter_Soldier

abi güzelde direk dovnloand yapıcak bi link yokmu yaa bide sılmeden yukleyemıyomuyuz bendekı medıaplayer 10

Alıntıları Göster
    sahte xp'yi orjinal yapmayı anlatırım ama burda izin vermezler... direk downloaddan kasıt ne? bu dolaylı yoldan mı oluyor... 10 yüklüyken silmene gerek yok uyaru 11 ingilizce sürüm içindi ama sen yinede sil nolcak ki. zaten bunu yükleyince 10 otomatikman iptal olcak...

• quote:

sahte xp'yi orjinal yapmayı anlatırım ama burda izin vermezler... direk downloaddan kasıt ne? bu dolaylı yoldan mı oluyor... 10 yüklüyken silmene gerek yok uyaru 11 ingilizce sürüm içindi ama sen yinede sil nolcak ki. zaten bunu yükleyince 10 otomatikman iptal olcak...

Alıntıları Göster
    bakalım ghörücez dogrudan yuklemedn kastım yani microsoftun kendı sıtesınde yokmu topic diyorum

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: sheythun

Bak şimdiye kadar böyle birşey olduğunu hiç farketmemişti. Çok sağol

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sheythun

Bak şimdiye kadar böyle birşey olduğunu hiç farketmemişti. Çok sağol

Alıntıları Göster
    herşeyin bi yolu vardır ben şu anda kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: extreme_mac

herşeyin bi yolu vardır ben şu anda kullanıyorum

Alıntıları Göster
    eyw dostum saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sammy...

eyw dostum saol

Alıntıları Göster
    Su an cekiorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostNdumb

Su an cekiorum

Alıntıları Göster
    Beyler nasıl bişi bu çok farklı mı 10' dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: = RaiKoNéN =

Beyler nasıl bişi bu çok farklı mı 10' dan

Alıntıları Göster
    www.inndir.com da direk download linkini bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaMpS

www.inndir.com da direk download linkini bulabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar merak edenler için sizlere media player 11 görünüsünü yolluyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.