Şimdi Ara

Turkcell'e Neler Oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugun başıma garip bi olay geldi...
    öğlen saatlerinde telefonumdan bi arkadasımı aradım ardından kontörüme baktım 6 tane kalmıştı ardındanarkadasım geldi okulda cafeye gittik bi başka arkdasımı aramaya çalıştıgımda hattınızla görüsme yapabilmek için kontör yükleyiniz dedi. şok oldum baktım -20 kontörüm kalmış kimseyi aramadıgıma o kadar eminim ki anlatamam.
    müşteri hizmetlerini aradım etrafım kalabalıktı rahat konusamadım kadın bi problem yok gibisinden laflar etti. 2 kontor bulup arayıp bagırıp cagıracagım. bana yol gösterebilcek yardım edebilcek birisi var mı?
    8 yıldır bu hattımı kullanıyorum başıma gelen olaya bakın

• herhangi bir servise bilmeden abone olmuş olabilirsinsin.
  • veya yanlıslıkla internete bağlanmıs olabilirsin
  • telefonumda internet ayarları bile yok. servise abone olmadıgımı söyledi...
    aşırı lazımken olana bak :s inanamıyorum ya
  • salla ya 3-5 kontorun lafı olmaz ver numaraya gönderiyim kardeşim senin canın sağolsun.dh kardeşiyiz nede olsa konuyu sil yeter
  • kardes su an evimdeyim burda ögrenciyim adanada o kadar caresiz kaldım ki anlatamam param falan da yok kızdan da ayrıldım sinirim acaip tepemde yaa :(
  • Bana da bir kaç ayönce MMS ile fatura göndereceklerini, 3 ay ücretsiz olduğunu söylemişlerdi. Geçen gün 3 ay dolmuş. Bana mesaj geldi, "Bundan sonra da faturalarınız MMS ile gelecek ancak faturalandırılacaktır" diye. "İstemiyorsanız IPTAL MMS YAZIP geri gönderin" diyorlardı. iptal ettim. Ama herkes buna dikkat etmeyebilir. Böyle birkaç tane tuzak kurmuşlardı. Başına bunlardan biri gelmiş olabilir.

Bir başka uyanıklıkları da şuydu:
    Nokia bilmemkaçı 159 Ytl'ye veriyorlarmış. Yanında 1000 kontör ve 1000 SMS ile.
    Ancak bir şartları var beyefendilerin; bu 1000 kontörü 1 ay içinde sadece Turkcell'lilerle konuşup bitirmemiz gerekiyormuş. 1000 SMS'i de yine 1 ay içinde Turkcell'lilere sesaj atmamız gerekiyormuş. Ortalama günde 33 mesaj. Enayi yazıyo ya alnımızda. Ama malesef bazı vatandaşlarımız bilinçsizce bu tuzaklara düşüyor.

Allah böyle gözü doymamışlardan korusun.

• quote:

Orjinalden alıntı: mllm

Bana da bir kaç ayönce MMS ile fatura göndereceklerini, 3 ay ücretsiz olduğunu söylemişlerdi. Geçen gün 3 ay dolmuş. Bana mesaj geldi, "Bundan sonra da faturalarınız MMS ile gelecek ancak faturalandırılacaktır" diye. "İstemiyorsanız IPTAL MMS YAZIP geri gönderin" diyorlardı. iptal ettim. Ama herkes buna dikkat etmeyebilir. Böyle birkaç tane tuzak kurmuşlardı. Başına bunlardan biri gelmiş olabilir.

Bir başka uyanıklıkları da şuydu:
    Nokia bilmemkaçı 159 Ytl'ye veriyorlarmış. Yanında 1000 kontör ve 1000 SMS ile.
    Ancak bir şartları var beyefendilerin; bu 1000 kontörü 1 ay içinde sadece Turkcell'lilerle konuşup bitirmemiz gerekiyormuş. 1000 SMS'i de yine 1 ay içinde Turkcell'lilere sesaj atmamız gerekiyormuş. Ortalama günde 33 mesaj. Enayi yazıyo ya alnımızda. Ama malesef bazı vatandaşlarımız bilinçsizce bu tuzaklara düşüyor.

Allah böyle gözü doymamışlardan korusun.

aynen kardeş bugun hemen iptal ettirdim yoksa haybeye kesecekler paraları

• valla dikkat edelim beyler hakkımızı arayalım
  • o bişey mi ben öğrenciyim ve ayda 100 kontör yüklerim.bu ay 100 kontörümün 80 kontörü gitti.mail attım hemen servise üyeymişim ama benim hiçbir serviste üyeliğim yok şu an öyle sinirliyimki vodafone bi göstersin kendini direk alıcam... Turkcell in canı cehenneme
  • ben geçen ay turkcell in paket 240 dak.abone oldum. fiatı 29 ytl idi.gelen fatura 61 ytl...yani belittklerınden
    % 100 fqzla.bir kaç mail attım.bekliyorum.sonra telekominaksyon üst kuruluna yazıcagım..soyguncu olmuş bunlar.yönetım dış ulkelere gecince..
  • Geçen turkcell'in server binasındaydım.Sistem kurduk.Bi kabloyu çıkarmıştım ondan düşmüş olabilir
  • pff
  • neler olmuyorkii faturalı hattım war 7senedie bnmde konuşmalarımdan çok vergi ödüyorum kontrlü hattmda war kantrler çft çft gidioo paso sömürüyor turkcell buldu bzm gbi kek müşterileri sömürrrr
    şuna benzedi olay devletin malı deniz yemeğen keriz...müşteriler deniz söğüşelmeyen kerizz
  • turkcell bende beklemede, telsim cep saat var ama oda bi acayip son 2-3 haftadır sık sık kopmalar
    başladı, ustelik kapsama alanı 5 de 5 cizik de iken. Resmen 5,5,5,5,5 cep saat kontör kazandırsın diye
    kesiyo
  • Kardeş bendede oluodu aynısı.3 sefer kontör yükledim 3 ündede aldı turkcell.Sonunda çareyi hattı değiştirmekte buldum.Paşa paşa yeni hattıma yüklüorum kontörümü.
  • Bir arkadaşın söylediğine göre TCELL hazırkart aboneleri faturalı hat abonelerinden daha fazla ödüyormuş.

Söz konusu Turkcell olunca ben her hileyi beklerim onlardan.
  • ben yarın arayıp azarlıycam ya nerde kontörler diycem
  • Ayrıca TCELL in dün gönderdiği sms nasıl kanunların hiçe sayıldığını gösteriyordu:

"Sayın abonemiz. MMS fatura servisinin ücretsiz olan 3 aylık süresi dolmuştur. Bundan sonra gelen MMS fatura servisi msj larından ücret alınacaktır. İptal etmek için ABONE IPTAL MMS yazıp 2222 ye yollayın."

Yahu ben ne zaman MMS fatura servisine üye oldum ki bana danışmadan bunlar böyle bir servisi açıyorlar.

Bu zihniyet Digi-Türk denen soygun kanalında da var. Kendi keyiflerine göre standart paketten kanal çıkartıp kanal ekliyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.