Şimdi Ara

turkcell kontratlı n97 satısına başlıyacakmış...????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugun ısparta turkcell extraya gıttım n97 sormak ıcın gelıp gelmedıgını ve fıyatları hakkında bılgı almak ıcın n97 nin kontratlı satısa cıkacagını soyledıler.
    aylık ınternet paketı ve konusma hedıyesıyle beraber (kac gb lık ınternet ve kac dakıka hedıyelı oldugu hakkında tam bılgıye sahıp olmadıklarını soyledıler!) 99tl x 24 ay ve 120 tl x 18 ay olacagını soyledıler...forumda turkcellde calısan arkadaslar veya konu hakkında bılgısı olanlar varsa paylasırsa guzel olur dıye dusunuyorum zıra bu aralar boyle bu telefonu almayı dusunuyorum (almayı ıstıyenlerde vardır)

• Kontratlı telefon paketleri daha avantajlı oluyor. Almak isterdim açıkcası.
  • Keşke para olsada alsak yine uzaktan bakıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerEnergy

Keşke para olsada alsak yine uzaktan bakıcaz

Aynen
  • Doğru duymuşsunuz. Nokia'nın Türkiye'ye göndereceği ilk parti N97'nin bir kısmını Turkcell kontratlı olarak verecek. Kontrat fiyatları ise henüz kesinleşmiş değil...
  • Peki vodafone da bu kontrat olayı olacakmı arkadaşlar? Bir bilgisi olan varmı?
  • sabırsızlıkla bekliyorum bakalım nası olcak
  • Arkadaşlar vodafonun böyle bir uygulaması olacakmı acaba?
  • Olur bence ama aynı telefon değilde farklı telefonlar öne sürebilir vodafone da
  • ne zaman gelicekmiş bu n97?
  • Henüz kesin bir tarih yok sanırım. Önümdeki ay diye düşünüyorum ben.
  • Aslinda gözümü kirpmadan alirim ama 2 sene dayanir mi ki telefon bana onu bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: berber17

Aslinda gözümü kirpmadan alirim ama 2 sene dayanir mi ki telefon bana onu bilmiyorum

Nokia lar diğer telefonlara göre daha dayanıklı, dayanır heralde. Telefonla savaşıyorsan o ayrı tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander

quote:

Orijinalden alıntı: berber17

Aslinda gözümü kirpmadan alirim ama 2 sene dayanir mi ki telefon bana onu bilmiyorum

Nokia lar diğer telefonlara göre daha dayanıklı, dayanır heralde. Telefonla savaşıyorsan o ayrı tabi.

3 seneden beri belki 50. telefonum felandir suan kullandıgım iphone bile kesmedi sattim ama laptopum oldugundan artik telefon alsam satmam diye düsünüyorum (sadece kendi egomu tatmin ediyorum yine olsa yine satarim iyi para verirlerse )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 3 Ağustos 2009; 9:27:39 >

• Nokia ve Turkcell arasında gerçekleştirilen işbirliğinin hem bireysel hem de kurumsal kullanıcıları kapsayan kontrat seçenekleri 24 ay boyunca 99 TL’lik ya da 18 ay boyunca 120 TL’lik aylık ödemelerden oluşuyor. Bu paketle Nokia N97’nin yanı sıra her ay 1 GB ücretsiz data kullanımı sunuluyor, ayrıca hafta sonları ücretsiz konuşma, görüntülü görüşme ve mesajlaşmanın yanı sıra 1 aylık ücretsiz Turkcell Mobil TV hediye ediliyor. Kurumsal müşterilere ise 12 ay boyunca aylık 163 TL ödemeli kontrat seçeneği sunuluyor.

Kontratsız satış seçeneğindeyse tavsiye edilen satış fiyatı 729 Euro ve Bonus Kart’a 12 taksit fırsatı veriliyor. Bu seçenekte Turkcell faturalı hat kullanıcılarına bir ay boyunca geçerli 1000 dakika ücretsiz konuşma, 100 MB data kullanımı ve yine 1 ay için Turkcell Mobil TV deneme olanağı sunuluyor. Faturasız hatlı kullanıcıları ise bir ay boyunca her 150 kontör yüklemeye 1 hafta kullanım süreli 1000 kontör hediye, 100 MB internet kullanımı ve 1 aylık Turkcell Mobil TV deneme olanağına sahip oluyor.

alıntıdır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.