Şimdi Ara

TURKİX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkix kullanan var mı?memnunmusunuz?Turkix i hard diskime nasıl kaydedeceğim.lütfen

• daha kullanmadık ama kulllanışlı olduğu duydum birçok gerekli programlan uyumluymuş
  • cd yi boot edip açılışta başlatıp yükliceksin sanırım
  • tur5kix cd den çalışan işletim sistemidir Knoppix gibi sabit disk gerektirmez indirilen iso dosyasını iso biçimini destekleyen bir programla cd ye yazıp bilgisayarı cd den boot etmen lazım birsüre sonra masa üstü karşında indirmek ve bilgi için http://tr.turkix.org/
  • ayrıca daha ilk kez deniyorsan neden hard diskine kurmaya calisiyorsunki birak cd den calistir windows un durdugu yerde dursun biraz kuccala biraz alış ve sonrsasinda da istersen sabit diskine kurarsin bu arada 3.0 versionuyla ugras digerinde sıkıntılar var gerci 3.0 da sorunlar var ama digerine oranla daha iyi.
    turkixi ayrıca bana gore daha deneme asamasinda hic bir sisteme kurulacak bir program henuz degil bunu kostek olmak icin yazmiyor sadece eksikleri var ki kendi web sayfalarinda da yazmislar ama BRAVO ugrasmislar ve guzel bi is cikmis iskelet oturmus simdi sirada ince iscilik var ...isssallah guzel birsey olur ve WINDOWS u siler

emegi gecenlere bir kez daha tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.