Şimdi Ara

Türkiye çapında profesyonel oyuncu olmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
1.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de lise 2'deyim üniversitede 4 yıl oyuna ermeyi düşünüyorum kendimi profesyonel şekilde ama e-spordan ne kadar para kazanabilirsin bilinmez
  • Bu Guilty Crown güzel mi qnq başlıyım mı?
  • Soloq da bir yere gel, başka türlü ciddi bir takımda yer alamazsın. Yada hiç uğraşma, genç de sayılmazsın oku adam ol.
  • Edit : Lig Gümüş 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ouma Shu

quote:

Orijinalden alıntı: bi tane kısa winston

Direk şunu sorayim yaşın kaç ? Aile durumun iyi mi ? Senin böyle şeylerle uğraşmana olgunlukla karşılayabilecekler mi ?

19 yaşındayım. aile durumum orta. ne fakir denecek kadar az ne zengin denecek kadar çok. aileme LoL'ü anlattım. yeri geliyo anneme/babama maçlardaki kritik yerleri anlatıyorum. öyle umursamaz bi tavırları yok. bir de şu LoL Türkiye'nin yayınladığı yeni video var. e-sporcu olmak diye. onu izlettim az önce. bişeyler kanıtladığın zaman belki izin verebiliriz dediler. o yüzden iyice sarılasım geldi oyuna. bu sene üniversiteye atıcam kapağı inşallah. gece gündüz oynayıp daha da üste çıkmak için çabalamak istiyorum. Balıkesir turnuvalarından bölge turnuvalarına katılmak gibi bi hayalim de var. yol masraflarını falan zaten kendim karşılayabilirim. o açıdan da sıkıntı yok.

hangi okuldasın

• üstüne bir de free 2 play filmini izle oh daha da derslerin yüzüne bakmazsın
  • sana iş hayatına girmiş LoL oynayan birisi olarak söyleyim..Oyunu falan boşver,uğraşma git bi işe gir anlarsın o zaman.Hep bunlardan kaçmak falan olmaz Türkiyede ise çok zor e-sporcu olmak diyim bro kolay gelsin hadi
  • sana şuan pro. Oyuncu olmak güzel görünüyor olabilir ama bence hiç hoş bir şey değil onun yerine düzgün bir işin sosyal bir yaşamın olsa hayattan daha çok zevk alırsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bi tane kısa winston

Direk şunu sorayim yaşın kaç ? Aile durumun iyi mi ? Senin böyle şeylerle uğraşmana olgunlukla karşılayabilecekler mi ?

19 yaşındayım. aile durumum orta. ne fakir denecek kadar az ne zengin denecek kadar çok. aileme LoL'ü anlattım. yeri geliyo anneme/babama maçlardaki kritik yerleri anlatıyorum. öyle umursamaz bi tavırları yok. bir de şu LoL Türkiye'nin yayınladığı yeni video var. e-sporcu olmak diye. onu izlettim az önce. bişeyler kanıtladığın zaman belki izin verebiliriz dediler. o yüzden iyice sarılasım geldi oyuna. bu sene üniversiteye atıcam kapağı inşallah. gece gündüz oynayıp daha da üste çıkmak için çabalamak istiyorum. Balıkesir turnuvalarından bölge turnuvalarına katılmak gibi bi hayalim de var. yol masraflarını falan zaten kendim karşılayabilirim. o açıdan da sıkıntı yok.

hangi okuldasın

mezun kaldım. zafer'e gidiyorum

• quote:

Edit : Lig Gümüş 2

Silver 2 isen profesyonel olarak bir yerlere gelmek için kendini çok geliştirmen lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanka Balikesir'deki turnuvaya katilin siz once bi :D Bizim elimize buna benzer bi sans gecti(Balikesir 1.si olarak Marmara Bolgesi Finallerine katilma hakki) ama gitmedik. Sende iyi bi takim bul once bi Balikesirseki tunuvalara katilip derece yapin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sypex

Bu Guilty Crown güzel mi qnq başlıyım mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ByPesimist10

Kanka Balikesir'deki turnuvaya katilin siz once bi :D Bizim elimize buna benzer bi sans gecti(Balikesir 1.si olarak Marmara Bolgesi Finallerine katilma hakki) ama gitmedik. Sende iyi bi takim bul once bi Balikesirseki tunuvalara katilip derece yapin.

ya takım iyi de, okul sıkıntı bu aralar. takımdaki herkes üniversiteye hazırlanıyo. mecburen pasif kalıyoruz.
  • quote:

Edit : Lig Gümüş 2

Bosuna hayal kurma.

WESTTE diamond 5+ olmadan anca arkadaslar arasinda takimda oynarsin. gumus ne lae

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfen aşağılama olarak düşünme ama gümüş ve o civarlarda isen profesyonel oyuncu olup bundan para kazanıp hayatını geçindirmen çok zor. Ama başarılar.

• takım başvuruları açıldığında genelde westte diamond 3 üzeri trde diamond 1 üzeri değerlendirilir gerisine kimse bakmaz. o lige gelmen de yeterli değil çevren olması lazım
  • yahu burda takım arıyorum demedim ben zaten. kendimi geliştirmem için yapılacak belli başlı şeyleri soruyorum. dia 5+ illa ki olucam. konu hakkında bilgi istiyorum sizden sadece
  • o ligdeysen elin yatkın değildir bence
  • Bronze 3'um 23 fakirim mahallemde arkadaşlar taso oynuyorlar ve espor videosu ile gaza gelmiyorum her gün 10 oyun atar çıkarım çünkü beyin bedava.

• Ouma Shu kullanıcısına yanıt
    Haftalik kafe turnuvalari ya da Bolge finalleri filan oluylor onlari filan takip et . Biz ilimiz de birinci olduk sonra kalkip samsuna gittik . Karadeniz bolge 3.su olup 1000tl odul almistik . Ailemin gözünde artık pro playerim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.