Şimdi Ara

Türklerin yüzkaralarından biri daha !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık yarım saat önce gerçekleşen bir olay bu, zaten resimde herşey açıkca görünüyor, bu asalak adam ks yaptığım iddiası ile (ki ks yapmayı seven biri değilim, sadece laq nedeniyle nadiren elde olmadan attack yapılabiliyor) beni uyarmak için genelden mesaj atıyor ama daha uyarı mesajı bile faul.
    Bununlada kalmadan özelden küfür etmeye başlıyor, zaten bundan sonra zeka yaşının daha çok küçük olduğunu ve daha gelişmemiş bir mercimek beyine sahip olduğunuda anladım ve bunedenle muhattap bile olmak istemedim .Artık oyun içindeki bu tür asalaklar gerçekten tiksindirici boyutlara geldi ve bundan sonra yabancılardanda bir tepki geldiğinde adamlara çok görmeyin gerçektende çok haklılar bu konuda, ki ben bir türk olarak tiksinmişim artık elin yabancısı ne yapsın !
    E be asalak madem seviyeni muhafaza ederek oynayamayacaksın, bari tepene türk bayrağı logosunu
    koyupta onu lekeleme, senin gibi sadece klavye delikanlılığı yapanlar yüzünden her geçengün edindiğimiz türk düşmanlığı sayısıda iyice artmakta.
    İşin garip tarafı ise, aynı zamanda botla oynuyor olması ( ki duvar köşelerine takılarak koşturmaya çalışmasındanda çok rahat belli oluyordu) ve bana ks yapma diye bukadar küfürü eden bu asalak, resimdede görüldüğü gibi bir başkasının kestiği gianta ks yapıyordu nekadar ilginç dimi.

Türklerin yüzkaralarından biri daha !!

• sende ona deseydin sen niye başkasına ks yapıosun diye ama boşver iykide dememişsin muhattaba değmez bunlarla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dobest

sende ona deseydin sen niye başkasına ks yapıosun diye ama boşver iykide dememişsin muhattaba değmez bunlarla
    Valla güzel kardeşim, gerçekten uyarısı biraz seviyeli olsaydı özür bile dilerdim , ama böle birine ne diyeceksinki , desen bile anlayabilecek seviyesi olsa zaten bu şekilde girmezdi olaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxKARABASANxx

Valla güzel kardeşim, gerçekten uyarısı biraz seviyeli olsaydı özür bile dilerdim , ama böle birine ne diyeceksinki , desen bile anlayabilecek seviyesi olsa zaten bu şekilde girmezdi olaya.

Alıntıları Göster
  • --------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Normen -- 21 Mayıs 2007; 16:56:44 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    oyunda mutlaka böle zeka seviyesi düşük olan moran lar var allahın zeka özürlüleri otistik bunların hepsi konuşmaya deymez

eskinick:gaffurcan
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaSHa

oyunda mutlaka böle zeka seviyesi düşük olan moran lar var allahın zeka özürlüleri otistik bunların hepsi konuşmaya deymez

eskinick:gaffurcan

Alıntıları Göster
    Evet, bende sırf böyle beyni gelişmemiş asalak embesiller yüzünden utanıyorum. Sırf bu yüzden bir kaç ay sona WoW`a bile geçmeği ciddi ciddi düşünüyorum. En azından bu küfür eden gerizekalı gibi hayatı boyunca asla bir baltaya sap olamayacak embesillerden kurtulmuş olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürkeksincap

Evet, bende sırf böyle beyni gelişmemiş asalak embesiller yüzünden utanıyorum. Sırf bu yüzden bir kaç ay sona WoW`a bile geçmeği ciddi ciddi düşünüyorum. En azından bu küfür eden gerizekalı gibi hayatı boyunca asla bir baltaya sap olamayacak embesillerden kurtulmuş olurum.

Alıntıları Göster
    hadi adam sana sövdü sen niye hıncını almak bu kadar küfürü buraya upload ediyosun anlamadım.. sanki türklerin hiç yapmadığı şey herkese sövmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arch Stanton

hadi adam sana sövdü sen niye hıncını almak bu kadar küfürü buraya upload ediyosun anlamadım.. sanki türklerin hiç yapmadığı şey herkese sövmek

Alıntıları Göster
    Bu gultekinx68 banada küfür eti
    Pro elixr alcaktım 70k dedi ok dedim gel stable sora 100k bende olmaz ßß çektim
    Küfür yağdırdı isteyen gelebilir deniyelim hehe

• quote:

Orijinalden alıntı: Radionomy

Alıntıları Göster
    eet bu bisey değil olympust aki KSer i görün kim gelirse gelsin hep ks kendi guildi olsa bile bide full bot
    quote:

Orjinalden alıntı: Qcu

• quote:

Orijinalden alıntı: Arch Stanton

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: OlympusFarmer

Öncelikle cümlen çok anlaşılır değil, ve son cümlenide yadırgamamak elde değil, ki sanki bu olağan ve gayet normal bir durum gibi karşılıyorsun anlaşılan, en başta yazdığım gibi zaten küfür eden çocuğu ciddiye almadım ama en azından bu gibi durumlara karşı tepkisiz kalmak yerine böyle ortamlarda bu tarz insanları açıklamak tepkisiz kalıp doğal karşılamaktan daha iyidir diye düşünüyorum! ziraa hep böyle durumlar karşısında gayet doğalmış gibi karşılandığı sürece böyle olaylar dahada büyüyecek ve yabancıların bizlere karşı olan tepkileride daha çoğalacaktır bu dahamı iyi olurdu sence arkadaşım!

Son olarakta bu bir seviye meselesidir, şahsen bunu doğal karşılayacak bir kişilikte değilim, normalmiş gibi karşılayan arkadaşlar varsada bir şey diyemem, benim düşüncem budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxKARABASANxx -- 21 Mayıs 2007; 22:07:28 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: OlympusFarmer

Öncelikle cümlen çok anlaşılır değil, ve son cümlenide yadırgamamak elde değil, ki sanki bu olağan ve gayet normal bir durum gibi karşılıyorsun anlaşılan, en başta yazdığım gibi zaten küfür eden çocuğu ciddiye almadım ama en azından bu gibi durumlara karşı tepkisiz kalmak yerine böyle ortamlarda bu tarz insanları açıklamak tepkisiz kalıp doğal karşılamaktan daha iyidir diye düşünüyorum! ziraa hep böyle durumlar karşısında gayet doğalmış gibi karşılandığı sürece böyle olaylar dahada büyüyecek ve yabancıların bizlere karşı olan tepkileride daha çoğalacaktır bu dahamı iyi olurdu sence arkadaşım!

Son olarakta bu bir seviye meselesidir, şahsen bunu doğal karşılayacak bir kişilikte değilim, normalmiş gibi karşılayan arkadaşlar varsada bir şey diyemem, benim düşüncem budur.

Alıntıları Göster
    Hangi Server?
    Phıclıq Para İle Olsaydı Çoktan Yapmıştık...

• quote:

Orijinalden alıntı: tibetli

Hangi Server?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: tibetli

Hangi Server?

Venice
  • quote:

quote:

Hangi Server?

Venice

Alıntıları Göster
    böLe ahLaksızLar çok yapacak bi$ey yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadowboys

böLe ahLaksızLar çok yapacak bi$ey yok..

Alıntıları Göster
    Bi Ks ye bu kadr küfr edilirmi
  • quote:

quote:

Hangi Server?

Venice

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: xxKARABASANxx

quote:

Hangi Server?

Venice

Venicede 3 aylık bi geçmişime rağmen bu adama raslamış değilim.Venice de bu neki

o giant ın blade i var ya ... anlayan anladı sanırım

bu oyun cafelere düştü bitti artık yani gelin Cabal Online a free to play da oldu ne güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: HeaVen eviL

quote:

quote:

Hangi Server?

Venice

Venicede 3 aylık bi geçmişime rağmen bu adama raslamış değilim.Venice de bu neki

bu oyun cafelere düştü bitti artık yani gelin Cabal Online a free to play da oldu ne güzel

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: HeaVen eviL

quote:

quote:

Hangi Server?

Venice

ya ben cabal ı yükledim biraz oynadım ama sro daki tadı almadım bide stat pointleri nasıl dağıtacağız bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadowboys

quote:

Orjinalden alıntı: HeaVen eviL

quote:

quote:

Hangi Server?

Venice

ya ben cabal ı yükledim biraz oynadım ama sro daki tadı almadım bide stat pointleri nasıl dağıtacağız bulamadım

Alıntıları Göster
    Sen bak işine kardeşim kaale almaya değmez ama ben olsam harbi söverdim o ite

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Clown

Sen bak işine kardeşim kaale almaya değmez ama ben olsam harbi söverdim o ite

Alıntıları Göster
    boyleleri herzaman vardir (ne dersek diyelim hep olacaklar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolyabani

boyleleri herzaman vardir (ne dersek diyelim hep olacaklar)

Alıntıları Göster
    işte yabancıların neden bizi sevmediği ve gördükleri yerde küfür ettiklerine bir cevap daha :(
    biz yinede elimizden geldiğince türklerin imajını iyi gösterelim, böyleleri olduğunda bütün türklerin böyle olmadığını ve bunların zekası geri olup olayı milletçe değilde kişisel algılamalarını söyleyelim. ben yaptım ve işe de yarıyor, durduk yerde düşman edinmenin ve kötü imaj yaratmanın ne manası varki zaten.
    böylesine tek denecek şey yazık, çok yazık...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.