Şimdi Ara

TurkNet !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YAKLAŞIK BIR AY ONCE TURKNET E GEÇIŞ YAPMAK İÇİN BAŞVURU YAPTİM.SAGOLSUN MUSTERI HIZMETLERI HER DAKKA TELEFON ILE GERİ DÖNÜŞ YAPTI FAKAT TURKNET E GECERKEN EVIMDE MEVCUT OLARAK TURKTELEKOM ADSL ABONELIGIMIN DE OLDUGUNU ILETTİM BANA BİZ ONU OTOMATIK 15 DK ICINDE GEÇİŞ YAPİYORUZ DİYE SOYLENDI.O GUN BUGUNDUR BELKİ 45 GUN OLMUŞTURK TURK TELEKOM A NE BIR GIDEN IPTAL BASVURUSU NEDE NAKIL BASVURUSU OLMAMIS.EN SON TURKNET MUSTERI HIZMETLERI ILE TELEFONDA YAPTIGIM KONUSMA ABONE OLURKEN ONDAN SONRA SALAK YERINE KOYULUP DURDUM NE BIR MAIL ADRESINIZ VAR NE DE ADAM GIBI TELEFON IRTIBATINIZ.GELELIM SONUC A ASAGI YUKARI 390 MİLYON A YAKIN TURKTELEKOM FATURA CIKARDI SIZIN KAPATIRACAGINIZ YOKTU BEN BUGUN GITTIM KAPATTIRDIM FAKAT EVE GELDIM TURKNET ADSL DE KAPANMIS VE BU SAAT OLDU NE BİR GERİ DONUŞ NE BASŞKA BİRŞEY.

INSANLARLA DALGAMI GECIYORSUNUZ ?
    60 TL YAPMAYIN 120 TL YAPIN ADAM GIBI HIZMET VERIN SUPERONLINE DA 89 E FULL LIMITSIZ FIBER VERİYOR ARADIGIN ZAMAN TELEFONA CİKİYOR ARIZA OLDUGU ZAMAN EN GEC 2 SAAT İCİNDE MUDAHELE EDİYOR.

ŞİMDİ SİZİN HATANIZDAN DOLAYİ BANA TURKTELEKOM DAN GELEN FATURAYI BENMI ODUYCEM SIZMI ODUYCEKSINIZ.

INSANLIK YAPIN TELEFON EDIN.
    YOKSA AVUKATIMA İŞLEM BAŞLATİCAM KARAR VERDIM !!!!!

bunu buraya yazmamın nedeni bu şerefsizlere para kazandırmayin 20 30 fazla verin başka isp lere gidin.Bunlar harbiden şerefsiz abone olana kadar yüz kere aradilar 45 gundur bir kere bile seslerini duyamadim bide üstüne turktelekom faturallarim hala geliyor.

• Merhaba geçmiş olsun öncelikle. İmzaladığınız belgeler arasında Churn Evrağı (İşletmeci değiştirme formu) bulunuyor muydu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba;
    Inan hatirlamiyorum mail e ne attilarsa onlari doldurdum gonderdim.Zaten 45 gundur bununla alakali asagi yukari hergun ticket attim geri donus olmadi.
  • 5 gündür hala ariyan soran yok internet de yok :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.