Şimdi Ara

TurkNet 16 Mbit'e Kadar Limitsiz XL Yalın ADSL (100 GB AKK) 49,99 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
2
Favori
5.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yalın olmayanı da var. turk.net sitesinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    49,90 TL 24 ay, yalın internet istemedim. ayda 3000 dk vs. var.
  • geçen hafta boyunca müşteri hizmetleriyle geçen diyaloglarımı anlatayım...

hafta arası bir gün aradım abone olmak istiyorum dedim, adresimi sordu söyledim. bulunduğunuz yerde alt yapı yok dedi. nasıl olur adsl çıktığından beri kullanıyorum dedim ayrıca telefon hizmeti de alıyorum dedim. burada görünmüyor abonelik başlatamayız dedi. sonuç alamadım kapattım.

belki konuştuğum müşteri hizmetlerindeki adam bilgisizdir diye ertesi gün yine aradım.

abone olmak istiyorum dedim. akşam 7 den sonra satış birimi çalışmıyor dediler, iyi yarın ararım diyip kapattım.

ertesi gün yine aradım, saat akşam 6:30. abone olmak için gerekli tuşa bastım telefonda biri çıktı, abone olmak istiyorum dedim. ilgili arkadaşa yönlendiriyorum dedi, halbuki ilgili bölüme bağlanmıştım.

ilgili kişiye bağladı göya, abone olmak istiyorum dedim, biraz bekleticem satış bölümüne bağlıyorum dedi, sesimi çıkarmadım.

başka birine bağladı, abone olmak istiyorum dedim onada... lütfen hatta kalın müşteri hizmetlerine bağlıyorum dedi. 3. kişiydi.

dedimki; hamfendi 4. kişiye bağlayacaksınız istemiyosanız kapatayım telefonu siz bilirsiniz...

o zaman ben kaydınızı alayım dedi, soru sordu.. yüzüne kapattım telefonu.

bu kadar ciddiyetsiz bir müşteri hizmetleri var, saat 6:30 oldu diye işten erken çıkma psikolojisiyle herkes birbirine paslıyor telefonları.

durum böyle olunca abone olmayı tekrar gözden geçireceğim.

işiniz müşteri hizmetlerine düşerse yandınız haberiniz olsun !

• bir turknet kullanıcısı olarak soyluyorum.geçmeyin.taahhüt ettikleri hızı veriyorlar ama müşteri hizmetleri rezalet ötesi.taşınana kadar herşey güzeldi ama taşınırken nakil işlemini yaptırttıgımızda taşındığımıza pisman olduk nerdeyse.nakil yaptirmamdan 1 ay gecti hâlâ internet erisimimiz yok.
    nerdeyse hergün müsteri hizmetleriyle muhatap oluyoruz ama verilen cevaplar hep ayni.surekli gecistirmeye calisiyolar.üstelik veremedikleri nakil hizmetine 45 lira kesmeyi biliyorlar.turknete gectigim gune pisman oldum.turknete geçmeyin geçtiyseniz de müşteri hizmetlerine isiniz dusmemesi icin dua edin

• suns kullanıcısına yanıt
    İnternetinizin olmadığı yani size hizmet veremedikleri günlerin parasını faturadan düşerler. Müşteri hizmetlerine bu isteğinizi iletin.
  • nazar değmesin ben çok memnunum turknet'ten. hız iyi. akk uygulanmadı. gerçi daha 1 aylık kullanıcıyım ama dediğim gibi çok memnunum. 3000 dk telefonlu tarifeyi kullanıyorum. yurtdışı da arıyorum. bu ay yarım saat rusya ile görüşme yaptım. ekstradan 3 tl yansımış faturaya. şaka gibi :). inşallah bozulmadan devam eder.
  • subway2 S kullanıcısına yanıt
    Cep telefonları dahil değil biliyorsunuz değil mi? Sonra sürpriz faturayla karşılaşmayın. Eğer dediğiniz gibi ise yurt dışını aramak bedava imiş.
  • Bu paketi artık vermiyorlarmış.
  • mila12 M kullanıcısına yanıt
    Geçici bir sorun dediler bana ama. Tamamen kapanmış mı başvurulara?
  • quote:

Orijinalden alıntı: techturch

Bana artık başvuruların durdurulduğunu onun yerine telefon + internet kampanyasını verebileceğini söylediler.

Rekabet kuruluna reklam şikayeti olarak versem mi ki acaba?
  • mila12 M kullanıcısına yanıt
    Bir şey olacağını zannetmiyorum. Adamlar kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar şeklinde bir ibare ile işin içinden çıkarlar. Benim korkum aboneliğimin yapılmaması. Çamura yatmazlar inşallah.
  • bağlantım 16mbit olmasına rağmen hatta kopma sinyal zayıflığı gibi nedenlerle ttnet 13,5 mbit veriyordu aldığım tam hız ise 12 mbit ti(download hızı 1,4-1,5mb/sn) Turknete geçer geçmez 3 saat içinde iki kere bağlantı kopunca MH hız ayarlaması vs... yapıyoruz deyip bağlantıyı kafalarına göre 8 mbit yapmışlar daha önce aldığım bağlanıyı söyleyince zar zor eski haline getirttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carloska -- 10 Kasım 2014; 15:25:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mila12

quote:

Orijinalden alıntı: techturch

Bana artık başvuruların durdurulduğunu onun yerine telefon + internet kampanyasını verebileceğini söylediler.

Rekabet kuruluna reklam şikayeti olarak versem mi ki acaba?

Sitelerinde hala duruyor kampanya. Reklamlarını yapıyorlar böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: carloska

bağlantım 16mbit olmasına hatta kopma sinyal zayıflığı gibi nedenlerle ttnet 13,5 mbit veriyordu aldığım tam hız ise 12 mbit ti(download hızı 1,4-1,5mb/sn) Turknete geçer geçmez 3 saat içinde iki kere bağlantı kopunca MH hız ayarlaması vs... yapıyoruz deyip bağlantıyı kafalarına göre 8 mbit yapmışlar daha önce aldığım bağlanıyı söyleyince zar zor eski haline getirttim

Siz turknete geçtiniz mi ki hocam? Hani yanlışlıkla 50gb lık paketi imzalamıştınız ne oldu?

• bugün bakıp haber vereceklerdi bekliyorum bende akşama aricam dönüş yapmazlarsa

• Geçtik bakalım hadi hayırlısı.
  • bende telefon dahil 49.90 kullanıyorum 50Gb akn ama daha hiç 49.90 geldiğini görmedim.Birde eve basılı fatura göndermiyorlar kaç defa kavga ettik gönderdik diyorlar gelen giden yok..ama ttnet ten bin kaç iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicaptain -- 10 Kasım 2014; 17:24:12 >
  • techturch T kullanıcısına yanıt
    hocam söyledik faturadan düsecekler ama nakil ucreti kalicak sanirsam.zaten önemli olan bu kadar süre mağdur olmak.

• Geçen hafta müşteri hizmetlerinden aradılar iyi dedim tamam geçelim kabul ediyorum yarın arkadaşlar gelip sözleşme için imza attıracaklar dedi 1 hafta geçti ne gelen var ne arayan

• 2 başvurumun ikisinde de aynı gün evrakları kargoya verdiler. Kargo takip maili gelmedi mi? Her şeyi de devletten beklemeyin. Arayın sorun kargom nerede diye. Gerekirse kargo takip numarasını alıp siz takip edin.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.