Şimdi Ara

TurkNet 16 Mbit'e Kadar Limitsiz XL Yalın ADSL (100 GB AKK) 49,99 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
2
Favori
5.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    Bu kadar da hazırcı olmayın. Mobilden link veremem maalesef. Sitesinde kampanyalar kısmında görürsünüz üniversiteli kampanyası diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • techturch T kullanıcısına yanıt
    Hazırcılık değil hocam,ttnetın sayfasınada baktım paketlere bakarken; o zaman gözüme hiç öyle bir şey çarpmadı. Ondan istedim

edit:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Universiteli-Kampanyasi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 23 Kasım 2014; 2:59:40 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir daha tövbe. Asla TurkNet kullanmam.
    23.10.2014 tarihinde telefonla başvuru yaptım ve evraklar geldi imzaladım. 30.10.2014 tarihinde UPS kargo takibinden evrakların karşı tarafa ulaştığını öğrendim. Ara ara arayıp başvuru ne durumda diye kontrol ediyordum. Çünkü her adımda size bilgi vereceğiz demelerine rağmen hiç aramıyorlar. Evraklar ulaştıktan tam 12 gün sonra yani 11.11.2014 tarihinde aldığım bilgi beni şok etti. Daha evraklarımı onaylayıp Telekoma başvuruyu yapmamışlar. Atar yaptım bende ve o gün başvuru yapıldı. Ama her aradığımda başvurunuz devam ediyor, port için bekleniyor şeklinde cevaplar aldım. Bugün artık canıma iyice tak etti ve müşteri hizmetlerini sıkıştırdım. Yetkili birisine bağlanıp net bir cevap almadan kesinlikle telefonu kapatmayacağımı belirttim. Yetkili birisine danışıldı ve meğerse TurkNet yalın adsl konusunda teknik bir sıkıntı yaşıyormuş ve bağlantım bu yüzden yapılmıyormuş. Bunu bir ay boyunca bana söylemediler. O sinirle hemen iptal dilekçesini müşteri hizmetlerine gönderdim. Artık hayatta TurkNet kullanmam ve kimseye de önermem.
    Forumda yorumları okuyunca her firmada sorun var diyerek hep olumlu bakmaya çalıştım TurkNet'e. Ama ne kadar ciddiyetsiz bir firma olduğunu sonunda anladım.

• az önce turknetten yeni bi kazık yedim... 22 ekimde başvururken ve sonasında ttnetle sözleşmem 2 kasımda bitiyor mümkünse 2 kasımdan sonra hattı bağlayın demiştim ve benim hattı iptal etmeme gerek var mı siz mi ediyorsunuz demiştim onlar bana biz ederiz zaten sizin kimliği felan ttnete verecez demişlerdi bugün ttneti kampanya bilgisi için aradığımda bana zaten hattımın açık olduğunu söylediler.. turknet ayın 8 inde bağlandığı için 2 gün sözleşmeli 6 gün sözleşmesiz fatura öderim diyordum sağolsun turknet iptal isteğini bildirmeyince bugün itibariyle 23 günlük sözleşmesiz fatura ödicem üstüne bide ttnet sözleşmeli iptali için turktelekom müdürlüğüne ıslak imzalı dilekçe vermeniz gerek dedi ttnet bayisi bile olmuyormuş cumartesi açık değilse işten izin al git bi günlük mesai kesintisi vs... şizofrenlik bi durum

• carloska kullanıcısına yanıt
    İptal dilekçesini ttnet ofislerinden verebiliyorsunuz. Ben öyle yapmıştım.

• turknet bana cezasız iptal hakkı sundu yada 64 liralık 75 akn li tarifeye geçip 100 lira indirim yapalım dediler faturada diğerleri biraz daha pahalıya geliyor akşam şikayet kaydı oluşturdum ttnetle sözleşmemi iptal etmedikleri için dönüş yapacaz dediler ttnetin fazla faturasını onlara kilitlemeye çalışıyorum şu an

• carloska kullanıcısına yanıt
    Eğer fatura çıkarmadan iptal edeceklerse bence iptal ettirin ve ttnet ile devam edin. Bu saatten sonra turknete hiç güvenim kalmadı. Hatta dün 24 mbit hipernete başvurdum. Eğer altyapınız uygunsa hipernete başvurun bence.
  • 16 bağlatıyorum 12-14 arası verebiliyorlar kopma oluyor çünkü.. Dopingte 75 gb akn yok fiyat alamadım dsmart 67 süperonline 64 ttnet 74 demişti turknetten kurtulmaya bakıyorum şu an

• quote:

Orijinalden alıntı: carloska

16 bağlatıyorum 12-14 arası verebiliyorlar kopma oluyor çünkü.. Dopingte 75 gb akn yok fiyat alamadım dsmart 67 süperonline 64 ttnet 74 demişti turknetten kurtulmaya bakıyorum şu an

Bu kopma işi olunca hemen bağlanıyı düşürüyorlar ama alakası yok söyliyim. Belli bir süre sonra hızınızın tekrar 16mbite çıkarılmasını talep edin. Emin olun kopmayacak.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.