Şimdi Ara

TurkNet belirli zamanlarda kopmalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 35 Mbps lik paket kullanıyorum bağlatalı 16 gün oldu. Bazı günler sabah 10.00-12.00 arasında 2-3 kopma. Her gün ise akşam 16.00-20.00 arasında 15 dk ve 30 dk bazen 5-6 dk aralıklarla kopma oluyor. Modem yeniden ip alıp bağlanıyor. Kopma olmayan saatlerde sıfır problem 36-37 down 3-4 up. 12 gündür her Allah ın günü yazıyorum arıyorum sorun çözüldü deniyor ama çözülme filan yok. Aynı durumu yaşayan varsa nasıl bir yol izledi yardımlarınızı bekliyorum.@TurkNetDestek @Turknet sizleride haberdar ediyim belki buradan çözersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koray.e -- 16 Kasım 2018; 23:5:46 >

• İki kere destek açtım biri teknik biri şikayet olarak cozduler benim sorunu sabah oluyor muydu bilmiyorum akşam evdeyken farkediyordum. Şikayet olarak kayıt açtığımda geri aradıklarında cevap veremedim kusura bakmasınlar ama çözüldü yanı bir hafta kadar sürdü o arada kesinti kopma olmadı yani üzerine ek olarak.

Not: İlgilenildigini SMS ve Mail olarak da bilgi verdikleri için anladım kendiliğinden düzelmiş gibi bir algı oluşmasın
  • Bende ilk ayın 4 ünde açtım 12 sine kadar çözülecektir bu arada kopmalar olur dedi. Kopmalar oldu 12 si geldi çözüldü diye bildirdiler. O günden itibaren daha çok kopmaya başladı önceden sabahı farketmiyodum veya kopmuyordu bu sefer sabahta kopmaya başladı akşamları da dediğim saatler arası kopma yüzünden hiç kullanamaz hale geldim. Onun üzerine 3 yada 4 kere destek açtım yine çözüldü dendi ama yine çözüm yok. @furkanta_resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koray.e -- 16 Kasım 2018; 23:18:18 >
  • furkanta_resmi kullanıcısına yanıt
    Şikayeti tüketici şikayetleri menüsünden mi yaptınız ?
  • koray.e K kullanıcısına yanıt
    Doğrudur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.