Şimdi Ara

TÜRKNET VAE FİBER MODEM DEDİĞİ MODEMİ BİLEN VAR MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün türknete abone oldum bana VAE FİBER modem tahsis edildiğini söyledi bu modem hakkında pek birşey bulamadım bilgisi olan varmı?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Türknet VAE Fiber Modemi: Özellikler ve Avantajları

Türknet, VAE Fiber aboneliklerine özel olarak tasarlanmış, yüksek performanslı bir modem sunmaktadır. Bu modem, VAE Fiber altyapısının sunduğu hızlı ve güvenilir internet deneyimini en üst düzeye çıkarmak için optimize edilmiştir.

VAE Fiber Ücretsiz Modem (Türknet Mülkiyetli)

Türknet VAE Fiber aboneliğine kaydolan müşteriler, VAE Fiber ücretsiz modem avantajından yararlanabilirler. Bu modem, Türknet'e aittir ve abonelik süreniz boyunca ücretsiz olarak kullanılır.

VAE Modem Özellikleri

VAE modemin öne çıkan özellikleri şunlardır:

• Kablosuz 802.11ac desteği ile yüksek hızlı Wi-Fi bağlantısı
    • Birden fazla cihazı aynı anda bağlamaya olanak tanıyan dört Gigabit Ethernet portu
    • Güvenli ve kararlı bir internet bağlantısı sağlayan çift bantlı frekanslar (2,4 GHz ve 5 GHz)
    • Kullanıcı dostu arayüz ile kolay kurulum ve yönetim

VAE Fiber Ücretsiz Modem Türknet

Türknet VAE Fiber aboneliğine kaydolarak, VAE Fiber ücretsiz modemin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu modem, Türknet mülkiyetindedir ve abonelik süreniz boyunca ücretsiz olarak kullanılabilir.

Türknet VAE Fiber Modem Kurulumu

Modem kurulumu genellikle kolay bir işlemdir. Modemi elektrik prizine takmanız ve modemin arkasındaki yönergeleri takip etmeniz yeterlidir. Kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, Türknet teknik destek ekibi size yardımcı olacaktır.

Sonuç

Türknet VAE Fiber modemi, VAE Fiber altyapısının sunduğu yüksek hızlı ve güvenilir internet deneyiminden en iyi şekilde yararlanmak isteyenler için ideal bir seçimdir. Ücretsiz kullanım avantajı ve kullanıcı dostu özellikleri ile Türknet VAE Fiber modemi, sorunsuz ve keyifli bir internet deneyimi sunmaktadır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • zte zxhn h268a veya tplink archer c5v veriliyor.

Hangisi denk gelirse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi << PriSonerS >> -- 29 Ağustos 2021; 12:51:5 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ZTE ZXHN H298A veya TP-LINK Archer C5v.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pon cihazı verilıyormu yanlarında ve 100 e 4 fiber aldım henüz bağlanmadı hız kaybı en fazla ne kadar oluyor yani en az 75 alırsın diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdaiars -- 2 Eylül 2021; 0:59:26 >
  • ferdaiars kullanıcısına yanıt

Evet veriliyor. Fiberde hız kaybı olmaz bakır değil ki bu.

• Teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.