Şimdi Ara

TURKNET fakir bögelerden aldıkları haksız kazançla Zengin Muhitleri Memnun Ediyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
5.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben aldım bile reis ortalama gelirim asgari ücret
  • Saab9000 kullanıcısına yanıt
    İkitelli tahminimce (:
  • Mert.ztrk34 M kullanıcısına yanıt

Kucukcekmece sogutlucesme mahallesiydi.

•  

• Hocam yakında o taraflara doğru gelicekmiş ekiplerle konuştum hedefleri Küçükçekmece ve avcılar tarafını tamamen gigafibere kavusturmakmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert.ztrk34 -- 2 Mart 2021; 14:28:47 >
  • Hocam yakında gelicekmiş size doğru hedefimiz tüm Küçükçekmece ve avcılara gigafiber getirmek dediler vallahi helal olsun turknete evet çok sorun yaşadım ama yinede vazgeçmedim ellerine sağlık ben İkitelli gibi bir yere böyle kaliteli bir altyapı yapacaklarını aklımın ucundan bile gecirmezdim ama sokakta turkneti görünce şaşırdım bende turknete destek için tüm komşulara turkneti tavsiye ediyorum şimdiden 25-30 kişinin sözünü aldım bile (;
    Artık avcılar Cihangir mahallesinde oturuyorum. Yaklaşık bir ay önce apartmana getirdiler fiberi. Kutu takılıp eve bağlanmasını bekliyorum ben de. Cidden şaşırtıcı yani hızlı ilerlemeleri. Bekliyorum kutu bağlanmasını.
  • Saab9000 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım sadece kutular kaldı muhtemelen 2-3 hafta içinde aktiflesir ve randevu alırlar sizden kurulum için

Hediye modem veriliyormuş birde
    6 ayda 1000 mbps hız 85 TL olacakmış
    Merhaba, bizi önerdiğiniz için teşekkür ederim. Altyapı genişletme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Asıl ben teşekkür ederim bu kadar kaliteli hizmeti bu kadar uygun fiyatlara sunduğunuz ve kaliteli bir hzomet verdiğiniz için teşekkür ederim tabikide tavsiye edeceğim amaç turknete destek 🥰
    Keyifli kullanımlar dilerim
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • Turknet başvuracak arkadaşlar 1 ay bedava kullanmak isteyen kodu kullanabilir

NAX30CO41OBU
  • türknet firmasından taahhütsüz paketleri var diye internet bağlatmak istedim, 2 hafta boyunca sinyal göndermediler bir de hizmet vermiş gibi konuşup fatura çıkarttılar. Her aradığımda biz size sinyal veriyoruz dediler. Sırf bu kanser firmadan kurtulmak için faturada ne tutar varsa ödeyip başka firmadan bağlattım.

Bu kadar pişkin ve arsız bir firma görmedim. Pişman olmak isteyen buyursun bağlatsın.

Türkiye'de vatandaşın arkasında devlet olsa, insanları böyle salak yerine koyamazsınız. Devlet vatandaşın arkasında tabi ama başka bir amaçla.

• harun3535 H kullanıcısına yanıt
    Merhaba, TurkNet olarak kullanmadığınız günleri faturalandırmıyoruz. Fatura oluşması durumunda www.turk.net/oim sayfamızdan ya da 08502888080 numaralı hızlı işlem hattımızdan fatura inceleme kaydı oluşturmanız halinde çözüm uzmanlarımız inceleme yaparak size bilgi verecektir.
  • Burda bence istanbul'dan birkaç yeri örnek verip yandaşlık yapmayın. Türkiye istanbul'un birkaç mahallesinden ibaret değil. 2 yıldır tek bir sorunuma dahi çözüm bulamamış ama parayı almaya gelince takır takır almış 100 mbp yi bırak 30 u 20 yi bile kopmadan verememiş bir firmadır turknet istanbul ankara v.s dışında kesinlikle baş belasıdır. Hiç bir sorununuza çözüm üretmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katarsis222 -- 12 Kasım 2021; 2:44:11 >
  • katarsis222 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız memnuniyetsizlik nedeniyle üzgünüm. Size yardımcı olabilmem için müşteri numaranızı ve konunun linkini PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • Ben bunu 30-40 defa denedim yardımcı olabileceğiniz bir konu yok. 3 snr değeriyle her gün kopan internetinizle el mahkum sürünmeye devam ediyoruz. Siz lüks sitelere zaten fiberi falan olan yerlere gb internet hızı verip reklamaja devam edin.

• Ahahahahahahaha konuya bak iyi güldüm gece gece Oldu internete komünizm getirelim herkesin interneti 1 Mbps olsun herkes eşit olsun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • katarsis222 K kullanıcısına yanıt
    Hattınızda yaşadığınız kopmalar ile ilgili destek kaydı oluşturarak kayıt numaranızı benimle paylaşır mısınız? Yardımcı olmak isterim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.