Şimdi Ara

TURKNET fakir bögelerden aldıkları haksız kazançla Zengin Muhitleri Memnun Ediyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
5.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dostum işeyeceksen git başka konunun altına işe. Burada insanlar yaşadığı bir mağduriyeti dile getiriyor. Seninle aynı parayı verip senin aldığından daha kötü hizmete mahkum olmak zorunda değiliz.

• furkanorta00 kullanıcısına yanıt
    Hocam 29 kasimda kesti adamlar interneti 17 aralikta tamir edecekler. Forum olarak bu adamlari ovmeyelim. Bu ara herkesin basina geliyor. Turknet internetin kesildigi zaman isin bitti demektir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dostum foruma işemeye gelen bu arkadaş zannedersem maaşlı personel. Dertleri daha iyi hizmet almak falan değil. Bunların benzerlerini başka platformlarda da görüyoruz. Utanmadan geliyor insanların parasıyla yaşadıkları rezilliklerin dalgasını geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katarsis222 -- 2 Aralık 2021; 15:24:47 >
  • katarsis222 K kullanıcısına yanıt

Yazsınlar hocam bizde yaşadığımız rezilliği yazarız. Bunları biz başımıza çıkardık, biz indiririz. Bu forum olmasa bu kadar reklamları olacakmıydı. Rezillik resmen hiç bir çözüm yok.

• Şu karamsar günlerde tebessüm ettirdiği için konu sahibine teşekkür ediyorum, yazdıklarını saatlerdir okuyup gülüyorum takibe aldım, takdir edilesi bir parodi.

Kahrolsun Türknet !!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OpCoreEngine -- 2 Aralık 2021; 15:41:36 >

Öncelikle türknet ile ne alakam var ne de kullanabilecek altyapım :) Buradaki mesajınızdan altyapı sağlayıcı olan şirket türk telekomken sanki bunun suçlusu türknetmiş gibi hatta sanki adam seçer gibi size keyiflerinden düşük hız sağlıyorlarmış da istanbul gibi türkiye nüfusunun çok büyük bir kısmının yaşadığı şehire de keyiflerinden gigabit internet sağlıyor gibi anlaşılıyor :) Altyapı yatırımlarının ne kadar zor olduğundan dolayı metrekare başına nüfus ne kadar fazla ise sağlayıcıların o kadar kar edeceğini bilmeyip böyle bir konu açmanız komiğime gitti :)

Hocam benim sorunum türknetle ve beni özellikle mağdur ediyorlar(artık amaçları nedir bilmiyorum) Çok basit direk devrildi, aynı gün tamir oldu, bütün mahallenin interneti geldi ama benim internetim yok. İnterneti gelenler türknetli değil ama ben türknetliyim gelmiyor internetim ve 17 aralığa tarih veriyorlar. Bu adamları artık forum olarak övmeyi bırakalım, bir şeye yatırım yapmadıklarını ben bu olayda açık olarak gördüm. Diyeceksiniz ki başka operatörde sorun olmayacakmıydı. Superonline başvurdum, bu hattımı kapatmadan bakalım hangisi önce gelecek.

• derniere kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrar söyleyeyim benim amacım türkneti savunmak övmek değil. Türknetin bu tür durumlarda problemli olduğu gayet herkes tarafından biliniyor. Artık altında yatan sebep telekomun altyapısını kiraladıkları için Telekom tarafından teknik destek taleplerine zorluk mu çıkarılıyor yoksa türknetin beceriksizliği midir bilinmez. Benim bu konuya tepkim konu sahibi arkadaşın hayal dünyasında yaşayıp köyüme neden aynı parayı ödediğim halde gigafiber gelmiyor diye saçmalamasından dolayı. Çünkü bunun hiçbir mantıklı açıklaması yok. Neymiş zengin bölgelere gigafiber çekiyormuşlar :) Dediğim gibi yanlış anlamayın türknette problem yaşayan kişilere karşı hiçbir söz söylemiyorum söyleyemem de zaten. O ISS müşterisine interneti sağlamak zorundadır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

anladım hocam, keşke her yerde fiber olsa keşke alt yapılar düzgün olsa bu sorunları yaşamasak ama arıza konusunda kesinlikle türknet hatalı. 17 günde bir sorunu çözemeyen firma o gün kepengi kapatıp gitmesi lazım. 1 gün geç öde faturanı, param yok 17 gün bekle desen beklemiyorsa, 17 gün internet vermeyeceğini söyleyemezsin. Beceremiyorsan git yerine yapan biri gelsin, burada hemen çözdük efendimle iş yürümüyor.

Saçmalamak derken? Köyümün 100 metre yakınına fiber kutusu geliyorsa ilk satın aldığımda max hızım 140 larda iken 20 ye düşürülüyorsa o köye pek ala fiber geliyordur fiber gelmese bile bozmuş oldukları bağlantım yeniden eski haline gelebiliyordur. Bu konuda saçmalayan kişiler turkneti övmeye gelen kişilerdir. Bizim ülkenin insanının temel sorunu birşeyle ilgili doğru dürüst okumadan bilgi edinmeden ahkam kesip bir de sıvamaya çalışmaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katarsis222 -- 3 Aralık 2021; 0:57:28 >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Olur destek kaydı açayım 10 mbps ye sınırlayın hepimiz kurtulalım. Şu anda bu güzide 100 mbps paketinizle 3 snr değerine düşürürsem 40 larda falan kopa kopa idare ediyorum. Açık port bulduğum anda da kapattıracağım siz Beşiktaş'taki Kadıköy'deki 1kbps ye hasret muhitlere gigafiberi benden aldığınızdan daha ucuz bir fiyata verin eğlensinler arkadaşlar. Nasılsa biz finanse ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katarsis222 -- 3 Aralık 2021; 1:11:24 >
    Merhaba, kayıt oluşturduysanız size yardımcı olmam için numarasını paylaşmanızı rica ederim.
  • Türknetin suçu yok suçlu dış güçler!

İşin gırgırı bir yana ben faturayı Türknete ödüyorsam sorumlu olarak bu firmayı bilirim başkasını tanımam nokta.

• Konu sahibi über toxic, neyse blocked.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum burası sihirdar vadisi değil. Buraya insanlar sıraya girip servis sağlayıcıları övelim gibi amaçlarla gelmiyorlar. Sorun yaşayanlar gelip sorunlarını yazıyor. Sen çok övmek istiyorsan git kendine başlık açıp hobi olarak öv yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katarsis222 -- 4 Aralık 2021; 23:43:6 >
  • Sadece ilk mesajı okudum.

TurkNET in müşteri sıkıntısı yok artık. Bir nevi müşteri seçmeye başladı denilebilir. TurkNET tek fiyat politakısı ile Alt yapısında sıkıntı olmayanlar bana gelsin demek istemiş. kim adsl hattı yada sürekli kopan kötü hat için 100TL ücret verir ki. Bu sayede 100Mbit yakın hat desteği olanlar memnunietle bu servise geliyor. Doğal olarakda hattı iyi olan müşterisi bol olduğu için (Hiç bir kimse 50-60Mbit hızdan düşük hizmete 100TL vermez sanırım) Türkiye Testlerde de hız oralamasıda yüksek çıkar doğal olarak. Yine alt yapısı sıkıntılı olanlarda azaldığı için alt yapı arıza problemi şikayet lerde büyük oranda azalmıştır diye düşünüyorum.

Ben şahsen 16 35 Mbit destekleyen hattım olsa 100TL lik TürkNET seçmezdim.

Anadoluya yayılın biraz. Ankara İstanbul başka bildiğiniz yok yeter artık

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt

Olayın özeti budur tebrik ederim. Zaten ADSL ve sorunlu altyapılar ile 8-16 mbit hızlara bu parayı ödemek mantıklı değil. Diyeceksiniz ki Telekom’da 24 mbite 100 lira ödeyeceğime burada 30 mbite aynı parayı veririm. Kağıt üzerinde doğru gibi görünse de altyapı sahibinden hizmet almak bence de daha sağlıklı. Hoş Telekom da her arızayı aynı gün çözüyor değil. Yazlıkta interneti bağlatana kadar yaz bitecekti geçen yıl😁 Arıyorsun yoğunuz diyorlar. İstersen bekleme başka bir çaren yok ki.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Altyapımızı genişletmek için her gün çalışmaya devam ediyoruz. Birçok ilde çalışmamız var. İl, ilçe ve mahalle yazarsanız plan listesini kontrol edebilirim.

Bir çok il çalışmaya devam ettiğinizi belirttiniz. Sitenizde yada burada bu illerin listesi mevcutmu? Afyon için gigafiber için umutlanmaya başlayayım mı yani bilemedim. İl listesi mevcutmudur?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.