Şimdi Ara

Türknet'in Türk Telekom bekletiyor yalanı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün internetim geldi. TT ekibi santraldan bağlantımı kesmiş, bir şekilde saha ekibi çağırdım bağlattım. Bana dedikleri Turknet'e söyleyin bu hızı düşürsünler biz kendi müşterimize bile vermiyoruz. Tabi ağızlarının payını aldılar. Aynen bu söylemi de BTK'ya ilettim. Bakalım ne cevap gelicek.
  • Bu arada hat değerlerim şu şekilde. Bakalım ilerleyen günlerde ne olucak.

VDSL Training Status: Showtime
    Mode: VDSL2 Annex B
    VDSL Profile: Profile 17a
    Traffic Type: PTM Mode
    Link Uptime: 0 day: 0 hour: 9 minutes
    ============================================================================
    VDSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 4.112 Mbps 73.250 Mbps
    Actual Net Data Rate: 4.089 Mbps 73.144 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 22.8 dB 8.2 dB
    Actual Delay: 0 ms 0 ms
    Transmit Power: 7.0 dBm 14.5 dBm
    Receive Power: 0.5 dBm 7.6 dBm
    Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols
    Total Attenuation: 6.3 dB 6.8 dB
    Attainable Net Data Rate: 23.266 Mbps 75.052 Mbps
    VDSL Band Status U0 U1 U2 U3 D1 D2 D3
    Line Attenuation(dB): 3.5 10.9 18.4 N/A 5.1 12.4 21.2
    Signal Attenuation(dB): N/A 19.2 0.0 N/A 5.0 12.3 21.2
    SNR Margin(dB): N/A 22.8 0.0 N/A 8.2 8.2 8.1
    Transmit Power(dBm): N/A 5.8 0.4 N/A 12.3 8.0 6.8

• Aynı apartmana hatta aynı katın karşılıklı dairelerine oturan iki komşu olarak, ben türknet'e karşı komşum da türk telekom'a 1-2 gün arayla başvurduk. ben türknet'e belgelerimi kendim göndermeme, komşum gelen kargoyu alıp, imzalayıp geri göndermesine rağmen, yani benden geç belgeleri ulaşmasına rağmen toplamda 1 haftada internetini açtırdı. Ben ise 19 ağustos'ta her türlü işlemim tamam olmasına karşın hizmetime 27 ekim'de kavuşabildim. Sebep tahmin edebileceğiniz gibi port yok yalanı. Bana port yoktu da karşı komşuma benden daha sonra başvurup benden daha sonra işlemlerini halletmesine karşın nasıl boş port buldurlar? Evimde halihazırda kullandığım turk telekom internetim olmasa fıttırma seviyesine gelirdim o sürede. Tekelcilik yapıp rekabet koşullarını ihlal ediyorlar, birkaç kere bimer'e birkaç kere btk'ya başvurdum bimer'den incelenecek cevabı geldi ama bir şey oldu mu meçhul.
  • Blitzkrieger selamlar,

Bana ÖM yolu ile müşteri bilgilerini yönlendirebilirsen destek olmaya çalışayım.

Benim yazışmalardan anladığım, Eve kadar hat çekildi, numara verildi, ancak internet sinyali gönderilmedi? hersey ok ise, nasıl sinyalin gönderilmemesi gibi bir sorun olmamalı.
  • doominsert kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Destek için teşekkür ederim. Güncelleme mesajı yazdım aslında. 1 ay olucak hattım aktif, şuan için sorunsuz devam ediyorum
  • Blitzkrieger B kullanıcısına yanıt
    Kaç mbps download ve upload alıyorsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sozman1 S kullanıcısına yanıt
    30 mb'in altına düşmedi hız 3-4 mb arasıda upload veriyor. Evim ile kutu arası 50 metre. Gece vakti 70-75 mb'i görüyor.
  • Blitzkrieger B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doominsert kullanıcısına yanıt
    dominosert ne twitterden ne face destekten cevap verilmiyor, mh da klasik bekle cevabı veriyor.
    26 aralıktan beri bekliyorum ne zaman açılacak bu bizim internet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    15 aralikta basvurdum 26 aralikta turk telekom ekipleri gelip baglantiyi yapti turknet için benimki yeni hatti
  • 26 kasimdan beri baglanmiyor sürekli şebeke problemi var diyorlar daha 1 yil olmadi hem ev telefonu hem de interneti kapatali neden boyle oluyor sürekli kayit oluşturup süreci hizlandiriyolar nereleri ariyim ne yapayim
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcayfb35

26 kasimdan beri baglanmiyor sürekli şebeke problemi var diyorlar daha 1 yil olmadi hem ev telefonu hem de interneti kapatali neden boyle oluyor sürekli kayit oluşturup süreci hizlandiriyolar nereleri ariyim ne yapayim

ovvvv siz benden kötüymüşsünü, 26 aralıktan beri bekliyorum, başvurmadığım kanal kalmadı, ttelekom, bimer, şikayetvar, btk....
    adamlarda tık yok.

• domino taşları dağıldı galiba

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    valla sorma bende btk bimer her yere basvurdum aradim santralle konuş diyorlar da bu santral nedir ya 40 günü geçti 0 dam altyapi kurarlardi :)
  • Türk net pismanliktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcayfb35

valla sorma bende btk bimer her yere basvurdum aradim santralle konuş diyorlar da bu santral nedir ya 40 günü geçti 0 dam altyapi kurarlardi :)

adamlar btk yı falan tınlamıyor,
    ne şikayetvar ne btk hiçbir şikayete cevap vermiyorlar.

• Bu konuda cok sayida sikayet var. Ben vodafone baglattim bana denk gelmedi sıkıntısız hallettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Bu konuda cok sayida sikayet var. Ben vodafone baglattim bana denk gelmedi sıkıntısız hallettim.

sana denk gelmemesi gayet normal...
    sadece türknet başvurularına özel bir durum bu.....

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Bu konuda cok sayida sikayet var. Ben vodafone baglattim bana denk gelmedi sıkıntısız hallettim.

vodafone ile ilgilide var şikayet bu konuda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

vodafone ile ilgilide var şikayet bu konuda

başlık türknet olduğu için öyle düşündüm, vodafone net hakkında bilgim yok

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.