Şimdi Ara

Türknete alternatif Internet sağlayıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 29.11.2018 tarihinden beri turknete aktivasyon için uğraşıyorlar. Bir türlü iletişim kuramıyor, iletişim kursanda birinin dediği birini tutmuyor. Dün turktelekom görevlisi geldi hattı kontrol etti 24 saat içinde açılır dedi. Bugün turknet ne yapsa beğenirsiniz evrak ya da imza eksik dediler ayın 29 unda verdiğim kargo iki gün sonra ellerine ulaşmış anca mı kontrol ediyorsunuz? yine sorun yine sorun illallah dedirttiler :) bizi tercih etmeyin diyorlar resmen :) Bende sizlerle soruyorum iletişim yönü kuvvetli grup çalışması içinde aktif rol alabilen üzerine düşen sorumluluğu yerine getirebilen bir sağlayıcı ile çalışmak istiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhyldz41 -- 17 Aralık 2018; 13:49:28 >

• Millenicom ve netspeed tercih edebilirsin.
  • netgalaksi.com.tr
    Kampanyalar | Yalın Adsl, Vdsl, Fiber ve En uygun İnternet Paketleri - NETGALAKSİ
    https://netgalaksi.com.tr/internet-kampanyalari

50 tl den başlayan fiyatlarla taahhütsüz aknsiz yalın internet hizmeti sağlıyorlar müşteri hizmetlerini arayarak altyapı bilgini öğrenebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxPUSULA -- 17 Aralık 2018; 16:15:25 >
  • Teşekkürler arkadaşlar, araştırayım bakalım.
  • Oristen de memnunum ben.
  • Ucuz istiyorsan Netspeed yok yazdığın kriterleri istiyorsan NetGalaksi derim.
  • Bende Turknetzedeyim Netspeed ile 3 aydır sorun yaşamıyorum mh ilgile ve de bilgili 👍
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.