Şimdi Ara

TÜRKTELEKOMU KINIYORUMMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ADSLŞ FATURALARI TAM SON ÖDEME TARİHİNDE GELİYO YA O GÜN ADAMIN PARASI YOKSA ADAM NE YAPSIN.....

• Aynı dertten muzdaribim ama yapacak bişey yok
  • + 1907

Gecen ßole ßır Konu ßende Acmıstım ßenımde Son Odeme Tarıhınden 1 Gun Once Gelıo ßazen Param Olmuo Sarkıo Halıyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuZuN_CiCeGi

Aynı dertten muzdaribim ama yapacak bişey yok
    163 den öğrenebilirsiniz fatura borcunuzu

önce 163 sonra 2 sonrada adsl numaranızı girin olur biter ben öyle yapıyorum ve rahatım (benim faturalar 3-4 gün sonra geliyor sizinkiler bayağı iyimiş)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuZuN_CiCeGi

Aynı dertten muzdaribim ama yapacak bişey yok
    Turk telekom'u değil PTT'yi kınamanız gerek büyük ihtimal. Faturanın postaya hangi tarihte verildiğine baktınız mı? Ben de benzer bir sorunu kredi kartı ekstremde yaşıyordum. 11'inde kesim yapılıyordu 21 - 22 gibi son ödeme oluyordu ama ne hikmetse 19'undan önce geldiği hiç olmadı. Bazen son ödeme tarihinden de sonra geldi. Zarfın üzerindeki damgaları inceleyince bankanın ayın 12'sinde postaya verdiğini gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgnzcn

önce 163 sonra 2 sonrada adsl numaranızı girin olur biter ben öyle yapıyorum ve rahatım (benim faturalar 3-4 gün sonra geliyor sizinkiler bayağı iyimiş)

Alıntıları Göster
    Valla Bende O sorun yok..Ben adanadayım ve adananın telekom sitesine Üye oldum ve Bana E-MAİL olarak Fatura bilgileri geliyor.Hem ADLS hemde Telefon faturaları...

• quote:

Orijinalden alıntı: vozer

Turk telekom'u değil PTT'yi kınamanız gerek büyük ihtimal. Faturanın postaya hangi tarihte verildiğine baktınız mı? Ben de benzer bir sorunu kredi kartı ekstremde yaşıyordum. 11'inde kesim yapılıyordu 21 - 22 gibi son ödeme oluyordu ama ne hikmetse 19'undan önce geldiği hiç olmadı. Bazen son ödeme tarihinden de sonra geldi. Zarfın üzerindeki damgaları inceleyince bankanın ayın 12'sinde postaya verdiğini gördüm.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: dgnzcn

saol arkadaşım, yararlı bilgi

bende de son güne yakın geliyor, sinir oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi öcüüü -- 5 Mayıs 2006; 20:08:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: öcüüü

quote:

Orjinalden alıntı: dgnzcn

saol arkadaşım, yararlı bilgi

bende de son güne yakın geliyor, sinir oluyorum

Alıntıları Göster
    en garantisi bankaya otomatik ödeme talimatı vermek.

• quote:

Orijinalden alıntı: ontan

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ontan

Şimdi ben diyecektim. Aynen en doğrusu bu

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Orjinalden alıntı: ontan

Şimdi ben diyecektim. Aynen en doğrusu bu

Alıntıları Göster
    EN İYİSİ DİREK TELEFON HATTI ÜZERİNDEN BAĞLIYACAN AMA BU SEFERDE TELEFON FATURASI BİRAZ TUZLU OLACAK

• quote:

Orijinalden alıntı: cagri_1992

EN İYİSİ DİREK TELEFON HATTI ÜZERİNDEN BAĞLIYACAN AMA BU SEFERDE TELEFON FATURASI BİRAZ TUZLU OLACAK

Alıntıları Göster
    163'le uğraşmaya ya da e-posta servisine üye olmaya ne gerek var. zaten bu onların görevi, onlar görevini yerine getirmiyor diye ben neden fazladan uğraşayamki!
  • quote:

Orijinalden alıntı: vozer

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: vozer

@Vozer
    Senin ki yine iyiymiş.
    Benim kredi kartı ekstrem son ödeme tarihinden sonra geliyordu.
    Sözüm ona kurye ile gönderiyorlar.
    Resmen kasıtlı yapıyorlardı.

Telefon açıp çok ağır bir şekilde :) şikayet edince aynı problemi yaşamadım bir daha.
    Zaten artık internet bankacılığından direk gün gün kredi kartımı inceleyebiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Huhukomsu

quote:

Orjinalden alıntı: vozer

@Vozer
    Senin ki yine iyiymiş.
    Benim kredi kartı ekstrem son ödeme tarihinden sonra geliyordu.
    Sözüm ona kurye ile gönderiyorlar.
    Resmen kasıtlı yapıyorlardı.

Telefon açıp çok ağır bir şekilde :) şikayet edince aynı problemi yaşamadım bir daha.
    Zaten artık internet bankacılığından direk gün gün kredi kartımı inceleyebiliyorum.

Alıntıları Göster
    ADSL abone numarasını söyleyerek yatırabilirsin , benim de genelde öyle geliyor , 27si son gün , 25 veya 26 sında geliyor

• quote:

Orjinalden alıntı: x_FB_cagri

ADSLŞ FATURALARI TAM SON ÖDEME TARİHİNDE GELİYO YA O GÜN ADAMIN PARASI YOKSA ADAM NE YAPSIN.....

senin yine iyi benim ödedikten sonra geliyor hafta içide adsl alıcaz nolucak bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkabuğu

quote:

Orjinalden alıntı: x_FB_cagri

ADSLŞ FATURALARI TAM SON ÖDEME TARİHİNDE GELİYO YA O GÜN ADAMIN PARASI YOKSA ADAM NE YAPSIN.....

senin yine iyi benim ödedikten sonra geliyor hafta içide adsl alıcaz nolucak bakalım
    quote:

Orjinalden alıntı: beyazorkide

senin yine iyi benim ödedikten sonra geliyor

benim de hatta bi kere 2 ay üst üste fatura falan gelmedi

gerçi ben faturayı falan kaale almıyom,her ayın 27si,28i gibi gidip yatırıyorum 49 ytl

• quote:

Orijinalden alıntı: bionoize

quote:

Orjinalden alıntı: beyazorkide

senin yine iyi benim ödedikten sonra geliyor

benim de hatta bi kere 2 ay üst üste fatura falan gelmedi

gerçi ben faturayı falan kaale almıyom,her ayın 27si,28i gibi gidip yatırıyorum 49 ytl

Alıntıları Göster
    Zaten oyle olması gerekiyor. Sabit ücreti olan bir hizmette fatura gelse ne olur gelmese nolur. Neticede aynı parayı ödeeceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratAtasci

Zaten oyle olması gerekiyor. Sabit ücreti olan bir hizmette fatura gelse ne olur gelmese nolur. Neticede aynı parayı ödeeceksin.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Svitavy

e arkadaşım Kota aşımı diye bişiy var

• quote:

Orijinalden alıntı: öcüüü

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: öcüüü

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratAtasci

quote:

Orjinalden alıntı: öcüüü

quote:

Alıntıları Göster
    sonuna kadar arkandayım x_FB_cagri faturalar son ödeme tarihinde geliyo ne yapacağımı şaşırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: cagri_1992

sonuna kadar arkandayım x_FB_cagri faturalar son ödeme tarihinde geliyo ne yapacağımı şaşırdım

Alıntıları Göster
    ya arkadaşlar abartmayın bukadar da.herşeyi telekoma yükleyip yükleyip nereye kadar.sanki gören duyanda siz gittiniz ödemeye veznedeki adam elinizde fatura yok diye almadı paranızı sanacak(ki borcunuzu öğrenmenin farklı yolları varken)..birincisi faturaları elinize ulaştıran telekom değil ptt..ama alışkanlık bilgisayardaki virüsten bile telekomu sorumlu tuttuğumuz için bunuda telekomdan diyebiliyoruz. ben telekom iidir süperdir demiyorum ama insaf biraz...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.