Şimdi Ara

Tuvalet deliğinden farenin eve girme çabaları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
3
Favori
9.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güvenlik kamerası monte ettik nereden girdiğini şimdi tespit edicezz

Tuvalet deliğinden farenin eve girme çabaları
  • Şimdilik ses seda yok az önce yine gelmişti
  • xxRazorSharp X kullanıcısına yanıt
    yerdekiler gül yaprağı mı hocam fareye hoş bi karşılama mı yapmak istediniz
  • tanrikutalp T kullanıcısına yanıt
    Hahahahh arkadaş koymuş hocam herkes kendince bir çözüm geliştirmeye uğraşıyor
  • Hocam apartmandaki diğer sakinlerle konuştunuz mu?5.kata gelebilmişse alt katlara da girmiştir belki siz beklerken 4.katta dolaşıyordur meret uyarın belediyeyi arayıp hallederler bu kadar şeyr gerek yok ama kamerada bir şey çıkarsa bekliyorum
  • Botadam B kullanıcısına yanıt
    Hocam belediyeyi aradık rögar kapağından olan durumlara bakabileceklerini söylediler.Bu arada fare aldı götürdü bir tane zehir 2 saattir de ses yok sanırım kurtulduk.
    Hadi canım geldimi bi kere daha
  • Kameralara yansıdı mı?Valla merak ediyorum öcmöslf
    Evet hocam yine ziyaret etti ,evin içinde zaten kedi besliyoruz içeride yok iyi ki
  • Benim aklıma şey geldi hani anneler lavabo tıkanınca böyle beyaz top şeker gibi şeyi sıcak su ile lavaboya dökerlerdi onu sizde tuvalete yapabilirsiniz.
    Yok hocam akıllı bu ya, izlendiğini anlayınca çıkmıyor galiba. Tekrardan ziyaret ederse kayıt alırım.
    Neyse hocam geçmiş olsun inşallah ölmüştür ne diyelim.
  • Umarım
  • Alaturka icin kapak aldiysaniz nasil olurda ters acip girebilir ki. Mutlaka baska yerden giriyordur. Yazlikta klozetlerim akilli ve agir kapak olmasina ragmen, serefsiz ustanin delikleri yanlis mesafede acmasindan dolayi araya akordiyon seklinde yumusak boru takmistik. O yumusak boruyu kemirip girmislerdi yazliga. Icine etmisler etrafin, wc kapisini acik birakmistik. Allahtan kucuk boyuttaydilar. Yapiskanlarla yakaladik 5-6 tane. Sonra komple evi yikadik,ilacladik ve dis gidere cekvalf taktirdim.
  • Hırsıza kapı dayanmaz diye boşuna dememişler. ;)
  • Geceleri geliyorsa ya lağım fare zehiri alıp delikten atacaksınız.
    Domestos gibi çamaşır suyu döküp çıkmasını engelleyeceksiniz kayar ve çıkamaz.
    Lavobo aç veya sıvı kostik acı çektire çektire öldürür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 12 Eylül 2020; 11:3:10 >
  • kesin çözüm sut kostik dökmek

• quote:

Orijinalden alıntı: Botadam

Bende şimdi korkar oldum ama 6.kattayız oraya kadarda gelemezler herhalde bu arada bşr kartona kuvvetli yapıştırıcı sürün üstüne de zehirli yem koyun yapışırsa iflah olmaz geçmiş olsun çok kötü bir durum.

Geliyor, 6. kattayım 2 sene önce evimize fare girdi ama fındık faresi , lağım faresi değil. Baktık nerden girmiş olabilir dış kapının altı komple kapalı balkon giderleri kapalı. Ben bir yer bulamadım geriye tek bir kalıyor o da klozetten fırlamış olabileceği.

• Geçmiş olsun. Güzel zehirsiz , çevreye zararsız ve çözüm üretecek bir yol biliyorum. Böyle durumlar için gazete üzerine bir yere un ve geç donan sıva alçısını %50 karıştırıp koyun fare gelip yesin. Bu kadar bir daha gelemez alçı içinde donar kalır kanalizasyonda bir yerde. Binanın yönetimi ile görüşüp kanalizasyon borusuna çek valf taktırın asla giremez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedatkerem -- 12 Eylül 2020; 20:33:35 >
  • Tuvaletin içine fare zehiri atın ama karıştırmayın. Kendi kendine erisin. Havalı tüfek alıp avcılık oynayın. (Acayip eğlenceli.)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.