Şimdi Ara

TVS APACHE RTR 180

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu motosiklet Türkiyede satılıyor mu? bakıyorum her yerde 150'liğiyle alakalı bilgiler var ama 180'i yok.

• youtubeda falan hiç türk motovlogger yok bu konuda. 150'likle alakalı videolar çekilmiş ama bu yok. alacağım ama şüphe duydum şimdi kimsede yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: akalom

youtubeda falan hiç türk motovlogger yok bu konuda. 150'likle alakalı videolar çekilmiş ama bu yok. alacağım ama şüphe duydum şimdi kimsede yok

150'likte titreşim çok fazla olduğundan dolayı millet buna pek yanaşmıyor belliki. Ben senin yerinde olsam buna bakacağıma 2. el Pulsar 200NS bakarım. Apache'ye göre bi sürü + sı var.
    Su soğutma, 6 vites, enjeksiyonlu, güçlü, torklu, Sollamaya çıktığında sıkıntıya girmezsin. Hiç RTR 180 bakma bence. Bajaj tam fiyat performans motorudur. 2014 yılında ilk çıktığında satın almıştım. Memnun kaldım. Bu fiyat seviyesinde alınacak başka motor yok bence.
  • Apache fiyat olarak diğerlerine yakın. İster istemez motor almak isteyen adam 2 3 daha fazla verip iyi bişiler almak istiyor. 150 ccsini kullandım. Yakıt olarak iyi fakat bir daha alırmısınız diye sorsanız almam.
  • 3 haftadır kullanıyorum.
    Ön tarafta yüksek devirde zırıltı var.
    Ön amortisörde ses var wd40 kullandım sürtünme sesini kesemedim.
    Rodajdan sonra yağ değişimi kontrol vs sonrası hava ayarı gerekti(devir sabitlenmiyordu ve bazen saçmalıyordu stop edip).Castrol altın sarısı kutu 15-50 kullandım.İki adım gidip ateş topuna dönen motor bloğu, gayet serin çalışmakta artık.
    Frenler gerçekten iyi, 2 kişiyken bile muazzam (kombine kullanımda. bkz:Altın Elbiseli Adam)
    Sürüş zevki abartmıyorum YBR'den daha iyi. Virajdaki kabiliyeti hissi konforu gerçekten memnun edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisileri -- 26 Ekim 2017; 1:24:55 >
  • up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme

Ön amortisör sesi wd40 dile keçe üstlerine girip çıktığı yere sıkarak giderildi.
    disk frenler halen yeni oldukları için hafiften diske temas ediyor halen.
    motor yüksek torklu olduğu için 15-50 yerine 20-50 kullanınız.Kullanım klavuzunda tvs yağı 20-50 diye geçiyor.
    önceki motosiklet ybr125 idi.Keşke 6. vites olsaydı da 100 km/h hızları düşük devirde kalsaydı uzun yol için.
    Tüketim ortalaması 2.70-2.80 civarı şehir içi
    Sanırım 1 yıl bile kullanmadan üst cc motosiklet alacağım lakin her zaman tork olsa da yüksek suratte devir 8-9 oluyor hoş değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.