Şimdi Ara

Twitterda Büyük Takipçi Açığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• nasıl oluyor acaba cidden merak içerisindeyim.

• sınırsız takip etme açığı gelmiş galiba.twitter'ın bu sorunu düzeltmesi gerek. şu anda baya kişiyi takip ediyorum bakalım olacak mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün aynı şeyi başka bir hesapta da gördüm. Askıya alınır diye korkuyorum deneyeceğim de.
  • Hocam ilk 2k takipten sonra 2k takipci yaparsan gunde 1k kisiyi takip edebilirsin diye biliyordum ben. Yani 126k takibi 4 ayda yapabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: yav sen ne diysen

Hocam ilk 2k takipten sonra 2k takipci yaparsan gunde 1k kisiyi takip edebilirsin diye biliyordum ben. Yani 126k takibi 4 ayda yapabilirsin

aynen şu an bende baya gördüm twitter'ın bu hesapları askıya alması gerek? acaba nasıl yapılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the phantom of the opera

quote:

Orijinalden alıntı: yav sen ne diysen

Hocam ilk 2k takipten sonra 2k takipci yaparsan gunde 1k kisiyi takip edebilirsin diye biliyordum ben. Yani 126k takibi 4 ayda yapabilirsin

aynen şu an bende baya gördüm twitter'ın bu hesapları askıya alması gerek? acaba nasıl yapılıyor?

Bot olmadigin surece askıya almiyorlar yani aktif ol iki tweet at rt fav felan vede takip ettiklerinle takipculerinin sayisinin ayni olmasina dikkat et

• ben 3 k kişi falan takip ettim 4 günde tabi takip etmeyenleri kaldırdım bir süre sonra.

Şimdi 300 takipçim ve 300 kişi takip ediyorum..Daha fazla kişi takip edemiyorum niye böyle oldu? bide sürekli bu tweet reklam falan bir şeyler diyor şifreyi değiştirince düzeliyor.
  • deneme hesabımda100k kişiyi takip ettim ne askı ne bişey oldu hocam.
  • nasıl oluyor hala arıyorum arkadaşlar
  • Sen deyince hemen kapatırlar :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.