Şimdi Ara

TYT-AYT Sınavlarından Ham 250 ve üzeri puan almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar daha önceden konular açıp kafama takılan yerleri sayenizde cevaplandırıp tekrardan üniversite okumaya karar vermiştim. Maddi açıdan her hangi bir sıkıntım yok daha önceden özel üniversitede okuduğum için bu sefer devlet üniversitesinde okumak istiyorum ve okumak istediğim bölüm sayısal puan türünden alıyor. Bende hali hazırda çalıştığım için derslere çok fazla yoğunlaşamıyorum. Haftasonu ve akşam 19:00'dan sonra çalışma fırsatı bulabiliyorum ve çalışırken de çok sıkılıyorum yaşım 24 olduğu için. Mühendislik okumak istediğim için bildiğiniz gibi 240.000 sınırı var. Sınavada az bir süre kaldı. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim hangi konulara çalışmalıyım detaylıca yardımcı olabilirmisiniz?

• Önerisi olan kimse yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalan süre az bence temel istiyor hocam hiç bulaşmayın ama çok istiyorsaniz da turkce sosyal kasin iyi puan getiriyor belki oyle one cikarsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayvanat9999 -- 15 Şubat 2018; 16:26:57 >
  • Cevabın için çok teşekkür ederim Türkçem ve sosyalim iyi derecede onlarda sıkıntım yok sayısal kısımda matematik ve fende sıkıntılarım var matematik temelim çok kötü değil aslında ama sorulara nasıl yaklaşacağımı bilmiyorum

• Düsük siralamada doguda mühendislik okumak akil isi değil cok iradeli degilsen baska bölümlere yönelmeni oneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumun için teşekkürler ama ben yazılımla uğraşmayı seviyorum kod yazmayı seviyorum onun yazılım mühendisliği okumak istiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.