Şimdi Ara

Tyt fizik-kimya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni eşitağırlıkçı eski (çok eski, ablanız olurum) sayısalcıyım. Fizik ve kimya çalışacağım ama elemem gerek. Fizikten hangi konuyu kimyadan hangi konuyu elememi önerirsiniz. Sanırım sayısalcılar daha hakimdir?

• Kimya her şekilde yapılır çünkü çok sözel tyt kimya, fizikte bir tek optikte zorlanıyorum onu eleyebilirsiniz belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FA983A317

Kimya her şekilde yapılır çünkü çok sözel tyt kimya, fizikte bir tek optikte zorlanıyorum onu eleyebilirsiniz belki.
    Dalgalara ne dersiniz pek uzun geldi. Yayıdır sesidir suyudur?
  • Aslında dalgalarda pek bir şey yok, çok basite indirgemişler; rahatlıkla yapabilirsiniz, tyt fiziğiniz genel olarak nasıl? Kaynağınız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FA983A317

Aslında dalgalarda pek bir şey yok, çok basite indirgemişler; rahatlıkla yapabilirsiniz, tyt fiziğiniz genel olarak nasıl? Kaynağınız var mı?
    Geçen seneki tyt fizikte bir yanlış yaptım. Liseden mezun olmamın üzerinden 12 yıl geçti :) yine de epey bocaladım bilgi eksiğim olsa da hangi soruda nasıl yorum yapacağımı hatırlıyorum. Hayır kaynak almadım hocalara geldik fizik videoları derli toplu geldi bugün onları bitirdim. Ama üzerinden geçip soru çözümü izleyeceğim. En azından eleyebileceğim konu olursa diğer eksiklere bakarım diyordum ama dalgaları gereksiz büyütüyorsun diyorsan öyledir, tekrar bakayım.
  • abet076 A kullanıcısına yanıt
    Bence kolay bir konu müfredat değişikliklerini de göz önünde bulundurun bence; tyt fizikte 1 yanlışınız varsa hayli hayli yaparsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.