Şimdi Ara

Tyt matematik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volsburg -- 18 Haziran 2020; 21:35:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kesin çıkacak net olan konular vardır mesela mutlak değer üslü köklü sayılar bunun gibi garanti soruların konularına çalışıp onları halledersen yapabilirsin istediğin neti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eyvallah saolasin

• Kötü bir amaçla söylemiyorum ama arkadaşın dediği konular özellikle mutlak değer kısa sürede aceleyle kavranacak konular değil. Bence yapabileceğin en iyi şey bir deneme al imternetten iyi anlatan bir hoca çözüyor olsun. Mesela ilk denemeyi onunla beraber çözmeye çalış sonra ikincisini kendin falan. Çünkü yaklaşık 10-12 tane sadece ortaokuldan bildiğin basit bilgilerle yapılacak soru var. Bunun dışında kalıplı problem tiplerini öğrenebilirsin karışım ve kar zarar gibi.

• pipola P kullanıcısına yanıt
    mesela diye örnek vermiştim yazarken bu konuyu kesin çalış demedim garanti çıkacak olan konulardan kendisi için kolay halledilebilir olanlarını seçebilir demek amacıyla yazdım

• Konu çalış 345’in ösym testlerini çöz başka kitapta olur yoksa da soru çözümü izleyebilirsin veya yukarıdaki arkadaşın dediğin gibi deneme alıp hocayla çözmeye çalışabilirsin mert hoca diye kanal var 345’in 12 lisini çözüyor tane tane anlatıyor bakabilirsin

• Saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volsburg -- 18 Haziran 2020; 21:35:6 >
  • deneme çözmekten ziyade matematik deneme çözümü dinle tane tane anlatan bir hocadan 10 tane deneme dinlesen bence 10 a yakın yaparsın sınavda
  • Çok saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volsburg -- 18 Haziran 2020; 21:34:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.