Şimdi Ara

TYT sosyal fulleme rehberi + Biyoloji Sistemler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
2.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle Tarih'ten başlayalım size tavsiyem öncelikle youtube'dan Kadir Mısıroğlu'nun sohbetlerini dinleyin sonra direkt Karekök tyt tarih denemelerini çözün.
    Felsefe için öncelikle Adnan Oktar'ı dinleyin sonra din için Cübbeli Ahmet'i dinleyin. Ardından hemen Yayın Denizi'nden testleri çözün.(Yayın Denizi tek kitapta hem felsefe var hem din var)
    Coğrafya için TV8'den survivor'u takip edin (adadaki yapıları dikkatli izleyin, falez ova delta plato falan iyi görün.) kaçırdığınız bölümleri mutlaka internetten izleyin ardından karekök tyt coğrafya denemelerine geçebilirsiniz. ( Eğer hâlâ coğrafyanız yetersiz ise national geographic belgeselleri ile kendinizi geliştirebilirsiniz.)

Biyoloji sistemler için ne yapmalıyız derseniz;
    1- Üreme sistemi için Brazzers tavsiyemdir. Ancak bulamazsanız Reality Kings, XNXX, Digital Playground, XHamster gibi alternatifler mevcuttur. Destek ve Hareket sistemi için de aynı siteleri kullanabilirsiniz.
    2-Boşaltım sistemi için haber kanallarını izleyin. Bir ülke nasıl bu kadar sıçabilir iyice görmüş olursunuz.(Ekonomik kriz, Brunson'un serbest bırakılması vb.)
    3- Dolaşım sistemi için Samanyolu'nun eski programlarından Maceracı'yı bulup izleyin. Dolaşımı çok iyi öğrenirsiniz ama videoları bulmak zor.
    4- Solunum sistemi için Uçan Adam Sabri yaz youtube'a videoları izle. Atp enerjisini çok iyi şekilde kullanıyor. Solunum reaksiyonlarını görsel olarak kavrayabileceğin en iyi kullanan videolardır.

Videoları bitirdikten sonra Apotemi Sistemler çözerek işi tamamlayın

EDiT: Arkadaşlar bunlar benim tavsiyelerim. Beğenen olur beğenmeyen olur, lütfen saygı çerçevesinde küfürsüz yorum yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiddleman -- 29 Ekim 2018; 19:0:33 >

• TYT sosyal fulleme rehberi + Biyoloji Sistemler
  • ciddi ciddi okuyom ben de :(
  • Ayip oluo ama
  • Sen hızlı davrandın hocam.
  • Hocam tavsiyelerimi beğenmiyorsan uygulamazsın, neden bana mal diyorsun ki?
  • Söylemeyi unuttum ama Sanalika oynamak Tyt Türkçe için çok faydalıdır. Özellikle sosyal bir iletişim kanalı olması öğrencileri geliştirir
  • Fiddleman kullanıcısına yanıt
    Zaten isabet ettiremedim, kaldırıyorum.
  • İsabet etseysi kullanacak mıydın? Neden bu kadar saygısız olmak zorundasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiddleman -- 29 Ekim 2018; 19:6:28 >
  • Bu taktikleri uyguladım üstüne “ yargılama beni” ve palmiye çözerek ilk 100 e girdim eyv

Not:Stabilo pembe fosforlu mükkemmel
  • İsabet etseysi kullanacak mıydın? Neden bu kadar saygısız olmak zorundasın?
  • Limonlu Maden Suyu kullanıcısına yanıt
    Tebrik ederim kardeşim ilk 100'e girmişsin. Zaten ilk 100'e giremeyen dh'li annesinin pussy'sine geri girsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiddleman

Tebrik ederim kardeşim ilk 100'e girmişsin. Zaten ilk 100'e giremeyen dh'li annesinin pussy'sine geri girsin.
    Bu sene bidaha hazırlanıyorum bir dh li için ilk 3 ün altı mezun
  • Kardeşim ben de geçen yıl öss 12.siydim bu yıl lys ile 8.liğe çektim seneye de giricem. İstediğim yer Van Yüzüncü Yıl üniversitesi beden eğitimi öğretmenliği. Ancak sayısalda ilk 3'e girmeden tercih yapmak eziklik gibi geliyor bana.
  • 2019 da tyt ye girecek arkadaşlar bu taktikleri kullanın :) 2023'e kadar bu taktikler geçerlidir. Yani Lozan bitene kadar :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiddleman -- 3 Ocak 2019; 2:32:16 >
  • Sistemlerdeki 1. Öneriyi 2 günde bi yapıyorum hiç bir faydası yok gençler inanmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.burak202

Sistemlerdeki 1. Öneriyi 2 günde bi yapıyorum hiç bir faydası yok gençler inanmayın
    Ben hergun yapiyorum banada bir faydas olmadi nedense
  • Bu nasıl konu yahu
  • Sınav yaklaştıkça boş postlar artmaya başladı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.