Şimdi Ara

tytde tüm soruları görememek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam dostum sen daha iyi bilirsin demek ki 100 üstü yapamıyormusum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jusufk -- 27 Mayıs 2021; 16:40:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jusufk kullanıcısına yanıt

Tabi daha iyi ben bilcem. 100 ustu yaptigin sinav 5.sinif denemesinden hallice. Onunde 20k adam var daha iyi ilkokul sinavindaki 100le ovunuyon yazik.

Bir de EA'ciymissin cok yazik sana cevap vermeye harcadigim dakikalara. Toplum icine cikabiliyor musun EA olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-06AA0958F -- 27 Mayıs 2021; 16:44:4 >
  • Kanka şimdi 105. Az değil yani cocuk ea olmasına ragmen gayet iyi yapmis matta ve fende. Evet msü kolaydı ama 135 dkya bu netler yine iyi. Tytde de hemen hemen 100+ yapar diyorum ben sence?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yasamagayretindeyim Y kullanıcısına yanıt

Eaciymis zaten 100 yapsa yeter fazla bile gelir ona. Say olmayanlar da sinava giriyorum falan diyo ya cok sasiriyorum.

Bebek havuzunda yuzuyorlar

Hocam ben Türkçeyi çok hızlı çözerdim 40 dakika civarı ortalama o yüzden vaktim genelde yeterdi ama zor bi deneme olunca yapamadığım sorulara bakamazdım

Alan denemelerinde 1 saat verdim 345 almıştım önce 1 saat +10 -10 dakika civarı

• Birkaç tane tyt denemesini 120 dakika üzerinden çözmeye çalışın.Bence etkisi olacaktır.

O salma durumu bende de oluyor evde çözerken gözüm takılıyor ya da bir ses falan duyuyorum.Sınavda öyle bir şey olacağını sanmam insan sınavda her şeyi unutuyor resmen.

• Ulan adam seni rezil atmış hala konuşuyorsun sus la sus

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-06AA0958F

Tabi daha iyi ben bilcem. 100 ustu yaptigin sinav 5.sinif denemesinden hallice. Onunde 20k adam var daha iyi ilkokul sinavindaki 100le ovunuyon yazik.

Bir de EA'ciymissin cok yazik sana cevap vermeye harcadigim dakikalara. Toplum icine cikabiliyor musun EA olarak

Halaycibasi sen misin

• Ne rezili la sen bunun soru goremedigini zannediyor musun?

10 soru goremesen bile 100 yapmanin imkani yok eleman bos konu acmis netinin artisligini yapiyo eaciymis zaten dengim yerine koyup cevap vermem bile hataydi en basta.

• ModelX kullanıcısına yanıt

• Hocam saçları hiç kesmedin mi 6 senedir? Öyleyse perişan olmuştur o saçlar. Çok uzun çok az insana yakışıyor zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin ne derdin var la.Ea ekibi yüksek net yapamaz mı kompleksten ôlüyon.Fizik formüllerini artislik olsun diye yazıyon mu sağa sola:D Sayısal öğrencileri iyidir hoştur ama topluma Ea yön verir haberin olsun. Kıyaslamak doğru değil ama bunu hakettin.iki kimya isaetledin diye bi yerlerin arşa çıkmasın.Sayısal öğrenciliginden baska vasfın yok herhalde boş atıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doyourenouncesatan -- 27 Mayıs 2021; 18:24:58 >
  • benim de öyle sebebi ortadaki 30 dakika yorgun olmam deneme boyunca son 30 dakikadaki gibi olsam var ya olaylar olaylar

• Konuyla alakasız ama birden fazla kişiyi @ yapınca hepsine bildirim gidiyor mu?

• doyourenouncesatan kullanıcısına yanıt

EA cisin dengim degilsin. Kumunda oyna. Erisemedigin yerlere dil uzatma iyi net dediklerini gozu kapali yapiyor bircok sayci.

40 edbsosu loto gibi doldursam 5kdayim

• yahya7818 kullanıcısına yanıt

Tamam yahya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-06AA0958F -- 27 Mayıs 2021; 18:34:58 >
  • gider

• tavsiyem son ay stratejini değiştirme gayet iyi matematik de problem yaşıyorsun onun ilacı soruyu okuyunca kafanda canlanan bir şey yoksa sal.

Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.