Şimdi Ara

UBiSOFT u Nasil Buluyorsunuz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ee iyi de bize ne.hiç ubisoft a işe alıncak adam gidip de böyle bir foruma görüş mü sorar? sanki burası işin sektörün uzmanlarının olduğu biryermiş gibi.bu yönüyle bana inandırıcı gelmedi. hem bizden neden fikir istiyorsun ki.git bir yatırım danışmanı bul yada bir sektör uzmanına sor.bu işin muhattabı biz değiliz ki
  • Ya ayıp olmuyo mu koskoca re tester a.Şaka bi yana da yeniden tebrik ederim.Turkish Power
    quote:

Orjinalden alıntı: alex_webster

quote:

Orjinalden alıntı: Genome

Cok biliyorsan gel benimle. Ayrica o iki nikli kisiler ayni kisiler mi ayri kisiler mi anlamadim. Haze dagitimci degil Yapimci gelistiren studyoda Free Radical.. Konuyla ilgili yazarmisin sen

Kör müsün iyi oku yazdığımı.Haze'yi Free Radical yapıyor yazmışım zaten.Dağıtımıda Ubisoft yapıyor yazmışım.Okumasını bilmiyorsun gelip birde muhalefet ediyorsun.Artı sana hiç bir şekilde inanmıyorum gene fake nick fake hesap.

quote:

Orjinalden alıntı: alex_webster

O konunun burada bal gibi konuşulduğunu biliyorsun.Haze'yi Free Radical Design yapıyor Ubisoft yapmıyor Ubisoft sadece dağıtımcı.Ubisoft kendi yaptığı oyunu için yapay zeka yetmez dedi dağıtımını yaptığı bir oyun için değil.Ayrıca o tip açıklamaların biraz reklam amaçlı olduğunuda iyi bilirsin.Ubisoft'ta demek Pre-Tester olarak işe başlayacaksın Pre-Tester ne kadar zamandan beridir çok önemli bir iş oldu o da ayrı bir dava.İşin ilginci tavrından ve uslubundan hoşlanmadığım kişiyi unutmam.Nedense yazı tarzın,uslubun banlanmış olan Consolemaster ve Patriotzero isimli hesapları kullanmış olan kişiye çok benziyor.

• UBİSOFT eskisiden en sevdiğim oyun yapımcısıydı ama daha sonralarda bütün oyunlarında seçici ekran kartı gösteriyor.Yani ne lost planet ne splinter cell duoble agent,dark messiah açıldı ve beni gıcık edior!!
  • UBİSOFT evet sesli sessiz sesli sessiz sesli sessiz uymunu sesli ile surdurmesi gerekirken sessiz ile surduren nankör bir şirken olarak kınıyorum ama bu kotu ahenk içerisinde bile prens serisini yaptıgı için kendisini iyi buluyorum
  • geröekten çok iyi bir firma ancak bazen işi kolayına kaçabiliyo
  • Tester oyun deneyen kişi işte bişey yapacağı yok orada.coder olsa tamam
  • quote:

Orjinalden alıntı: karsiyakali27

far cry aklıma geliyor bide prince of percia serileri sağlam bi firma

fry cry ubisoft deilki crytek
  • ubinin ysptığı tüm oyunlsr güzel şu araba yarışı hariç pop graw r6vegas sc ubi yaptımı iyi yapar

hadi bi soruda benden oyun yapımcıalrı arasında en çok sevdiğiniz firma hangisi?????
  • Konu iyice en sevdiğiniz hedesine döndü.Oldu olucak haftanın en şık ve en rüküş dağıtımcı veya yapımcı firmalarını filanda seçelim töbe töbe ya.
  • ubisoftu iyi buluyorum orda işe girebilirsiniz arkadaşlar, izin verdim ama teeee fransalara gitmek de uzun sürer. haaa bide oraya gidince ubideki elemanlara selamımı söyleyin PoP4 ü çabuk çıkarsınlar biraz yauv.
  • Pre-tester kesmez seni dostum CEO olmadan dönmeyesin haa!!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.