Şimdi Ara

UBiSOFT u Nasil Buluyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biliyorsunuz Ubisoft gecenlerde PS3 A.I yetmez dedi belki konusulmustur burdada. HAZE time exclusive olarak PS3 e cikacak. A.I yetmez deyip PS3 e HAZEi cikaracaklar yani SC ve Assasins creed den düsük A.I limi olacak simdi Haze. Siz Ubisoft un bu sözlerinden ne cikariyorsunuz? Yakinda Ubinin kadrosuna dahil olacagim sizin ubi hakkinda görüslerinizi merak ediyorum..

• Bence paragöz bir şirket(hepsi öyle ama bunda daha çok düdük meselesi var). Bu arada ne iş için kadrosuna katılıyorsun? coder? vs vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erhan.sen

Bence paragöz bir şirket(hepsi öyle ama bunda daha çok düdük meselesi var). Bu arada ne iş için kadrosuna katılıyorsun? coder? vs vs
    pre-tester olarak göreve baslicam coder lik bana göre degil. Paragöz demek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genome

Alıntıları Göster
    Prince of Persia sayesinde tanıdığım bi şirket.
  • quote:

Alıntıları Göster
    vallaha ne olursa olsunda bu gune kadar ne kadar ubisoft un yaptıgı oyun varsa bıtırdım sayılır kalıtelı oyunlar yapıyolar ve damıvar

sc
    prince of persia
    slient hunter (yanlıs yazdım ama anlayın artık
    ravinbow serisi

bunlar ve aklıam gelmıyen bır cok oyunu mukemmel

• quote:

Alıntıları Göster
    Ubisoftun ünlü pre-testeri ABDUL.... buradada karşılaştık ne tesadüf
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Devil1

vallaha ne olursa olsunda bu gune kadar ne kadar ubisoft un yaptıgı oyun varsa bıtırdım sayılır kalıtelı oyunlar yapıyolar ve damıvar

sc
    prince of persia
    slient hunter (yanlıs yazdım ama anlayın artık
    ravinbow serisi

bunlar ve aklıam gelmıyen bır cok oyunu mukemmel

Alıntıları Göster
    adamlar oyun yapıyo dicek bişe yok

• quote:

Orijinalden alıntı: timurkhan

adamlar oyun yapıyo dicek bişe yok

Alıntıları Göster
    ugurmurat360 ABDUL seni sey etsin emi
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Genome

Sen ubisoft gibi kocaman bir şirketin pre-testerisin yakışırmı sana böyle sözler?hem sana ilk Abdul diye hitap eden kişi benmiyim bana niye kızıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurmurat360x

quote:

Sen ubisoft gibi kocaman bir şirketin pre-testerisin yakışırmı sana böyle sözler?hem sana ilk Abdul diye hitap eden kişi benmiyim bana niye kızıyorsun?

Alıntıları Göster
    YArın arkikere ben ubisoftun pre-testerı ile yazıştım diye hava atıcam
    quote:

Orjinalden alıntı: ugurmurat360x

quote:

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    far cry aklıma geliyor bide prince of percia serileri sağlam bi firma

• quote:

Orijinalden alıntı: karsiyakali27

far cry aklıma geliyor bide prince of percia serileri sağlam bi firma

Alıntıları Göster
    Ubisoft'un kalitesi ve oyun dünyasına kattıkları bellidir.Bu firmanın tartısılması bile sozkonusu degil bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Rahip

Ubisoft'un kalitesi ve oyun dünyasına kattıkları bellidir.Bu firmanın tartısılması bile sozkonusu degil bence

Alıntıları Göster
    Ama ugur sen bana her baslikta Abdul diyorsun sinirleniyorum.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Pazarda önemli bir isim. PS3 e oyunları acele de olsa birkaç tanesini yetiştirdiler. pazara hemen girdiler. Geçmişi saglam gelecegi bilinmez...
  • quote:

Biliyorsunuz Ubisoft gecenlerde PS3 A.I yetmez dedi belki konusulmustur burdada. HAZE time exclusive olarak PS3 e cikacak. A.I yetmez deyip PS3 e HAZEi cikaracaklar yani SC ve Assasins creed den düsük A.I limi olacak simdi Haze. Siz Ubisoft un bu sözlerinden ne cikariyorsunuz? Yakinda Ubinin kadrosuna dahil olacagim sizin ubi hakkinda görüslerinizi merak ediyorum..

O konunun burada bal gibi konuşulduğunu biliyorsun.Haze'yi Free Radical Design yapıyor Ubisoft yapmıyor Ubisoft sadece dağıtımcı.Ubisoft kendi yaptığı oyunu için yapay zeka yetmez dedi dağıtımını yaptığı bir oyun için değil.Ayrıca o tip açıklamaların biraz reklam amaçlı olduğunuda iyi bilirsin.Ubisoft'ta demek Pre-Tester olarak işe başlayacaksın Pre-Tester ne kadar zamandan beridir çok önemli bir iş oldu o da ayrı bir dava.İşin ilginci tavrından ve uslubundan hoşlanmadığım kişiyi unutmam.Nedense yazı tarzın,uslubun banlanmış olan Consolemaster ve Patriotzero isimli hesapları kullanmış olan kişiye çok benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alex_webster

quote:

Biliyorsunuz Ubisoft gecenlerde PS3 A.I yetmez dedi belki konusulmustur burdada. HAZE time exclusive olarak PS3 e cikacak. A.I yetmez deyip PS3 e HAZEi cikaracaklar yani SC ve Assasins creed den düsük A.I limi olacak simdi Haze. Siz Ubisoft un bu sözlerinden ne cikariyorsunuz? Yakinda Ubinin kadrosuna dahil olacagim sizin ubi hakkinda görüslerinizi merak ediyorum..

O konunun burada bal gibi konuşulduğunu biliyorsun.Haze'yi Free Radical Design yapıyor Ubisoft yapmıyor Ubisoft sadece dağıtımcı.Ubisoft kendi yaptığı oyunu için yapay zeka yetmez dedi dağıtımını yaptığı bir oyun için değil.Ayrıca o tip açıklamaların biraz reklam amaçlı olduğunuda iyi bilirsin.Ubisoft'ta demek Pre-Tester olarak işe başlayacaksın Pre-Tester ne kadar zamandan beridir çok önemli bir iş oldu o da ayrı bir dava.İşin ilginci tavrından ve uslubundan hoşlanmadığım kişiyi unutmam.Nedense yazı tarzın,uslubun banlanmış olan Consolemaster ve Patriotzero isimli hesapları kullanmış olan kişiye çok benziyor.
    Cok biliyorsan gel benimle. Ayrica o iki nikli kisiler ayni kisiler mi ayri kisiler mi anlamadim. Haze dagitimci degil Yapimci gelistiren studyoda Free Radical.. Konuyla ilgili yazarmisin sen

• quote:

Cok biliyorsan gel benimle. Ayrica o iki nikli kisiler ayni kisiler mi ayri kisiler mi anlamadim. Haze dagitimci degil Yapimci gelistiren studyoda Free Radical.. Konuyla ilgili yazarmisin sen

Alıntıları Göster
    Ben inanmıyorum nedense,

Yav bize Ubisoft'a gidince resmi bir belge yollayabilir misin?Mail ile falan.Çünkü ben hala Oğuz'dan şüpheleniyorum.Bu tip üslupla yorum yapan biri nasıl Ubisoft'ta çalışır anlamıyorum....

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Kör müsün iyi oku yazdığımı.Haze'yi Free Radical yapıyor yazmışım zaten.Dağıtımıda Ubisoft yapıyor yazmışım.Okumasını bilmiyorsun gelip birde muhalefet ediyorsun.Artı sana hiç bir şekilde inanmıyorum gene fake nick fake hesap.

quote:

Orjinalden alıntı: alex_webster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alex_webster -- 25 Ağustos 2007; 2:41:26 >

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Evet doğru diyorsun ama oradaki arkadaş deyince bende adını abdul sandım.Sonradan öğrendim abdul olmadığını.Her ne olursa olsun senin yine daha sakin olman gerekir.Sen normal sıradan bir insan deyilsinki?Bugüne bugün UBİSOFT gibi büyük bir şirkette pre-testersin.Senin durumunda olmayı isteyen fakat bir türlü elde edemeyen milyonlarca insan var.Senin bulunduğun konum sıradan bir konum deyilki elite bir konum.Senin açından benim nacizane tavsiyelerim.Senin konumundaki kişiler ağızlarından çıkan her kelimeyi tartıp ondan sonra konuşması gereken kişilerdir.Birde çabuk sinirlenmende senin için dezavantaj.Diyelimki Ubisoftun xbox360 odasında çalışan bir elemanı seni çekemiyor ve deyil seni adını bile ubisoftta duymak istemiyor.Gizlice sana ABDUL diyor.Senin bu kelimeye çok sinirlendiğini biliyor.Onun amacı seni şirketten attırmak.Sende ona uyup hemen küfürü basıp onun ekmeğine yağmı süreceksin?Şimdi bana hak verdiğini biliyorum ama işte bir anlık öfkeden olabilecekleri kısacada olsa sana anlattım.Bu yüzden daha dikkatli olacağına inanıyorum.Bir anlık öfke bir insanın yaşantısını tepetaklak edebilir.Bu yüzden gerekirse psikologlara falanda görün sinirli bir kişilikte olduğunu anlat.Yeni bir kariyere başlayacağını fakat bu sinir olayının bir gün başını yiyecek olmasından endişe ettiğini güzel bir dille izah et.Sana kesinlikle yardımcı olacaktır bu psikolog.Ama tabi öyle sıradan bir psikolog olmasın bu senin gibi işini bilen işinden anlayan ve ehil olan bir psikolog olmalı bu,kısaca elite bir psikolog.Sinirlilik hali ve psikologa görünme durumlarını utanılacak birşey olarak görmemen gerektiğini zatern senin mertebene ulaşmış bir insana benim anlatmama gerek yok.Ayıbı yok bu işlerin benden iyi biliyorsun.Bu arada başarılar dilerim yeni hayatında.İnşallah beni unutmassın orada.Arada birde bana ubisofttan çıkan oyunların demolarını daha piyasaya çıkmadan gönderirsen bizde sayende forumda arkadaşlara havamızı basarız.Yolun açık başarıların daim olsun.İnşallah bir gün Cevat yerli ve ekibinin crayteck teki namı gibi bir gün senin namında UBİSOFT semalarında dalgalanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurmurat360x -- 25 Ağustos 2007; 2:43:15 >

• quote:

quote:

Evet doğru diyorsun ama oradaki arkadaş deyince bende adını abdul sandım.Sonradan öğrendim abdul olmadığını.Her ne olursa olsun senin yine daha sakin olman gerekir.Sen normal sıradan bir insan deyilsinki?Bugüne bugün UBİSOFT gibi büyük bir şirkette pre-testersin.Senin durumunda olmayı isteyen fakat bir türlü elde edemeyen milyonlarca insan var.Senin bulunduğun konum sıradan bir konum deyilki elite bir konum.Senin açından benim nacizane tavsiyelerim.Senin konumundaki kişiler ağızlarından çıkan her kelimeyi tartıp ondan sonra konuşması gereken kişilerdir.Birde çabuk sinirlenmende senin için dezavantaj.Diyelimki Ubisoftun xbox360 odasında çalışan bir elemanı seni çekemiyor ve deyil seni adını bile ubisoftta duymak istemiyor.Gizlice sana ABDUL diyor.Senin bu kelimeye çok sinirlendiğini biliyor.Onun amacı seni şirketten attırmak.Sende ona uyup hemen küfürü basıp onun ekmeğine yağmı süreceksin?Şimdi bana hak verdiğini biliyorum ama işte bir anlık öfkeden olabilecekleri kısacada olsa sana anlattım.Bu yüzden daha dikkatli olacağına inanıyorum.Bir anlık öfke bir insanın yaşantısını tepetaklak edebilir.Bu yüzden gerekirse psikologlara falanda görün sinirli bir kişilikte olduğunu anlat.Yeni bir kariyere başlayacağını fakat bu sinir olayının bir gün başını yiyecek olmasından endişe ettiğini güzel bir dille izah et.Sana kesinlikle yardımcı olacaktır bu psikolog.Ama tabi öyle sıradan bir psikolog olmasın bu senin gibi işini bilen işinden anlayan ve ehil olan bir psikolog olmalı bu,kısaca elite bir psikolog.Sinirlilik hali ve psikologa görünme durumlarını utanılacak birşey olarak görmemen gerektiğini zatern senin mertebene ulaşmış bir insana benim anlatmama gerek yok.Ayıbı yok bu işlerin benden iyi biliyorsun.Bu arada başarılar dilerim yeni hayatında.İnşallah beni unutmassın orada.Arada birde bana ubisofttan çıkan oyunların demolarını daha piyasaya çıkmadan gönderirsen bizde sayende forumda arkadaşlara havamızı basarız.Yolun açık başarıların daim olsun.İnşallah bir gün Cevat yerli ve ekibinin crayteck teki namı gibi bir gün senin namında UBİSOFT semalarında dalgalanır.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ugurmurat360x

quote:

Evet doğru diyorsun ama oradaki arkadaş deyince bende adını abdul sandım.Sonradan öğrendim abdul olmadığını.Her ne olursa olsun senin yine daha sakin olman gerekir.Sen normal sıradan bir insan deyilsinki?Bugüne bugün UBİSOFT gibi büyük bir şirkette pre-testersin.Senin durumunda olmayı isteyen fakat bir türlü elde edemeyen milyonlarca insan var.Senin bulunduğun konum sıradan bir konum deyilki elite bir konum.Senin açından benim nacizane tavsiyelerim.Senin konumundaki kişiler ağızlarından çıkan her kelimeyi tartıp ondan sonra konuşması gereken kişilerdir.Birde çabuk sinirlenmende senin için dezavantaj.Diyelimki Ubisoftun xbox360 odasında çalışan bir elemanı seni çekemiyor ve deyil seni adını bile ubisoftta duymak istemiyor.Gizlice sana ABDUL diyor.Senin bu kelimeye çok sinirlendiğini biliyor.Onun amacı seni şirketten attırmak.Sende ona uyup hemen küfürü basıp onun ekmeğine yağmı süreceksin?Şimdi bana hak verdiğini biliyorum ama işte bir anlık öfkeden olabilecekleri kısacada olsa sana anlattım.Bu yüzden daha dikkatli olacağına inanıyorum.Bir anlık öfke bir insanın yaşantısını tepetaklak edebilir.Bu yüzden gerekirse psikologlara falanda görün sinirli bir kişilikte olduğunu anlat.Yeni bir kariyere başlayacağını fakat bu sinir olayının bir gün başımı yiyecek olmasından endişe ettiğini güzel bir dille izah et.Sana kesinlikle yardımcı olacaktır bu psikolog.Ama tabi öyle sıradan bir psikolog olmasın bu senin gibi bu işini bilen işinden anlayan ve ehil olan bir psikolog olmalı bu,kısaca elite bir psikolog.Sinirlilik hali ve psikologa görünme durumlarını utanılacak birşey olarak görmemen gerektiğini zatern senin mertebene ulaşmış bir insana benim anlatmama gerek yok.Ayıbı yok bu işlerin benden iyi biliyorsun.Bu arada başarılar dilerim yeni hayatında.İnşallah beni unutmassın orada.Arada birde bana ubisofttan çıkan oyunların demolarını daha piyasaya çıkmadan gönderirsen bizde sayende forumda arkadaşlara havamızı basarız.Yolun açık başarıların daim olsun.Cevat yerli ve ekibinin crayteck teki namı gibi bir gün senin namında UBİSOFT semalarında dalgalanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alex_webster -- 25 Ağustos 2007; 2:57:23 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.