Şimdi Ara

uçan binek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilen varsa söylesin eminim çoğu kişiye yardımı dokunur bu 5k gold u nerde kasabilirz acaba bilen yada kasmış olan arkadaşlar söylerse iyi olur şimdiden tşk...

• herkes nasıl kasmışsa öyle kasacaksın ben nerde para kasarım diye bişey söyleyemessin.herkes quest falan yapıyo ordan para buluyolar gereksiz itemleri ah ye ver.zaten 60 tan sonra para kasmak zor deyil hele 70 sen...
  • ben mesela First aid kitaplarını alıp a.h. de uçuk fiyatlardan sattım.... çünkü çogu insan yerini bilmiyor.... ben 19 s ye aldım . a.h. de 4 g den sattım . ve bir sürü almıştım .... uçan binek için az para ama damlaya damlaya göl olur....

bide bol bol dungeon raid yap derim.... Farm da ....

Yani lafın kısası bu evrende hiçkimse boş boş durarak para kazanamaz...

Emek+zaman+hırs.... :: ÇİL Çil Gold....

Hadi kolay gelsin...
  • Yerinde olsam mining ve skinnig kasarım.Mining deli gibi gold kazandırıyor.20 tane copper bar bile 2-3 golda gidiyor.Tabi bu AH bağlı bir olay.Ondan sonra eğer bolca goldun varsa AH mavi itemleri al sat yüksek fiyatlara kapış kapış gidiyor.Ben mavi item bir kılıç almıştım 100 golda 150 golda sattım.Birde linen cloth ve türleri vardır şimdi tüm isimleri aklımda deil.Bunlar çok iyi bir şekilde para kazandırır.
  • quest bırakmazsan 7-8k goldun oluyor
  • netherweave cloth farmla.20 tanesi 5g oluo genelde serverlarda.eyer lvl in 70se 1 kerede 2-3netherweave düşüren moblar var
  • 70e kadar full qst yapma..70olduktan sora biliosun gelcek xp paraya donusuo..ben ole baya kaldırmıstım..shadowmoon netherstorm falan
  • Walla sana tasiyem netherstormda minn kas tabi mesleğin buysa ben oyle yaptım arada aldor schyres markları topla koy ah ye eskisi gibi para etmiyor ama moblardan gelen ıvır zıvırlarda baya bi gold ediyor şansın varsa epiç falan bile düşürebilirsin yanlız şu bir gerçekki 280 lik kuşla cok rahat para toplarsın ben aldıktan sonra yaklaşık 4 saatte 1 k gold kasabiliyorum minning le!!!
  • profesyonel herbalism iyi ise yarıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: killerdevill

netherweave cloth farmla.20 tanesi 5g oluo genelde serverlarda.eyer lvl in 70se 1 kerede 2-3netherweave düşüren moblar var

o moblar hangileri :D
  • Ogreler nagranddakiler ozellikle!
  • Peki bir healer nasıl kasabilir bunun cevabını verin
  • healer ın kasması zor tabii dps classları acaip rahat kasar ama Hunter mesela dps kedisi de warsa oooh paraya para demez walla
  • healer'san proffesion'larla kascaksın .. başka seçeneğin yok
  • çok düşündüm.. epic flying mountmu.. epix set craftmı..

set craft ediyorum .. sonunda nerdeyse SSC'ye hazır bir mage :P
  • Satın al ya real parayla
  • jewlcraft ile çok kolay kasılıyo. Miningde olsa iyi olur ama olsamasada farketmiyo. 20 dkda 650 gold kasmışlığım var. Ahdaki bütün Adamantite oreleri topladım 20 tanesi 15 gold. Prospecting ile patlatıyosun içinden çıkan rare taşların tanesi 50 ile 70 gold arasında değişiyo. 20 oreden 3 mavi taş düştüğü bile oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.