Şimdi Ara

Ücretsiz Kredi veya Banka Kartı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • .. hangi bankadan alabilirm, garantide 35 tl ilk yıl ödemiyorsun ama taahhüd varmı bilmiyorum, garantiden tamamen ücretsiz kredi/banka kartı nasıl alınır, öğrenci değilim, eğer garanti vermiyor diyorsanız daha iyi bir banka söyleyebilirsiniz.. parana faiz katabile ceğin harcama ve internet işlemleri paypal işlemleri yapılabilcek şekilde hangi bankanın hangi kartı vardır

teşekkürler..

• up
  • UP YAHU
  • bankasya almıyordu sanırım,halk bankta 5 lira gibi onemsiz bir miktar alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicool

bankasya almıyordu sanırım,halk bankta 5 lira gibi onemsiz bir miktar alıyor

teşekkür ederim dostum
  • Bankaasya ile ilgili internetteki bazı şikayetlere baktım da sanırım vadesiz hesaplardan işlem ücreti almaya başlamışlar yakında kredi kartlarından da alabilirler demek ki? Bankalara güven olmaz :)

"Bankamızca genel bankacılık uygulamaları kapsamında 2010 yılında müşterilerimizden hesap işletim ücreti alınmaktadır. Otomatik ödeme talimatı bulunan veya maaş hesabı olan müşterilerimizden ise bu ücret tahsil edilmemektedir. Bu çerçevede müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmış ve kendisine gerekli bilgilendirme yapılmıştır. "
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.