Şimdi Ara

Ucurtmaların yerini tabletler almıs :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun bıldıgınız gıbı nevruz eskıden bugunlerde herkez elını ucurtmasını alır pıknık yapmaya cıkardı sanırım. Ama bugun fark ettım kı havada ne ucurtma var nede cocuklar eskısı gıbı degıl herkezın elınde bı teknolojık alet aıleler arası ıletısımsızlık sanırım bızım ulkemıze teknolojı hıc bır zaman gelmemelıydı cunku kullanmasını bılmıyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral8181 -- 23 Mart 2014; 18:08:45 >

• çocuklar tek takiliyor işte
  • Omrunun sonuna kadar facebookta yemek fotorafı paylasan nesıl ve bunlardan fayda beklemek saka gıbı :)
  • Benim hiç uçurtmam olmadı beyler. İstedim hiç Bi zaman almadılar nedense. Sorsan lafta ne istedimse almışlar. Bi uçurtma almadınız, çocukluğumda uçuramadım ben ay'ı satın alsanız ne yazar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonra niye forumda asosyel kaynıyor neden özgüven sorunu yaşanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşime acıyorum. Hep tabletle oynuyor. Zorla elinden alıyorum bazen.

Biz küçükken eve girmezdik. Dışarıda sıkılınca kendimize yeni oyunlar bulurduk. Yeni neslin hayal gücü sıfır olarak hayata atılacak.
  • Dün Ygs öncesi mangal yapalım diye düşünmüş amcam, bağ evinin bahçesinde baya uğraştık uçurtmayı kaldırmak için beceremedik :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ka ka ka ka

Kardeşime acıyorum. Hep tabletle oynuyor. Zorla elinden alıyorum bazen.

Biz küçükken eve girmezdik. Dışarıda sıkılınca kendimize yeni oyunlar bulurduk. Yeni neslin hayal gücü sıfır olarak hayata atılacak.

Evet hocam haklısınız ben 95ıyım aslında benımde cocuklugum sokakta taso oynamakla oyun oynamakla gectı ezan okununca korkudan evlere kocardık baba korkusundan :) :) Ama sımdıkılere bakıyorumda her bırı bırer sayko yokedıcı cok hayal perestler :)
  • Babamla birlikte çok uçurtma yapmıştık zamanında, satın almaktansa kendi el emeğin uçurtmanın verdiği haz başka oluyordu

vay be, hey gidi günler diyesim geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: kral8181

quote:

Orijinalden alıntı: ka ka ka ka

Kardeşime acıyorum. Hep tabletle oynuyor. Zorla elinden alıyorum bazen.

Evet hocam haklısınız ben 95ıyım aslında benımde cocuklugum sokakta taso oynamakla oyun oynamakla gectı ezan okununca korkudan evlere kocardık baba korkusundan :) :) Ama sımdıkılere bakıyorumda her bırı bırer sayko yokedıcı cok hayal perestler :)

Pencereden bana bağıran anneme "lütfen, biraz daha oynayalım" diye yakardığımı hatırlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: waitisova'Blazac

Babamla birlikte çok uçurtma yapmıştık zamanında, satın almaktansa kendi el emeğin uçurtmanın verdiği haz başka oluyordu

:) yozlasıyoruz dostluklar hersey yalan olmaya basladı bızler ıcınde gecerlı bu artık guvenecek ınsan bulamıyoruz herkez en ıyısı yarısında
  • quote:

quote:

Babamla birlikte çok uçurtma yapmıştık zamanında, satın almaktansa kendi el emeğin uçurtmanın verdiği haz başka oluyordu

:) yozlasıyoruz dostluklar hersey yalan olmaya basladı bızler ıcınde gecerlı bu artık guvenecek ınsan bulamıyoruz herkez en ıyısı yarısında

Aşırı bireyselleşme var hocam, iletişim ne kadar hızlanmış olsa da sanal dünya kendi küçük dünyamıza hapsediyor bizi, duyusal diyaloglar azaldı bu devirde

• quote:

quote:

quote:

Aşırı bireyselleşme var hocam, iletişim ne kadar hızlanmış olsa da sanal dünya kendi küçük dünyamıza hapsediyor bizi, duyusal diyaloglar azaldı bu devirde

bence teknolojı cok ıyı bırseyde hocam ama bız gram kullanmasını bılmıyoruz internettın bızım toplumundakı yerı kız dusurmek hava atmak bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.