Şimdi Ara

Ucuz MacBook Pro 13''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süredir bir Mac'e ihtiyaç duyuyordum. Ancak ekonomik sebeplerden yanına bile yaklaşamıyordum. Şimdi ekonomik durumum biraz düzeldi, ve tam bu sırada çok güzel bir kampanyayla karşılaştım.

13.3'' Core2Duo, 2,66ghz, 4GB RAM, 320GB HD ve GT 320M ekran kartı olan MacBookPro'yu Hepsiburada'dan 2500 liraya aldım. Bu model onlarca sitede 3200 - 3700 TL arasında değişiyor ve ortalama 3500 TL civarında. Mac almayı düşünenler buna bir göz atsın derim.

http://www.hepsiburada.com/Liste/apple-macbook-pro-intel-core-2-duo-266ghz-4gb-250gb-133-tasinabilir-bilgisayar-z0j8000nl/ProductDetails.aspx?productId=bd760018&categoryId=98

Bu arada sitede HD için 250GB diyor ama makinede 320GB var.

Mac'te yeniyim, ama cihazla ilgili sorusu olan varsa yanıtlamaya çalışırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: RickRaven

Selamlar arkadaşlar...

Uzun süredir bir Mac'e ihtiyaç duyuyordum. Ancak ekonomik sebeplerden yanına bile yaklaşamıyordum. Şimdi ekonomik durumum biraz düzeldi, ve tam bu sırada çok güzel bir kampanyayla karşılaştım.

13.3'' Core2Duo, 2,66ghz, 4GB RAM, 320GB HD ve GT 320M ekran kartı olan MacBookPro'yu Hepsiburada'dan 2500 liraya aldım. Bu model onlarca sitede 3200 - 3700 TL arasında değişiyor ve ortalama 3500 TL civarında. Mac almayı düşünenler buna bir göz atsın derim.

http://www.hepsiburada.com/Liste/apple-macbook-pro-intel-core-2-duo-266ghz-4gb-250gb-133-tasinabilir-bilgisayar-z0j8000nl/ProductDetails.aspx?productId=bd760018&categoryId=98

işlemcisi düşük o f,iyat aralığında i5 işlemcili macbook var ama hayırlı olsun tabi

https://www.pcdepo.com/apple-macbook-pro-z0lyq-i5-2-3-4gb-320gb-13-3-urun5782.html

• quote:

Orijinalden alıntı: RickRaven

Selamlar arkadaşlar...

mac te yenisin ama sanırım laptoplardada yenisin, eğer imkann varsa siparişini iptal et veya aldığın ürünü geri gönder, netten aldığın ürünleri sebeb göstermeden 1 hafta içinde iade edebilirsin yukarıdaki mesajdaki macproyu almanı tavsiye ederim aralarındaki fiyat farkına kesinlikle değer, alternatif olarak aşşağıdaki linkide değerlendirebilirsin

link

• Hmm... Özel olarak aradığım bir donanım olmadığı için bu model dışındakileri araştırmamıştım. Mac lazımdı ve diğer yerlerden 1000 lira ucuza görünce hemen atladım. Daha önce buraya sormamakla aptallık etmişim.

Ama geri göndermekle uğraşamam. Core2Duo'nun daha az enerji tüketip daha az ısınacağını umup, kendimi bu şekilde teselli edeceğim sanırım. :)

Yalnız bu Mac fiyatlarındaki saçmalığı anlamıyorum. Bunun distribütörü kendi sitesinde yeni modeli 2600den satıyor. Bundan alan perakendeciler, eski modelleri 3500'den satıyor. Bu ne saçma iş...

Neyse, bu da nazar boncuğu olsun.
  • Merhaba elimde 1800 liraya Garantili + ve ekstra yan urunleriyle birlikte ( tasima cantasi vs. ) Macbook Pro var, eger dusunurseniz konusuruz.
    Mac ler hakkinda, Leopard lar hakkinda herhangi bir sorununuzuda seve seve yanitlayabilirim.

Buarada bir arkadasin dedigine katiliyorum MACBOOK PRO lar ve Macbook lar arasinda daglar ! kadar fark var ve METRO da fiyati 2799 du yanilmiyorsam. Isterseniz eger illa 0 alicam diyorsaniz urunu iade edip 200 lira daha farkla Pro farkini yasayabilirseniz, veya ilgilenirseniz bende urunumu 4 Haziran dan once olmamak kosuluyla satmaktayim. Ayrintillari konusabiliriz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.