Şimdi Ara

Ucuz Notebook seçenekleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, bu mesaj bu foruma ilk mesajım, o yüzden biraz heyecanlı gözükürsem kusuruma bakmayın:) Bir aydır bir notebook almak istiyorum fakat özellikle bu forumlarda gördüğüm çok sayıdaki modelden dolayı kafam karıştı. Özellikle ucuz fiyata yüksek performans verebilecek bir makina arıyorum ( KDV'siz 1200-1400$ civarı) Bu konuda bir çok seçenek çıkıyor önüme: FS V2045, Acer 5024WLMI, aSUS a6V, BİR DE msı 635 miydi 645 miydi tam bilemiyorum, o var. Başka daha uygun bir model bilemiyorum, bildiğiniz başka model varsa bilgilendirirseniz sevinirim. Asus'u elemek daha iyi olacak sanırım, hard disc'i hakkında bayağı olumsuz bilgiler okudum. Ayrıca ekran kartı da çok iyi değil. FS'nin de öyle ama o fiyata en iyisi o( 1150$). x700'lü bir ekran kartı tercihimdir ama x700lü Acer ve MSI'nın fiyatı pek ucuz sayılmaz ( 1400 dolar altında olsa da) x300'e talim edeceğiz sanırım. Bir de AMD thuron 64 le centrino sonoma olayı var. Vallah bu konuda geleceğe yatırım yapmak daha iyi gibi görünüyor ama bir centrinoda 32'lik bir windows vista modeliyle çalışabilir, yani çöpe atılacak bir hale gelmez uzun bir süre. Bunca nokta arasında hangi donanıma para varsem yeridir acaba?

• acer al bence
  • http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?Product_ID=UN402HEW14
    ben bunu kendime düşündüm yeni bi konu açmak istedim bu fiyatta başka öneriniz var mı?
  • o fiyat aralığında iyi bir seçim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.